Sen

23 marca, 2012, Autor:

Wiecie co?

Miałem kiedyś sen. Śniła mi się kobieta. Idealna kobieta.  Nie pamiętam jak wyglądała, jedyny szczegół to taki że była blondynką, ale to nie jest ważne. Po prostu wstałem rano i wiedziałem, że był to idealny okaz. Żadnej wady, żadnej skazy, po prostu anioł. Byłem pewien że gdyby istniała, nie znalazłby nikt drugiej tak pięknej, tak idealnej, tak wpasowującej się do wszystkich części życia kobiety, gdyby istniała. Podejrzewam że z idealnym facetem też by tak było, drugiego takiego nikt by nie znalazł.

I wiecie co?

Rzeczywiście kurwa, nie ma osób idealnych i nikt ich nigdy nie znajdzie.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Sen”

 1.  Kistos pisze:
  23 marca, 2012 o godzinie 19:08

  Fakt, nie ma osób idealnych. Ale są ludzie dążący do stania się idealnym zarówno psychicznie jak i fizycznie

 2.  garbar pisze:
  23 marca, 2012 o godzinie 22:19

  Św. Tomasz, nielubiany przez Watykan, pisze jak drut, cytując tego zdolniachę Jezusa, że raj będzie wtedy, kiedy kobieta stanie się mężczyzną, a mężczyzna kobietą. No to pozostaje tylko czysta dusza – bez tych pierdolonych organów płciowych.
  Ale one tyle kurwa radości dają! I to tych największych. Islam to wie. Matka naturka nieźle to sobie wymyśliła!!! Jak to było Panowie? – „Zwinność małpy, siłę słonia da ci ranne bicie konia?” :))

 3.  Szturmierz pisze:
  24 marca, 2012 o godzinie 10:48

  Sam ten fakt, że każdy szuka, czy ma nadzieję chociaż że istnieje ideał kobiety, czy mężczyzny – jednocześnie zdając sobie sprawę z tego że sam się nim nie jest udowadnia że ideału niema. (jeśli ktoś wie o co chodzi, to gratulację) Poza tym na chuj go szukać, każdy ma swoje wady i zalety, co czyni go innym od reszty. Ponoć własnie to jest piękne.

 4.  Antonio pisze:
  25 marca, 2012 o godzinie 00:49

  Zapewne teraz będziesz o niej myślał kilka dni, jak nie dłużej. Piękne sny dają nam energię do życia w prawdziwym świecie, natomiast po koszmarach budzimy się zmęczeni. Sny są wytworami naszej podświadomości, ale świadomy sen to dopiero jazda!

Napisz komentarz