Majne prace

26 lipca, 2012, Autor:

Wkurw będzie dotyczył wakacyjnej pracy, nie będę się żalił na pracodawców bo do nich nic nie mam. Tylko na samą robotę.

Tak więc na tydzień pojechałem do roboty. Wstawałem rano z bratem i GO. 8 Godzin w słońcu, walcząc ze ślepakami i nakurwiania łopatą bo robiłem za fizycznego. Za 8 godzin roboty 30 zł zarobione…. no coment kurwa. 8 godzin zapierdalałem z łopatą bez przerwy, jedzenia i picia w pełnym słońcu. A mój brat w cieniu siedział i kurwa kosił podwórko kosiarką…. przez 8 godzin bo mu się nie spieszyło…

Po robocie powrót do tymczasowego domu. Tam pokój na piętrze, jedno okno, fotem i stolik. Gorąco jak chuj i żadnego kreatywnego zajęcia. Nawet na fotelu wyspać się nie mogłem. Zajebiście po prostu..

Teraz wróciłem, mam zamiar dalej robić. Ale tym razem w polu bo więcej zarobię i mogę się trochę po opierdalać.

Ale kurwa lekko też nie ma, pobudka o 3, na 5 muszę być w robocie i 10 godzin również w jebanym słońcu za 7 zł na godzinę. Z jedną przerwą żeby się napić i zjeść.

Ledwo uzbierałem jakiś hajs od razu go chuj strzelił, poszło na żarcie, lekarstwa dla brata itp. Bd musiał zapierdalać do końca wakacji żeby mieć hajs chociaż na kilka jebanych książek. Bo tak się składa że oprócz pracy mam też naukę. Komis w sierpniu na mnie czeka… A jeśli zdam to bez książek nie dam sobie rady.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Praca

komentarze 4 do “Majne prace”

 1.  Sin pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 19:30

  Stary. nie wiem w jakiej miejscowości jesteś obecnie, ale za taką sama robotę bierzesz od 10 zeta/h z każdej firmie budowlanej. sprawdź ogłoszenia. fizyczni są zawsze potrzebni. Zwłaszcza że teraz wszyscy spierdolili za granicę. idź na pomocnika muraża, albo do kopania dołów. Nie napierdalam się tu z Ciebie, bo jak była bida sam zapierdalałem z łopatą. głowa do góry i przeglądnij ogłoszenia. 7 zeta za zapierdalanie przez godzine – tyle dostawał negatyw na polu bawełny. zacznij działać. pozdro

 2.  luke pisze:
  26 lipca, 2012 o godzinie 23:03

  to co tu opisałeś to się nazywa w skrócie : ŻYCIE
  a życie jest nowelą napierw kurwa biały welon poźniej włosy czy jakoś tak…

 3.  Szturmierz pisze:
  4 sierpnia, 2012 o godzinie 18:59

  Luke pozwolisz? – hykm! Życie, życie jest nowelą, której nigdy nie masz dosyć, wczoraj biały, biały welon, dzisiaj białe białe włosy(…) Nie ma jak stary dobry soundtrack z „klan’u” :D
  Kurwa rzeczywiście, za machanie łopata w pełnym słońcu przez 8 pierdolonych godzin za 30 złotych to rzeczywiście przepierdolka. W sumie sam nie jestem lepszy, bo niedawno zapierdalało się za 6 zł, ale to była praca o innym charakterze.

 4.  Szturmierz pisze:
  4 sierpnia, 2012 o godzinie 19:00

  No i popierdoliłem, zamiast dzisiaj ma być jutro… Czar prysł kurwa :(

Napisz komentarz