Banda złodzieji..

5 marca, 2013, Autor:

Pierdolony rząd i jego sprawunki dziś dostałem mandat 160zł od kurwa jebanego urzędnika US za nie wydanie kurwa paragonu ..no może powinienem wydawać ten jebany paragon ale akurat dziś mnie zaatakowały moherowe berty mnóstwo moherowych berów kurwaaaa tysiące moherowych beretów jak ta jebana szarańcza co wdupia wszystko na swej drodze one pojawiły się nagle jak karaluchy kurwa dostały głodowe emerytury  i postanowiły to wydać . i sytuacja byłą trudna do opanowania .i w dodatku ten jebany Don Pedro z US który przypełzał z moherami   i który co chwila się pojawiał i kurwa znikał aż dostałem oczopląsu  i on to widział i mi wdupił 160zł a najgorsze jest kurwa to ze te złodzieje  w rządzie robią co chcą a nas małych karzą…za kurwa sprzedanie 1 czekoladki za 1,9zł bo Ci się żal zrobiło babci ..!!!!coś wam powiem czuje że coś we mnie pęka…mam już tego dość….!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 9,40 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “Banda złodzieji..”

 1.  Kiciulek pisze:
  6 marca, 2013 o godzinie 17:08

  A później ludzie dziwią się dlaczego sprzedawca nie chce sprzedać czegoś bez nabicia na kasę. Znam sytuację – przyszedł face do sklepu i chciał coś kupić na szybko 1 rzecz, bez kolejki, no to sprzedawczyni, widzi, że kolesiowi się śpiszy, sprzedała mu, a że była w trakcie kompletowania zakupów dla drugiej osoby, to nie może w tym momencie nabić tego na kasę. Facet wyciąga dokumenty i stówka mandatu za dobre serce. Aż coś bierze człowieka przez takich skurwieli. Babka na pewno już nikomu nie sprzeda nic bez kolejki, a przez to sklep traci renomę, bo ten ktoś będzie rozpowiadał, jaka to wredna ekspedientka tam pracuje, a to nie jej wina, że boi się dostać znów mandatu za kilka dni pracy..

 2.  karpiula pisze:
  8 marca, 2013 o godzinie 00:22

  Bo w Polsce trzeba być skurwielem, a jeśli chcesz mieć miękkie serce to musisz mieć twardą dupe, bolesna kurwa prawda.

 3.  Antonio pisze:
  10 marca, 2013 o godzinie 21:58

  Za komuny nas rozbroili, a teraz ruchają nas na prawo i lewo.

Napisz komentarz