Plątki

15 sierpnia, 2012, Autor:

Kosiłem dzisiaj trawę. Niby nic, ale 30% czasu zajęła mi walka z kablem. Doszedłem do wniosku, że przeznaczeniem każdego kabla od kosiarki(poza nadanym przez ludzi) jest utrudnianie koszenia w każdy możliwy sposób. Kabel potrafił zaczepiać się dosłownie o wszystko i często walczy aby pozostać zaczepionym. Ja rozumiem, gdyby był źle traktowany, rzucany na ziemię bez złożenia, to owszem. Miałby prawo tak robić. Jednak mój kabel jest dobrze traktowany: zawsze składany i wieszany na haku.
Drugą sprawą są tytułowe plątki. Określa je funkcja matematyczna, która niestety nie została uznana na tyle ważną aby ją odkryć i okiełznać. Przez co za każdym razem, przy zdejmowaniu kabla, mimo tego, że na początku jest prosty, po rozciągnięciu staje się poplątany. Jak to się dzieje – nie wiem.
Pomyślcie, tworzy się już sztuczne biologiczne protezy oczu, a ludzkość nie potrafi okiełznać kabli. To nas zniszczy, bo diabeł tkwi w szczegółach ! Czy to nie przerażające ?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 9,17 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zwierzęta, Zwyczaje, Życie

komentarzy 7 do “Plątki”

 1.  Szturmierz pisze:
  15 sierpnia, 2012 o godzinie 14:16

  Kable plącząc się w niewyjaśniony i niezrozumiały dla nas sposób ukazują swój bunt a jednocześnie wyższość nad człowiekiem. Musimy działać nim będzie za późno, zapobiegajmy zamiast leczyć – JEBAĆ KABLE OD KOSIAREK!
  A tak swoją drogą, gdy i ja kosiłem trawę, przed awansem na spalinową, raz nieświadom niczego wyrwałem takowym kablem mamine drzewko… To była przemyślana zemsta tego skurwiela – wiecie jak mi się dostało? :(

 2.  creep pisze:
  16 sierpnia, 2012 o godzinie 17:21

  ja bym to nazwała złośliwością rzeczy martwych …

 3.  ASPIRYNA pisze:
  17 sierpnia, 2012 o godzinie 08:51

  kable jak kable mnie się kiedyś zawiązały sznurówki i odwiązać ich nie mogłem ..nie wspomnę jak kiedyś włożyłem dwie skarpetki do pralki a wyciągnąłem jedna !!!Nice….są rzeczy nie rozwiązywalne mimo iż postęp idzie do przodu a błahe rzeczy mogą nas unicestwić ..!

 4.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  3 września, 2016 o godzinie 22:27

  Pamiętam jak jakiś rok temu cały dzień rozplątywaliśmy całą rodziną we czwórkę taki zajebiście długi pomarańczowy kabel od samochodu, to trzeba po prostu zwijać na jakimś haku/patyku/drucie

 5.  Letalne Prącie pisze:
  5 września, 2016 o godzinie 12:45

  Pozapominałem takich pięknych rzeczy!

  Kable od słuchawek też należą do spisku! Skubane plątkują niezależnie od muzyki nawet.

 6.  Król Bober V Zbereźny">Król Bober V Zbereźny pisze:
  5 września, 2016 o godzinie 16:29

  Powinno się używać ich zamiast sznurówek, przynajmniej by się nie rozwiązywały w czasie biegu

 7.  Letalne Prącie pisze:
  6 września, 2016 o godzinie 09:15

  Doskonały pomysł!

Napisz komentarz