Jak się jebie.. to się jebie wszystko

28 maja, 2012, Autor:

Sobota :

Poszedłem na dyskotekę. Wszędzie proponowali mi prochy albo alkohol. Z nikim nie szło się dogadać. Samotność i dystymia towarzyszyła mi wszędzie. Włóczyłem się jak debil…. w końcu siadłem na dupie na moście i całą noc myślałem nad życiem.

Niedziela : Grill i chlanie, tylko jakoś mnie tam nie było. Bo wolałem spędzić ten czas z dziewczyną ( patrz niżej ). Finalnie znowu siedziałem sam jak palec.

Poniedziałek :

Dziewczyna puściła mnie kantem i buja się z innym.
Cały tydzień zapierdalałem jak głupi żeby poprawić oceny. A teraz jak mam jutro okazję to nie mam kasy na dojazd do szkoły. I przez to będę rok w plecy KURWA… i nie zdam do następnej klasy.
Boli mnie brzuch i kolano.
A w klacie w sile mam zastój od pół roku…

Zajekurwabiście….

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Dom, Ludzie, Sport, Zwyczaje, Życie

komentarzy 5 do “Jak się jebie.. to się jebie wszystko”

 1.  Faquś pisze:
  29 maja, 2012 o godzinie 19:27

  To że nie zdasz jest pewne ? Dziewczyną się nie ma co przejmować, chyba że to była Twoja miłość życia, ale wtedy byś nie pisał, tylko się zabił.

 2.  Kistos pisze:
  30 maja, 2012 o godzinie 09:17

  Chuj z dziewczyną…

  Gorzej że nie zdam. Termin na poprawy miałem do dziś. Jeśli jutro nie pojadę do szkoły to mam praktycznie zerowe szanse. Do roboty dziś idę to może uda się uzbierać na ten jebany bilet. A jak nie to się w kurwie.

  Piąte-Poniedziałek wystawiają oceny. Bo następny Czwartek, Piątek wolne kurwa

 3.  Faquś pisze:
  30 maja, 2012 o godzinie 19:06

  Kurwa, tak szybko oceny ? U mnie dopiero 22 czerwca wystawiają…

 4.  anonymous pisze:
  2 czerwca, 2012 o godzinie 00:55

  Stary nie zalamuj sie!!!! zmienisz troche trening i na pewno klata pojdzie!!!

 5.  Szturmierz pisze:
  2 czerwca, 2012 o godzinie 22:56

  Nie będę pierdolił czegoś typu: Nie martw się szkołą, ja też mam komisa. Zrób wszystko, żeby do tego nie dopuścić. Wszystko, na co Cię stać – jeśli stać Cię na upodlenie się przed belfrem, zrób to, błagaj o ocenę, znam kilkanaście przynajmniej takich osób. Bo widzisz, mnie na coś takiego nie było stać, płacę teraz komisem w sierpniu, w ostatniej klasie technikum. A co do dziewczyny, pierdol to, pierdol to słodko bo nie warto się załamywać z powodu jakiejś zakrzywionej w uczuciach młodej pludry. Są lepsze powody, do wpierdalania sobie krzywej jazdy ;)

Napisz komentarz