Wasza kurwa mać!

26 czerwca, 2012, Autor:

Witam,

Kurwa ale kawał czasu mnie nie było. Jak się domyślacie wkurwienie przekroczyło limit jak 100 stopni na piecu teraz daje o sobie znać; niczym głowa rodziny idę do kotła zagasić płomienie, mając iskierki kurwików w przekrwionych oczach, a w przejściu do kotłowni zszkowani czekają na mnie żona i dzieci. Czy da rade zagasić? Czy przeżyje? A chuj wam do tego.

Jak można powtarzam jak kurwa można jarać się czyimś śmiechem, to tak jakbym jarał się czyimś smutkiem, lub odgłosem płaczu. Do kurwy żelaznej czemu nikt nie jara się smutkiem konkretnej osoby? Czemu kurwa nie jarają się smutkiem Emi Łajnhałs (jarają się jej zgonem, ale to inna rzecz równie żenująca). Kurwa źle. Ostatnio widzę modę na jaranie się smutkiem w ogóle, wiecie kwejki  i obrazki czarnych kruków, samotna dziewica siedząca nad stawem w rozwianej sukience (dobry scenariusz na pornola dla desperatów i ludzi w postępującej depresji) i inne kurwa żenady. Jak mnie to wkurwia.

Kolejna rzecz; w ciągu dnia mam mnóstwo powodów żeby się wkurwić, ale większość z nich nie została i nie zostanie tutaj opisana z wiadomych przyczyn, bo albo wypada z głowy (tak dużo tych wkurwień że aż trudno spamiętać) albo kurwa jestem do tego stopnia wkurwiony że nie mam sil by tego opisać w ogóle a co dopiero w śmieszny i nieskomplikowany sposób.

Kolejna sprawa. Euro. Czemu losy naszej kadry są powierzane facetowi o wyglądzie rolnika Józka co mu się narzędzia zjebały przy sianokosach. Nie postawiłem tu pytajnika celowo, domyślcie się dlaczego. Ile wywiadów z tym panem widziałem, na wszystkich sprawiał wrażenie wkurwionego. Sami wiecie jaki był skutek sprawowania pieczy nad kadrą przez tego kretyna.

Ale zauważcie, że euro nie odebralibyśmy jako olbrzymiej porażki gdyby nie akcje biedronki typu ,,wszyscy jesteśmy drużyną narodową”, albo schab kibica plus woda źródlana za 9.99, albo innych producentów żarcia, prezerwatyw, bułek czy kurwa proszków do pieczenia . To wszytko na co się wkurwiamy ma jednak wpływ na całą otoczke i godzi w nasze uczucia i emocje, mimo że tak często próbujemy sobie to wymówić. Za damski chuj się nie da.  A tak na marginesie to jak porażkę czy wygraną 11 grajków na sporej połaci trawy można uznać za sukces lub porażkę całego narodu, co więcej patrzeć na to jak na obraz bitwy między własnym narodem, własnymi tradycjami a najeźdźcą. Sam kurwa sobie się dziwie. Nie jest to żenujące?

Czemu idąc Nowym Światem spotkałem grupę awanturujących się Greków, mimo że przedstawiani są w mediach jako bardzo pokojowy i przyjaźnie nastawiony naród. Czemu kurwa chcąc zniszczyć stereotypy tworzymy nowe? Czemu życie samo w sobie jest absurdem nie mówiąc już o jego przebiegu?

