napisze takim slangiem, kurwa

24 października, 2012, Autor:

napisze takim dziwnym slangiem kurwa

na tej stronce som pewne zasady ktorych kazdy nołnejm powinien przestrzegac bo to nie fejsbruk czy inny chuj sterczący na kiju że każdy robi co chce. masz fejm to robisz nie masz to siedzisz grzecznie i na niego pracujesz. beka prawilna kręcona z ludzi debili ktorzy obrażają kogoś z dystansem nie mając świadomości i nie znając estetycznie typa do którego piją wypowiedzią i nie wiedząc ze moze to byc roznie potraktowane, beka full napierdala wiadomo od 1410.

a ostatnio u mnie skromna chujnia, nawed beke krece ale szturmierz wypierdolon to juz sie grono zawezylo troche to i beka ciasniejsza i mniej swobodna. wkurwiająco mi jest bardzo powiem że nawet przewkurwiająco. w mieście remontujom biedrone kurwy jebane miesiąc im schodzi ale w sumie to chyba kurwa to pierdole bo i tak chodzilem co niedziele codziennie i to czasami zawsze kupowałem tam różne te same artykóy sporzywcze.

komentow nie moge pisac probowalem z ustawieniami fajerfox aale taki chuj.

A u was jak tam pisać w komentarzch jak czas mija bo zegar w miejscu nie stoi to wam kurwa rzuce na odchodne

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 6,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 2 do “napisze takim slangiem, kurwa”

  1.  Hyrcek pisze:
    24 października, 2012 o godzinie 22:21

    Siema Belfer, muszę przynać że ciężko czytało sie tego wkurwa – z wiadomych względów. Takie pytanie, pierwsza część twojego wkurwa jest skierowana do mnie?

  2.  Szturmierz pisze:
    24 października, 2012 o godzinie 23:25

    Kurwa, dalej tą biedronkę remontują? Ja pierdole…A masz dychę, bo pierdolenie w taki sposób dobrze mi się kojarzy skurwysynie :D

Napisz komentarz