Popierdolony kraj, społeczeństwo, szkolnictwo. Ogólnie o życiu.

25 listopada, 2011, Autor:

Czołem WKURWiszony!
Jako, że jest to mój pierwszy wkurw, może nie każdemu się spodoba, ale jeśli stracisz 2-3 minuty życia na czytanie go i uznasz, że to moja wina to SPIERDALAJ!

Pierwszym obiektem moich narzekań jest jebane polskie szkolnictwo. Jakie kurwa zjeby pracują w tym popierdolonym ministerstwie, co?! Większość jebanych przedmiotów jest na tyle pojebana i podpierdala tyle czasu w szkole, które można wykorzystać pożytecznie, np. składanie długopisów, że to jest mała bania. Na chuj mi w życiu przydadzą się jakieś jebane działania o obliczaniu jebanego promienia wycinka kołowego?! Na chuj mi 7 sposobów otrzymywania soli?! Na chuj mi znać jakieś mitochondrium?! No właśnie. Na kiego chuja mi się to w życiu przyda?!

Szkoła niby przygotowywuje nas do dorosłego życia, a większość rzeczy, które tam poznam przyda mi się do rozwiązywania krzyżówek, żeby liczyć na szczęście i wygrać 100zł na kawałek chleba, bo roboty w tym kraju nie ma.

Własnie – kraj. Polska..
Uważam się osobiście za patriotę, znam daty rozbiorów Polski, najważniejszych bitew, datę odzyskania Niepodległości. Ale po zakończeniu mojej krótkiej edukacji zamierzam wypierdalać z tego pojebanego kraju. Wielu z was może oburzyć me jakże soczyste określenie naszego niedołężnego kraju. Ale to jest prawda. Bo jak porządny obywatel, patriota może być dumny ze swojego kraju, skoro tu taki burdel jest?

Krajem rządzą pojebani ludzie, którzy szukają tylko dziur, aby zapierdolić z nich NASZE pieniądze. Sejm zajmuje się całkowicie chujowymi ustawami, Tusk cały czas pierdoli, że Polakom żyje się coraz lepiej, ale nikt kurwa nie wyzna publicznie prawdy, że jest CHUJOWO!

W MEN pojeby chcą całkowicie popierdolić w głowach młodemu społeczeństwu, które jest przyszłością tego narodu. Ale ten naród nie ma przyszłości! Właśnie, przyszłość.. Ciekawi was co będzie w 2020r?

Rok 2020, gdzies w Polsce…
Czasami po ulicy przemknie jakiś samochód zamożnej szychy, po ludzi nie stać na benzynę za 49,99zł za litr. Społeczeństwo starsze o 30%, ludności mniej o 40%, co bardziej inteligentni pojechali mieszkać w dżungli, w sejmie wciąż te same gęby, bo wszystkim żyje się dobrze, szereg przeprowadzonych reform w ostatniej dekadzie spowodował, że wiek emerytalny wynosi 107 lat a ci, którzy dożyją są skazywani za próbę oszukiwania systemu emerytalnego i narażanie ZUS’u na straty, który w każdym mieście ma co najmniej 11 15-piętrowych oddziałów.
Posiadamy o 200km autostrad więcej, ale te, które budowano w latach 2010-2015 zaczynają się już sypać, bo majster sprzedawał materiały na lewo. Pociągi PKP stoją gdzieś w polach i rdzewieją.
VAT wynosi 78%, podatek dochodowy 92%, rząd aby zniwelować biurokrację zatrudnia 300 tys urzędników.
Jedynie reprezentacja Polski trzyma fason i od lat pozostaje tak samo beznadziejna, przyjeżdżają do nas turyści z Egiptu i podziwiają kraj jako skansen historii cywilizacji. Lewica w ciągu ostatniej dekady też w ramach porozumienia i dodatkowych premii z rządem PO osiągnęła swoje – mamy zalegalizowane związki homo wraz z możliwością adopcji, legalne narkotyki, legalna eutanazja, aborcja, no co tylko zechcesz.

Władcy naszego kraju odpierdalają taką manianę, że bania mała. A społeczeństwo dalej ich wybiera, bo żyje im się przecież LEPIEJ. No ale co można wybrać? Skoro do wyboru jest gówno, to co wy kwiatki chcecie?

Jak już wcześniej wspomniałem, życie jest popierdolone. Szczególnie w tym kraju. Mój ojciec często wyjeżdża na drugi koniec Polski, jeździ po 600-700 km w nocy, często na skraju wytrzymałości organizmu, aby zarobić na kawałek chleba, bo tu nie ma pracy. Boję się, że przez te jebane polskie drogi i ich zajebisty stan techniczny mogę zobaczyć ojca po raz ostatni..

A nawet gdyby był wypadek i trafiłby do szpitala, potrzebował by szybkiej pomocy.. To te kurwy by zapewne sobie akurat strajk urządzili.

Bo co? Bo za mało w łapę dostają!? Podziwiam tych wszystkich lekarzy/ratowników, którzy uratowali komuś życie. Ale Ci co tylko biorą w łapę to z chęcią bym zajebał gołymi rękoma.

Może i nie było kurwa śmiesznie, ale jak tu kurwa się śmiać z faktów?!

Patrząc na to co dzieję się w tym kraju, mój kolejny wkurw może być już niedługo…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 18 raz(y), średnia ocen: 6,83 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Religia, Różności, Zachowanie, Życie

komentarzy 12 do “Popierdolony kraj, społeczeństwo, szkolnictwo. Ogólnie o życiu.”

