Niesprawiedliwość

20 stycznia, 2012, Autor:

Zapewne niektórzy pamiętają jak wkurwiałem się na moją babkę od ruska.. nie nie będę jej tu obrażał ani nic w tym stylu raczej. Ale wkurwiony jestem na sytuację jaka miała miejsce na lekcji i na niesprawiedliwość jaka mnie spotkała.

Tak więc jak wiecie od początku roku tępiłem się na wzajem z nauczycielką od ruska. W końcu dałem sobie spokój i od jakiegoś czasu na lekcjach tylko siedzę i śpię. A ruska uczę się okazyjnie w domu żeby zobaczyć minę tej pindy jak mnie spyta na lekcji. Dziś pytała z odmian czasowników i takich pierdół. Najpierw wypytała największe kujony, te co w dupę bez wazeliny wchodzą i tych co kują całymi dniami nie mając życia prywatnego aby mieć te 4/5. Tak więc przepytała ich ale coś im nie wyszło i dostali pizdy. Na mojej twarzy mimowolnie pojawił się szeroki uśmiech. Nauczycielka oczywiście dostrzegła to i spytała mnie. Ale ku jej zaskoczeniu a mojej radości odpowiedziałem i odmieniłem wszystko wzorowo wręcz. Bez żadnej ściny czy błędu. Aż tą kurwę zatkało…  a potem zatkało mnie jak dowiedziałem się że nie da mi za to oceny bo swoją szansę miałem i zmarnowałem. Jak to tak kurwa ?? Ja człowiek który samodzielnie w domu z piwem w ręku nauczył się tego jebanego języka lepiej niż pieprzone kujony w szkole mam mieć pizdę na półrocze a te kurwa szmaciarze jebane co się jąkają przy prostej wypowiedzi 5 i 4 ?

jak mawia moja nauczycielka od polaka… życie jest niesprawiedliwe i gówno z tym można zrobić

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja

1 komentarz do “Niesprawiedliwość”

  1.  Pubuss pisze:
    20 stycznia, 2012 o godzinie 13:16

    „Nie wazne jak długo będziesz polerował kupę, dalej będzie kupą”.

    Jak to mówią…

Napisz komentarz