Kolejna sprawa to reklamy. Powiedzcie mi czy Wy zatrudnilibyście starą pukwe z włosami przypominającymi kłębek stuletnich splątanych nici, która nie ma pojęcia o gotowaniu a jedynie cokolwiek o prowadzeniu restauracji, do programu KULINARNEGO w Waszej telewizji i pozwolili byście jej ten program prowadzić? Jakie ona może mieć kurwa pojecie o gotowaniu skoro nie ma ani wykształcenia kulinarnego ani żadnych sukcesów w kuchni, co więcej sama bezczelnie przyznaje się do tego że nie gotuje. No kurwa wasza mać, ja bym jej kazał wykurwiać na krawężnik po czym przewiózłbym ją po rynsztoku w deszczowy dzień i powiedział że to kara za ośmielenie się złożenia tego podania. Jeszcze więcej powiem. Ktoś wie co w tej rodzince Państwa G.się działo. Mieli 2 knajpy na rynku warszawskim, wynajmowali parter, wiadomo. W jednej kamienicy ona w drugiej on. Nie płacili przez 2 lata czynszu za restauracje mieszkańcom tych kamienic, więc ci się wkurwili i sprawę złożyli do sądu. Państwo G.skutecznie uniknęli kary zasłaniając się brakiem funduszy na spłatę i ciężką sytuacją materialną. To kurwa absurdem jest żeby być bankrutem i jednocześnie prowadzić 2 knajpy na warszawskim rynku, to niemożliwe, prawie tak niemożliwe jak to, że kolejna partia rządząca nie będzie chujowa.

A do skraju wkurwienia doprowadziła mnie ta suka po reklamie jakiejś tam kurwa diety czy innego gówna nie wiem tabletki a chuj z tym. Jakim prawem coś tak ohydnego i grubego może doradzać mi czy w ogóle innym jak zdrowo się odżywiać i jaki tryb życia prowadzić. To tak jakbym chciał zacząć trenować boks i o rady pytał Najmana.  Kolejny pierdolony absurd. ,,Kurkummy, karczo-cha i czarnej Rzepyy” Kto oglądaj reklamę ten zrozumie tą pisownię i chyba zbędny jest tu komentarz bo sami zaklniecie za monitorem na tą kurwe.

Kiedyś utkwił mi w pamięci jeden odcinek Pitbulla, zajebistego polskiego serialu. Ale nigdy więcej niż jednego odcinka nie oglądałem do niedawna. 3 cni temu skończyłem oglądać ostatnio 31 odcinek tego serialu i kurwa żałuję w chuj bo odczuwam pustkę w głowie i w duszy. Mój stan możecie porównać do stanu w jakim alkoholik przebywa na detoxie.

Jeśli wkurw był chujowy, w komentarzach napiszcie ,,Belfrze skurwiłeś się” a jeśli był zajebisty to napiszcie ,,Belferze pisz wiecej”. W obu przypadkach was zajebie.

PS: Pewnie pani g. po przeczytaniu tego poczula sie jakby wlożyla chuja w toster, a pan g. jakby włożył zardzewiały pilnik w cewke. I o to mi skurwysyny chodziło.

Opis przeżyć wewnętrznych:

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 5,10 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 3 do “Wasza kurwa mać!”

 1.  Faquś pisze:
  26 czerwca, 2012 o godzinie 23:41

  Generalnie to wkurw po chuju, nie widać po nim znamion wkurwienia, ale kawałek całkiem spoko. Mimo, że rap uważam za kupę gówna, bo wszystko podane na tacy – zero wysiłku intelektualnego, to ten jest niezły.

 2.  Szturmierz pisze:
  27 czerwca, 2012 o godzinie 10:52

  Pani Gesler, kurkuma i czarna rzepa – wpierdol za rogiem na tą szmatę czeka. Skoro dodałeś kawałek fajny na koniec i ja zarymuję, jak pełzający zaskroniec. Wkurw był przydługi, nie na to czekałem, mało humoru nie takiego Cię znałem. Ale treściwie, bo sprawy poruszyłeś, „kali żegnaj” tym się wybiłeś…

 3.  31akzul pisze:
  28 czerwca, 2012 o godzinie 05:59

  Zajekurwabistty wkurw, troszkę mało humoru, fakt ale sedno spraw dogłębne. Miło się czytało, daję 10!

Napisz komentarz