Porcelana

10 października, 2012, Autor:

Witam Wszystkich!!! Długo mnie tu nie było drodzy wkurwiacze, powiem więcej bardzo długo! Siemasz Luke!

Jestem tutaj aby opisać wam moje wkurwienie które osiągnęło poziom statokurwasfery!

Spędziłem pół roku w Afganistanie, do Polski wróciłem parę dni temu… Jestem kurwa tak zniesmaczony Polskością i istniejącą do dziś w Polskim wojsku komuną i kretynizmem połączonymi z brakiem szacunku do ludzi którzy robią robotę…. Wyobraźcie sobie to… Pojechałem tam na własne życzenie, z resztą jak wszyscy… Służyłem tam jako kierowca i całą zmianę jeździłem na patrole! Zapierdalałem jak dzik ryjący w glebie w poszukiwaniu trufli… Ale cóż sam tego chciałem i to dostałem.., Ale nie chodzi mi tutaj o zapierdol tylko o postawę ludzi którzy dowodzą Polskim Wojskiem!! PARODIA !!!! KABARET !!!! APOKALIPSA GŁUPOTY I PORCELANY !! Sytuacja w przybliżeniu wyglądała tak; „My” jako bojówka czyli żołnierze robiący patrole zarabialiśmy pewne pieniądze. Rzecz jasna mniejsze niż pedały pracujące na miejscu w bazie i nie robiące nic prócz walenia w huja! Chodzi mi tu o pieniądze płacone jako „podstawa” , tak już po prostu jest. Sęk w tym że każdy patrol jest płatny dodatkowo tj. 50 zł! Z tym że pierwsze 6 patroli wykonane w miesiącu jest liczone jako MINI MAKS za co płacą 750 zł, a każdy kolejny patrol 50 zł. Wyobraźcie sobie że zapierdalałem niesamowicie, nie dość że waliłem nocki w polu cały czas to spędzałem długie godziny jeżdżąc po Afganistanie i narażając dupę. 20 takich wyjazdów  w miesiącu i człowiek pada na mordę, nie jest w stanie fizycznie zrobić więcej wyjazdów bo by zdechł! Sęk w tym że dzban (tak nazywaliśmy sztabowców siedzących na ciepłych etatach na bazie) wyjeżdżając sobie poza bazę na 10 min nie dalej niż 30 m za bramę zarabiał to samo czyli 750 za MINI MAKS-a i 50 za każdy kolejny wyjazd! KURWA POMYŁKA JAKAŚ!!! JAKIM HUJEM PYTAM SIĘ! Ja jadąc na 12 godzin w pole dostawałem to samo co pedał porcelanowy wyjeżdżając na 5 min poza bazę!!! 10go dnia każdego miesiąca przyjeżdżał płatnik wypłacić nam zaliczki! Sytuacja w kolejce po zaliczkę! Stoi prze de mną dzban jebany i bierze siano! Płatnik mówi mu tak „miał Pan w zeszłym miesiącu 30 zadań (patroli)”! A ja kurwa zapierdalałem jak dzik i miałem np 21 zadań! I TAKI KURWA HUJ JEBANY KTÓRY NOSA DALEJ NIŻ 30m ZA BRAMĘ NIE WYSTAWI MIAŁ WIĘCEJ ODE MNIE I DOSTAWAŁ WIĘCEJ PIENIĘDZY! CZY TO KURWA NIE JEST CHORE?!?!? ZERO SZACUNKU DLA PRACY TYCH KTÓRZY JEBALI W POLU PO TO ŻEBY KURWA MNIEJ RAKIET SPADAŁO NA BAZĘ!! Drugi temat! Normalny wyjazd na patrol, z reguły jechało około 35 osób!! Natomiast wyjazd do sąsiedniej bazy oddalonej o 3 km… Jedzie 75 osób z czego 40 to dzbany które kurwa chcą zarobić 50 zł!!! JESTEM ZNIESMAKURWACZONY TYM WSZYSTKIM I RZYGAM KURWA TYM PEDAŁOM NA MORDĘ!!!

WSTYD DLA POLSKIEGO WOJSKA ŻE JESZCZE NIKT ICH ZA MORDĘ NIE WZIĄŁ I NA GLEBĘ NIE SPROWADZIŁ!!!! WSTYD KURWA !!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Porcelana”

 1.  luke pisze:
  11 października, 2012 o godzinie 01:02

  święta matko ateistyczna – Garbaty żyje !!!
  A teraz do rzeczy – przyjmij, że wszystko co Ciebie wkurwia jest normą to przestaniesz się wkurwiać – ja się już tylko wkurwiam jak norma zostaje przekroczona :)

 2.  Garbaty pisze:
  11 października, 2012 o godzinie 06:39

  Masz stu procentową rację! Nauczyłem się cierpliwości i zaakceptowałem fakt iż czego bym nie zrobił to i tak i tak pół życia będę się wkurwiał! Ale sytuacja którą opisałem wyniosła mnie na wyższy stan, bliski ukręcenia komuś łba przy samej dupie więc rozumiesz ehhehe

 3.  Kistos pisze:
  11 października, 2012 o godzinie 14:51

  O kurwa… ale czemu ja się dziwię ? W końcu to polskie wojsko

 4.  Pinio pisze:
  11 października, 2012 o godzinie 17:48

  Tak mi się przypomniał taki obrazek w necie. Zdjęcie jakiegoś fajnego auta i podpis:
  -O szefie, bardzo ładne auto
  -Chodź do pracy, staraj się, zostawaj po godzinach, zapierdalaj, to za rok będę miał kolejne.

 5.  Szturmierz pisze:
  12 października, 2012 o godzinie 10:57

  Ja pierdole, na chuj żeśmy tam się wpierdolili. Zarobek kurwa? Wstydem i hańbą jest to że „misję stabilizacyjną” traktujemy jako kurwa wyjazd na saksy… Ja pierdole, dobrze chmiel mówił kurwa. Dalej
  PRL w wojsku siedzi i siedział widać będzie, póki to ścierwo nie wymrze…

Napisz komentarz