 1.  kółko pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 00:31

  Ależ wy młodzi pierdolicie! „Mamo a pan nauczyciel kazał mi się nauczyć co to jest mitochondrium bueee bueee bueee”! Nie chcesz się uczyć? nie musisz – chcesz mieć puree ziemniaczane z mózgu, be my guest! dla mnie to możesz pomykać za granice już dzisiaj – i tak tu do niczego się nie przydasz!

 2.  mikel pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 08:48

  Złe podejście kółko.

  Ktoś jest potrzebny w górnictwie, budowlance, jako mechanice itede itepe…

 3.  efastbit pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 12:12

  @kółko
  Sorki, ale nie jestem typem gówniarza, który narzeka, a sam gówno robi.
  Owszem, nie zawsze uważam na lekcji, nie zawsze uczę się w domu.
  Ale jak temat jest na tyle chujowy, że ciężko mi go przyswoić ucząc się, to co mi da kilka godzin spędzonych nad książką w domu? Jak temat jest interesujący to uważam na lekcji.
  I mi tyle wystarcza. Zawsze 4-5 jest z kartkówki czy sprawdzianu. Ale nawet jak nie uważam na lekcji to zawsze mi coś zostaje w głowie.

 4.  kółko pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 12:30

  jakie to ma znaczenie? narzekasz, że uczą cię (według ciebie) niepotrzebnych rzeczy. Chcesz zrobić z Polski drugie USA, gdzie uczą się tylko gdzie leżą Stany? Rozmawiałeś kiedyś z takim kolesiem? Nie sądzę, a ja często z takimi pracuję i powiem ci, że taki koleś jest ograniczony! Moim zdaniem nie zaszkodzi mieć w głowie trochę wiecej niż znajomość geografii własnego nosa!

 5.  Kistos pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 13:32

  Obaj macie trochę racji. Nie mam nic przeciwko nauce jeśli nauczę się czegoś co może się potem przydać. Ale w szkole uczą sporo gówna które zapomnę po miesiącu a jeśli nie to i tak się nie przyda.

  I fakt, w niektórych krajach poziom edukacji wygląda jak edukowanie praczłowieka.

  Ale patrzcie na statystyki. U nas jest według nich chujowy poziom. A analfabetów itp sporo..

 6.  garbar pisze:
  26 listopada, 2011 o godzinie 22:44

  Popieram efasbit. Witam na stronce jasnej jak Słońce.

 7.  Pubuss pisze:
  28 listopada, 2011 o godzinie 08:26

  Z każdym nastepnym rokiem wasze życie bedzie trudniejsze.

  Takze prosze mi tutaj nie pierdolić i korzystać z wieku dziecięcego, bawić się, w piłke na dworzu napierdalać, wódką się upadlać i za cyckami latać. Bo jesli nie teraz to potem już nigdy!

  Kurwa! Gdybym ja w takim młodym wieku sie martwił polityką, podatkami czy jebanym rozwojem gospodarczym to teraz chyba bym mial kisiel zamiast mózgu!

 8.  efastbit pisze:
  28 listopada, 2011 o godzinie 21:54

  Co do wódki to nie, nie zamierzam tego tknąć.
  Po prostu martwię się swoją przyszłością, bo w tym kraju to jedynie mogę przepierdolić całe życie na tych zjebów w Rządzie. Żeby mieli skąd kasę zapierdolić.

 9.  Faquś pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 09:18

  Efastbit, z tego co wiem to rząd już zatrudnia 300 tys urzędników :D.
  A sprawa edukacju jest na tyle skomplikowana co w miarę oczywista: nie chcesz odbierać ogólnego wykształcenia ? Nie idź do liceum, tylko do technikum albo zawodówki. Nikt tam nie będzie Cię przymuszał do uczenia się, bo mają tam wyjebane. Ale jednak poziom mentalny jest inny. W liceum zdarzają się ludzie, których obchodzi gdzie żyją, a nie wychodzą z założenia a la Pubuss.
  Ludzie mają kisiel zamiast mózgu właśnie od tego, że zamiast go używać, woleli się spalać, uchlewać i deprawować.
  Powiesz mi, że to normalny proces w rozwoju człowieka ? Gówno prawda, nie trzeba zniżać się do poziomu ludzi, dla których jedyną wartością jest karmienie i wypełnianie swoich podniet.
  Jednak Polski nie zmienimy, żyjemy w kraju pełnym kurw…

 10.  efastbit pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 15:52

  Liceum?
  Nie bój się, nie upadnę tak nisko.
  Aktualnie planuje po gim. na gastronomię, technik kucharz.
  Doszlifuje w tym czasie mój ang, złapie jakąś dorywczą robote, zaoszczędzę i wypierdalam stąd jak najdalej za lepszą pracą :)

 11.  kat pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 20:46

  ti kurwa wódkę zacznij chlać już od dziś, bo tu nie wyrobisz xD i pamiętaj że w szkole zawodu się nie nauczysz za chuja w sumie to niczego przydatnego tam się nie nauczysz ale papier zawsze się przyda dlatego po minimalnej lini byle dało papier i chuj im a zawodu i myślenia nauczysz się w robocie i życiu taka jest kurwa gorzka prawda, tego czego uczą cię w szkole przyda ci się może kurwa w 1 z dziesięciu albo tak jak prawisz kurwa w zjebanych krzyżówkach, ewentualnie jak uderzysz na jakieś dobre studia dzienne pokarzą ci czego masz się uczyć i podszlifują ale też chuj z tego wyniesiesz jak nie będziesz tego lubił

 12.  efastbit pisze:
  1 grudnia, 2011 o godzinie 15:40

  Dokładnie, mi tylko zależy na papierku, żeby było średnie.
  Zawsze jbc może się przydać.
  Jak to już kiedyś ktoś mądry powiedział: „Rób w życiu to co lubisz, a później znajdź idiotę który Ci za to zapłaci” :)

Napisz komentarz