Homopedalizm

24 listopada, 2011, Autor:

Coby pochwalony był.

Bo ja tu kurwa się zdenerwowałem dzisiaj i chciałbym przedstawić swoje postulaty, do chuja.

A tak bliżej normalnego stylu i poprawności; wkurwiłem się dzisiaj niemiłosiernie, bowiem mam tępą klasę, szkołę, rówieśników i w ogóle otoczenie. Z każdym dniem swojego życia mam wrażenie że wizja przedstawiona w „Idiokracji” jest jak najbardziej prawdopodobna. Z każdym oddechem czuję głupotę bijącą od innych, kiedyś nie wytrzymam i źródła mojego wkurwienia rozpierdolę tasakiem, albo inną siekierą.

Na pewnej lekcji dzisiaj poruszony został temat pedalstwa w klasie. Pozwolę sobie nie używać słowa „homoseksualizmu” bo jest długie, pseudomądre i wkurwiające. Gdy wtrąciłem się do dyskusji w ten sposób nazywając to zjawisko już połowa uczestników rzuciła się na mnie dlaczego ich tak nazywam. Dlaczego ich tak nazywam? Bo tak się to kurwa nazywa. Jak ktoś jest dziwką, to tej osobie mówić dziwka? Mogę. Jak ktoś jest kretynem, muszę używać zamienników? Nie muszę. Więc w czym jest problem, że pierdolonego… Oh, przepraszam. To złe słowo. Więc w czym jest problem, że popierdolonego geja, homosia, czy innego będę nazywać pedałem?

Kolejną sprawą jest oburzenie na temat mojego podejścia i żartów z pedałów. Jak opowiadam dowcipy o martwych płodach, pedofilach, gwałceniu dzieci i zwłok to jest przezabawnie i śmiesznie, a jeżeli powiedziałem że homoseksualizm można leczyć kulkami ołowianymi podawanymi z pistoletu, to się oburzyli. Nie pasowała im wiecie co jeszcze? Podobno kiedyś jak ktoś był chory to spuszczali mu krew z żył. No to zaproponowałem żeby ich spuszczać z wieżowców i to im się nie spodobało, no kurwa. Ja tu się męczę i wytężam umysł żeby znaleźć jakieś rozwiązanie, a oni tak po prostu to negują; „nie i chuj”.

Mało tego. Padło nawet zdanie, że nie mieli by nic przeciwko temu, żeby pedał uczył ich dzieci w szkole! No kurwa. W Polityce ostatnio był artykuł o klerze w Polsce. Współczynnik pedalstwa wśród księży jest czterokrotnie wyższy niż u reszty społeczeństwa. Oczywiście nie wierzę w statystykę (ankieta”Czy wierzysz w Boga?” mogłyby być np. przeprowadzane pod Kościołem po mszy, dlatego), ale coś w tym musi być. Oczywiście nie dlatego bo dzieci im się chce ruchać, tylko przeciętny ksiądz był wcześniej ministrantem. I wyobraźcie sobie że taki dzieciak od małego był ministrantem, przychodził służyć do mszy, a tam sami faceci. Później seminarium, a tam sami faceci. Aż w końcu plebania, gdzie sami faceci! No nic dziwnego że mają do nich pociąg. Ewentualnie czują się tak zajebiści jak samurajowie, którzy uważali że kobieta nie jest godna przebywać w ich towarzystwie, a co dopiero uprawiać z nimi seks (wpiszcie sobie na wikipedii seks analny i spójrzcie na japońską rycinę, a dokładniej między nogi osoby „ruchanej”). No i taki ksiądz zostaje sobie pedałem przez czynniki zewnętrzne. Wyobraźcie sobie teraz, że wasz dzieciak przychodzi do szkoły, przebywa tam codziennie, jego autorytetem jest nauczyciel, który JEST PEDAŁEM. No dzieciak ma od początku skrzywioną psychikę że „It’s OKAY to be GAY” i nie wiadomo co mu się w tej dorastającej głowie później zrobi.

