Multiwkurw

11 października, 2012, Autor:

W sumie nie wkurwiłem się jakoś tak, żeby był to powód na osobnego wkurwa. Dlatego napiszę kilka krótkich, syntetycznych, bo mam ochotę się kurwa podzielić.
No to lecim.
1. To o czym na ścianie pisałem. Kurwa jakim prawem, za stanie na schodkach, nazwanych ciągiem komunikacyjnym można komuś wpierdolić 3 tys. zł mandatu i zakaz stadionowy na 3 lata? Czy to jest kurwa normalne?
2. Musiałem kurwa zapłacić nieadekwatną do szkody karę 3800zł. Zapłacił za mnie ojciec i kurwa chciałem mu to oddać, część miałbym teraz, część zarobiłbym w wakacje normalnie pracując. Ale nie, ojciec nie chce kasy, tylko chce, żebym zapierdalał w następne wakacje na jego stadninie przez 2 miesiące. Czyli mam 2 miesiące z życia, z najlepszych wakacji w życiu(pomaturalne) z głowy. Wiąże się to z całodobowym siedzeniem na tej stadninie. Kurwa mać.
3. Wkurwia mnie, że się nie potrafię wyspać.
4. Wkurwia mnie podejście mojej rodzicielki do mojego chodzenia do szkoły. Kurwa jestem w klasie maturalnej, planuję zdawać biologię i chemię na rozszerzeniu i fizykę na podstawie. Chciałem sobie kurwa w czwartek wolne zrobić, bo mam same hujmanistyczne lekcje, więc mówię matce dzień wcześniej, żeby mnie nie budziła. Ale kurwa niee, ja muszę iść do szkoły, bo nie mogę mieć nieobecności! I kurwa awantura.
4. A nie, nie, to już 5. Wkurwia mnie czepianie się mojej matki o coraz więcej rzeczy. O buty w przedpokoju, o to że kurwa kołdry nie składam w kostkę przed włożeniem jej pod łózko, przez co jest wygnieciona. Chuj z tym, że się i tak gniecie jak pod nią śpię. Nieważne. Że kurwa klapa do kibla otwarta.
6. Kurwa znowu o mamie. Wkurwia mnie, że ona myśli, że wie lepiej ode mnie kiedy mi jest zimno, kiedy ciepło. Widzę kurwa pogodę, temperaturę na dworze, ubieram się adekwatnie. Nie kurwa, mam jeszcze ubrać kurtkę, bo tam zimno jest. Siedzę w domu, w krótkich spodenkach, w koszulce. „Ubierz bluzę bo zimno jest!”. Ale mi kurwa zimno nie jest i chuj.
7. Ostatnio mnie klasa wkurwia, chcę już czerwiec, kiedy się od niej uwolnię.
8. Lewaki mnie wkurwiają.
9. Propaganda i manipulacja w mediach również mnie wkurwia.
10. Reklama w środku każdego odcinka Kiepskich mnie wkurwia.
11. Pogoda mnie coraz bardziej zaczyna wkurwiać.
12. Siostra mnie wkurwia. Że swoje majty wszędzie zostawia, szczególnie w łazience. Wchodzi sobie człowiek kulturalnie do łazienki, a na środku leżą kurwa brudne majty i stanik siostry. chuj człowieka strzela.
13. Jeszcze odnośnie siostry, wkurwia mnie, że łazi po mieszkaniu i wszędzie kurwa oświecone światło zostawia. Wchodzę do mieszkania, ona sama jest. Światło świeci się w kuchni, w jej pokoju i w łazience. Wielce obrażona jak jej gaszę światło w miejscu, w którym aktualnie przebywa, bo przecież ona zaraz idzie do swojego pokoju, więc po co ma zgaszać i oświecać co chwilę. Tylko że ta chwila to godzinami może trwać.
14. Wkurwiają mnie nauczyciele i sytuacja, którą już opisywałem, czyli system schodów i wchodów.
15. Wkurwia mnie w chuj sztywne przestrzeganie zjebanych przepisów i w ogóle te zjebane przepisy. Nadgorliwość gorsza niż faszyzm.
16. Wkurwia mnie system szkolnictwa i plan lekcji. Jestem w klasie maturalnej. profil biol-chem. Zdaję z tych przedmiotów matury na rozszerzeniu. Chemie mam 2 w tygodniu. Religie też. Polskich chyba 5. Gdzie tu logika?
17. Wszystko i wszyscy mnie wkurwiają, wypierdalać i chuj.

