Chujowo

6 października, 2012, Autor:

Kurwa… Faceci to jednak według stereotypów świnie. Nie wszyscy, ale jakieś 60 %.

Koleżanka została przymuszona do seksu, nie był to gwałt. Ale nie było to też całkiem według jej woli. Teraz może być w ciąży.. A typ ma na nią wyjebane.

Obiecuje kurwa że jak się dowiem kto to jest ten gościu. To go wyślę do szpitala, i nawet Bóg mnie przed tym nie powstrzyma.

Oczywiście pomijając przekleństwa i groźby, powiem że bd ją wspierał jak się da. Wiedza jaką posiadam pozwala mi stwierdzić że to raczej nie ciąża.. Ale kurwa pewności nigdy za wiele.

Nienawidzę czegoś takiego…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 4,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Ludzie, Zachowanie, Zdrowie, Życie

komentarzy 6 do “Chujowo”

 1.  karpiula pisze:
  6 października, 2012 o godzinie 23:01

  Moim zdaniem, jeśli w jakikolwiek sposób nie chciała tego, a ten skurwiel ją zmusił, to to jest gwałt i chuj, a za to piwinna być publiczna kastracja bez jebanego znieczulenia. Za nogi zjeba powiesić, tępy nóż i jazda po klejnotach, a potem związać łapska i wjebać go do celi z pedałami, niech zobaczy jak to jest być kurwa zmuszonym. Jak ja kurwa nienawidze takich typów, zajebałbym kurwa łyżeczką gdybym dopadł w swoje ręce!

 2.  Faquś pisze:
  7 października, 2012 o godzinie 07:18

  Nie rozumiem, Kistos, na chuj się tym tak przejmujesz. Życie dało prostą radę: nigdy nie mieszaj się do czyjegoś życia intymnego, jeśli nie jesteś jego głównym odbiorcą. Same problemy mogą wyniknąć.

 3.  Kistos pisze:
  7 października, 2012 o godzinie 10:38

  Jestem pierdolonym idealistą… Nie odwracam głowy jak widzę coś takiego.

 4.  Szturmierz pisze:
  7 października, 2012 o godzinie 12:35

  Ale kurwa, to kurwa, nie wiesz czy się zabezpieczyli? Może nie jest w ciąży… Chuj wie, tak czy siak, nic nie zrobisz. Co najwyżej wychowasz dzieciaka :>

 5.  Makia pisze:
  9 października, 2012 o godzinie 13:34

  W ciążę wbrew pozorom nie jest tak łatwo zajść ;)

 6.  Kistos pisze:
  9 października, 2012 o godzinie 16:15

  Nie jest w ciąży, ja nie najebałem tamtego pajaca, ogólnie happy end że się ta kurwa wyrażę.

Napisz komentarz