Inną sprawą jest te całe manifestowanie swojego pedalstwa. No kurwa. Jak lubią mieć gówno pod napletkiem, to proszę bardzo, ale dlaczego ja muszę o tym wiedzieć? Za niedługo w ogóle będą się walić w kakao na przerwach, a ja nie będę mógł spojrzeć na żadną dziewczynę bo będę wyśmiewany, do chuja. Niech wyglądają normalnie, zachowują się normalnie i w domku sobie robią co chcą, a nie jakieś parady, nie parady i inne tego typu rzeczy.

Bo ja uważam że ludziom to się za dobrze zaczyna robić. Sprawa miała się podobnie w starożytnej Grecji. Tam zaczęli się masowo walić w dupska w publicznych łaźniach, szkołach i chuj wie gdzie jeszcze. I co się stało z cywilizacją? Upadła. Z nami jak tak dalej pójdzie będzie to samo. Jakiś ktoś na jakimś koncercie ostatnio powiedział: „50 lat temu powiedzielibyście że facet z facetem normalnie będą mogli wziąć ślub i mieć dziecko, powiedzieliby wam że jesteście pojebani. Dzisiaj ja wam mówię że za 50 lat Wasze wnuki będą brali śluby z psami. Powiecie że jestem pojebany? Zobaczymy za 50 lat”. Do roboty by się kurwa wzięli, a nie szukają przyjemności w analu kolegi. „Bo to jest trendyy, helooł”. Jeszcze mi będą wmawiać że to choroba jest, a to normalne skrzywienie psychiczne od popierdolenia. Nawet jeżeli możliwe jest zaistnienie genotypu który by powodował homoseksualizm, to odsetek takich jednostek w populacji byłby zdecydowanie mniejszy niż obecnie się szacuję. Co do szacunków, ile ten pedał Biedroń powiedział w rozmowie w obecności Korwina Mikke? Że jest ich 2 miliony? Ciekawe.

Kończę te wywody swoje, bo trzeba iść jutro do tych „tolerancyjnych”. Mam pomysł, zapierdolę im rodzinę i będę tłumaczył się że jestem chory. Specjalnie dla was nagram filmik.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 12 raz(y), średnia ocen: 8,42 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Zwyczaje, Życie

komentarzy 7 do “Homopedalizm”

 1.  Pinio pisze:
  24 listopada, 2011 o godzinie 23:05

  Kurwa powiedz jak będziesz szedł zajebać tych homofilów.

 2.  Kistos pisze:
  24 listopada, 2011 o godzinie 23:46

  Mi pedały działają na nerwy i nie zawahał bym się takiemu wyjebać jak by mi dał jakiś powód. Fakt, mogę być nietolerancyjnym dresiarzem ale przynajmniej kiedyś wychowam swoje potomstwo na przyzwoitych ludzi.

  Patrzysz pedał – myślisz wróg. I tego się trzymać. A dodam że są 2 rodzaje pedałów. Pedały pospolite czyli homoseksualiści. I pedały podrabiane czyli faceci którzy ubierają i zachowują się jak pedały ale pedałami nie są. Za to ich dzieci prawdopodobnie będą pedałami. Sam nie wiem którzy są gorsi. Jedyne co dobre że pedał pedałowi dziecka nie jest w stanie zrobić. A z adopcji samej to się nie rozmnoży w takim tempie

 3.  A pisze:
  25 listopada, 2011 o godzinie 07:05

  Hahahaha wkurw zajebisty sie usmialem i oczywiscie popieram!

 4.  .. pisze:
  25 listopada, 2011 o godzinie 08:55

  Dobrze prawi, w kakao mu!

 5.  Myckol57 pisze:
  25 listopada, 2011 o godzinie 20:32

  Panie Admin dlaczego nie mogę się zalogować???

 6.  Faquś pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 09:22

  Sama prawda :-).

 7.  kat pisze:
  30 listopada, 2011 o godzinie 20:26

  aaahaha koment dwukropka mnie rozkurwił aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahaha

Napisz komentarz