/edit:

18. Aha i wkurwia mnie, że się nie mogę zabrać do pisania tego opowiadania. Nawet go kurwa jeszcze nie czytałem, co to tam jest. W ten weekend muszę kurwa nadrobić

/edit2:

19. Kurwa wczoraj wieczorem po napisaniu wkurwa oczywiście musiała mnie wkurwić siostra. Próbuję sobie zasnąć, godzina lekko po północy, a ta otwiera kurwa drzwi, idzie do łazienki i sobie włosy suszarką zaczyna suszyć. No myślałem, że jej przypierdole. Ma szczęście, że jest moją siostrą, bo jakby była bratem, to by chyba szczerbata chodziła. I jeszcze wielce zdziwiona, że mam do niej pretensje. Skończyła suszyć włosy to zaczęła myć zęby szczoteczką elektryczną, jeszcze bliżej mojego pokoju. Kurwa mać…

A tak a propos policji i stadionu w Gliwicach. Nic się na nim jeszcze nie działo, zresztą w Gliwicach porządnej zadymy to od 2004 roku nie było. Wszędzie kamery, bariery, ogólnie alkatraz czy jakoś tak. http://dzisiajwgliwicach.pl/aktualnosci/item/2286-policja-wkroczy%C5%82a-na-stadion-u%C5%BCyli-broni-g%C5%82adkolufowej  A tu kurwa przygotowania jak na wojnę. Bo źli chuligani będą stać na schodach i siedzieć nie na swoim miejscu!

/edit3:

20. I jeszcze wkurwiają mnie moje koleżanki z klasy tym, że kurwa wchodzimy do klasy, w której jebie, jest gorąco, duszno itp. a te marudzą, żeby nie otwierać kurwa okna bo im zimno. Usiadły kurwy przy oknach, a potem marudzą, że im zimno. Trzeba było siadać kurwa pod ścianą z drugiej strony i zjeść więcej. My się w wielce dżentelmenów bawimy, puszczamy je przodem do klasy, a potem kurwa same z tym problemy.

21. Też o koleżankach. Kurwy się zachowują jak dziwki z rynsztoka czasami, a od nas, płci męskiej, wymagają wielce dżentelmeństwa. Już dzisiaj jednej to powiedziałem, to tylko burknęła coś pod nosem i poszła mnie obgadywać. Wielce się damy kurwa znalazły.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 13 raz(y), średnia ocen: 7,77 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 4 do “Multiwkurw”

 1.  Kistos pisze:
  11 października, 2012 o godzinie 21:23

  Mnie też to wkurwia, ale moja odpowiedź zwykle to środkowy palec.

  Co do szkolnictwa to jest pojebane… ja mam maturę z angielskiego mieć. A rok temu miałem go tylko przez pół roku, i to 2 lekcje tygodniowo. A np rosyjskich miałem 4-5

 2.  Szturmierz pisze:
  12 października, 2012 o godzinie 11:06

  Panowie, pierdolcie maturę! Wiem co mówię – najwyżej skończycie za granicą i chuj :D (tak jak ja :0… kurwa)

 3.  Szakalaka pisze:
  12 października, 2012 o godzinie 11:29

  Chyba kurwa kogoś pojebało z tą karą i zakazem…
  Kurwa ja mam tak samo, ale z bratem, chuj kurwa wszędzie zostawia śmierdzące jak skurwysyn skarpetki, koszulki i gacie. No kurwa jak nie w łazience to w pokoju i tak calutki czas, a mówić to jak do ściany kurwa… Spalić kurwa połowe rzeczy lub wyjebać przez okno na podwórze to się suka nauczy ! Kiedyś padła taka groźba to był spokój na jakiś czas i znów się kurwa zaczyna…

 4.  ASPIRYNA pisze:
  12 października, 2012 o godzinie 13:10

  no cóż co do postawy twoich rodziców zrozumiesz ich postępowanie wtedy kiedy sam kiedyś zostaniesz rodzicem a wiem co gadam …mnie też to i owo od rodziców wkurwiało a dziś postąpiłbym tak samo jak oni wtedy ba! nawet dwa razy więcej bym dołożył moim dzieciom niż oni mi kiedyś….tak to jest dziś wydaje ci się to wkurwem a za X lat normalka..:)

Napisz komentarz