Dostawca…!

10 lipca, 2012, Autor:

Wiem pewnie myślicie że chodzi mi o dostawce pizzy ale taki chuj!! Dostawca internetu tego gówna co jest uzależniona 90% ludzkości a jeszcze o tym nie wiedzą ..rzecz jest kurwa nie słychana nie wiem jak to jest w innych częściach Polski a nie wspomnę o świecie mój dostawca z którym podpisałem umowę w październiku 2011 zdążył napierdolić już 37 kurwa chuj zjebany awarii miał!!!!!!!!!!a to co się dzieje w ostatnich dniach to istny armagedon jest internet za kurwa 2 minuty nie ma internetu i tak przez cały dzień raz jest raz nie ma  co oni się tam kurwa wściekli !! . Kurwa a najbardziej wkurwia mnie to że chuj zjebany ma takie wytłumaczenia :cytaty z jego sms-owych odpowiedzi :”W związku z wyłączeniem prądu przez Vattenfall w dniu 19;10;2011 środa w budynku serwerowni w godzinach 7-12 wystąpią przerwy w dostępie do naszych usług ” -chuj mnie interesuje ze nie mają prądu!!!co oni kurwa go kradną….następny”Awaria u naszego dostawcy.technik pojechał ją usuwać do 2-3 godzin ma być usunięta”Po chuj ten technik tam pojechał powiedzcie mi bo ja się nie znam a internetu nie było cały kurwa jebany jeden dzień chyba tam pili !!! …..następny”Proszę zrestartować komputer lub ruter” kurwa 10 razy to za mało….następny „U nas wszystko jest ok”-robią ze mnie wariata kurwa pisze im ze net nie działa !!następny..’Brak prądu po burzy w budynku serwerowni trwa naprawa „-ja jebie czy oni tam w tym kurwa budynku nie maja piorunochrów ….fak…….!Kurwa trochę mi ulżyło….

11;24 dzwoniłem w sprawie tego jebanego internetu  gość powiedział mi tak:cytat:”że tak jebało z nieba że im serwer spaliło” pytanko do znawców internetu  jak może spalić się serwer w XXI wieku…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 6,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Dostawca…!”

 1.  Szturmierz pisze:
  10 lipca, 2012 o godzinie 08:59

  Nosz kurwa! Jakim prawem. Co oni kurwa za prąd nie płaca do chuja tępe cioty?! Kurwa awaria?! Jak się firmę z internetem kurwa zakłada to się robi wszystko,żeby takich awarii uniknąć, a nie kurwa przy lepszej pierwszej burzy usługa się jebie. Kurwa nie do pomyślenia, aż się sam wkurwiłem. Też miałem problemy z orange swojego czasu, ale to już całkiem kurwa inna historia.

 2.  Pinio pisze:
  10 lipca, 2012 o godzinie 09:03

  Ja też kurwa ostatnio miałem problemy, internet pięć minut był, pięć nie był, potem się na parę godzin wyłączał. Dzwoniłem do nich co chwilę, zawsze było „tak tak, już się tym zajmujemy” itp. i chuj. Ale teraz od jakiegoś czasu wszystko działa ok.

 3.  Faquś pisze:
  10 lipca, 2012 o godzinie 10:40

  Ja wiem z autopsji, że jak piorun jebnie w łąkę to wywala korki wszystkim domom naokoło. Także burza może odjebać neta. Ja mam neta od TP i stają na wysokości zadania, jeśli nie liczyć kompletnie chujowego transferu….

 4.  ASPIRYNA pisze:
  10 lipca, 2012 o godzinie 13:40

  Widzisz mają chujowy transfer ale awarie usuwają superekstra czego nie można powiedzieć o moim dostawcy oni tam chyba ten serwer wskrzeszaja do życia ja jebie

Napisz komentarz