Jebany złom

6 maja, 2012, Autor:

Cały pierdolony dzień próbuję aktywować postala 3… i za każdym jebanym razem wyskakuje mi 0xc000001d została nie poprawnie zainicjowana czy coś w tym kurwa stylu. Miałem wielką ochotę wypierdolić monitor przez okno, a zaraz za nim telewizor w którym akurat był Krzyś Ibisz… KURWA.

Dużo potrafię znieść, ale jak mi przedmiot martwy odmawia posłuszeństwa to kurwa szlak mnie trafia. Taki wkurwiony jestem że jak bym wyszedł z domu przejść się po okolicy to skończyło by się dymem….

Jebany, pierdolony, zakurwiały, stary, zakurzony złom. Kurwa.. Szukałem na forach u ruskich odpowiedzi, na angielskich kurwa, na polskich i kurwa nic. Połowę jebanego google przeszukałem i kurwa gówno znalazłem. Nawet mój własny brat spierdolił z domu jak zobaczył w jakim stanie emocjonalnym się znajduję.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Komputery

komentarze 3 do “Jebany złom”

 1.  prywatnyKat pisze:
  6 maja, 2012 o godzinie 22:47

  postal hehe, kultowa giera oj grało się w to kiedyś…nie ma to jak jednym pociągnięciem łopaty odrąbać koluniowi głowę, kopnąć ją psu, wyszczać się na truchło po czym je podpalić…haha dobrze wiedzieć, że jest 3-ka…

 2.  Szturmierz pisze:
  7 maja, 2012 o godzinie 08:27

  O 3 też nie słyszałem – pewnie spierdolona, bo robiona dla mamony. A mój komputerek też święty chuj nie jest. Już raz rozpierdoliłem głośniki, a skrzynkę zdobi sporych rozmiarów wgłębienie, po pięści rzecz jasna. Jeśli chodzi o poprawę działania komputera, nic to nie dało, ale jaka satysfakcja :D

 3.  wkurwiolka pisze:
  7 maja, 2012 o godzinie 09:11

  Złośliwość rzeczy martwych jest niesamowita.
  Pozostało mi połączyć się w bólu, bo ostatnimi czasy, mi też siada elektronika…

Napisz komentarz