Czarne krówsko z Afrtki, masony, zapierdolka i wolność słowa.

8 listopada, 2011, Autor:

Kurwa mało tego że nie mam weny to zamiast kopiować dałem wytnij i ujebałem w ten sposób całego swojego wcześniejszego, gotowego wkurwa. Po co chciałem skopiować?! Bo mam takiego jebanego neta co kurwa może skończyć działanie po kliknięciu jebanego Opublikuj.

Będzie o wolności słowa, która jest i nie i o masonerii skurwysynach cwanych, rządzących.

Wolność słowa… Niby kurwa jest na całym świecie, jak nie ma to od razu do trybunałów piszą, jaka to nie wartość kurwa w konstytucjach zapisywana. Chuja prawda. Jest tylko na świstkach papierów, gdzieś gdzie nawet nie wiem gdzie to est kurwa. Wy wiecie? Chyba tylko w głowach naszych gdzieś jak szuflada zjebana i zakurzona leży.

Taką wolność to ja mogę olać zimnym moczem moim schorowanym kutasiną z gaci kurwa, bo jak coś powiem to zaraz się jakaś kurwa o to doczepia a jak powiem że naruszyła moją wolność słowa i poglądów to się jeszcze bardziej taka pizda zimna jak truposz  wkurwi i jeszcze bardziej mi tą wolność ograniczy, co za kurwa paradoks nie zniosę kurwa tego!!! Chuj w dupe knurom ze wsi i pracownikom szkoły, to tak przy okazji.

Teraz o masonach skurwysynach.

Od przedszkola funkcjonujemy jak maszynki w firmie na dalekim wschodzie trudniącej się robieniem zabaweczek dla rozpuszczonych murzynków, których nie ma.  Wpajają nam jakieś jebane wzorce, których trudno nam się nauczyć, a bez których trudno funkcjonować. Filozofia państw: zapierdalaj bądź posłuszny, a jak nie to albo klep biede i ojcu chuja, albo spierdalaj do więzienia, bo nie wywgodny dla nas jesteś. O takiego chuja wam dzisiaj skurwysyny parszywe wystawiam!

Żeby nie było kurwa, nie chce anarchii seksu na ulicach i wstrzykiwaniu w łape w kawiarniach. Ale do skurwysyna wolność nasza jest ograniczona, istniejemy jak w jakimś jebanym matrixie. Rozumiem, możecie to pierdolić, chuj pracuje mam 40 lat jeżdżę na ryby i mam Golfa IV synek za granicą w Anglii układa sobie życie żona robi za 1500, bo tak większość Polaków mieszka i myśli. Ale to błąd. Bo Wasze pieniądze, Wasz zapierdol idzie do kieszonki masonom, skurwysynom, marionetkom politykom i ogólnie całemu rządowi i chuj wie jeszcze komu.

Zapierdalacie w pocie czoła, z mokrymi włosami w dupie opiętej starymi Levis’ami a jakiś stary chuj czerpie z tego korzyści, podczas gdy Wy dostajecie jakieś jebane ochłapy. Te skurwysny sterują giełdą, rządem wojnami, kryzysami wszystkim rynkiem światowym… Handlują bronią, ludźmi, narkotykami, a nie oni tylko gangi które pracują tak jak i rządy na korzyść tych osób, czasami nawet o tym nie wiedząc, podobnie jak my… Kurwa.

Od urodzenia mamy na oczach jebane klapki, to jak numer w obozie pracy, rodzisz się dostajesz klapki i spierdalaj. Sprzeciwiasz się? Spierdalajta do więzienia, bo niewygodny jesteś dla nas i w ogóle wypierdalaj.

Możecie powiedzieć, że jestem jebnięty, ale ten system jest chory i ja próbuję o nim myśleć, przynajmniej mieć świadomość.

Tylko jak z nimi kurwa walczyć i jak walczyć z falami islamu i czarnuchów z bliskiego wschodu i Afryki Płn? A tego gówna będzie coraz więcej, bo mnożą się chuje jak szczury i wojna domowa  w Libii, która nadchodzi sprzyjać będzie wielkim migracjom bawołów do Europy. Nieokrzesane, czarne chuje. 3 słowa na ich temat i tak za dużo, bo najchętniej to o nich bym w ogóle nie mówił, takiej kurwicy dostaje.

Chuj, mógłbym dalej pisać, ale muszę sobie herbatę zrobić i wypierdalać na film jakiś bo ocipieję. Dzięki za uwagę i pzdr.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,14 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: ,

Kategoria Biurokracja, Ludzie

komentarzy 8 do “Czarne krówsko z Afrtki, masony, zapierdolka i wolność słowa.”

 1.  kółko pisze:
  8 listopada, 2011 o godzinie 23:09

  Nie tak dawno temu chciałeś kolego pomagać czarnym, a teraz ich nienawidzisz?

 2.  Belfer pisze:
  9 listopada, 2011 o godzinie 08:20

  Głównie chodzi mi tu o Rumunów, Turków i gówna z Afryki Płn, nie chcę wchodzić w tematy czarnych z Rogu Afryki… Chuj z nimi… Pierdolę to, trochę się zmieniłem xD

 3.  mikel pisze:
  9 listopada, 2011 o godzinie 16:31

  Nie musisz kopiować wkurwów przed daniem „opublikuj”. WordPress zapisuje co chwilę to co piszesz i masz to później w „szkicach”.

 4.  Kistos pisze:
  9 listopada, 2011 o godzinie 18:22

  Masz kurwa rację. Świętą rację.

  Ale jedno mnie uraziło : chuj w dupę knurom ze wsi. Mam nadzieję że nie obrażasz ludzi mieszkających na wsi

 5.  Suav pisze:
  9 listopada, 2011 o godzinie 20:29

  Naród znów wybrał posłusznych żydo-masonerii aparatczyków/aktorów na kolejną kadencję. Czy to Boże zrządzenie, czy naród ciemny i bez kultury politycznej? A może kombinacja obu naraz? Fałszerstw wyborczych na dużą skalę raczej nie bylo, bo media podniosłyby alarm. Niestety liberałowie-globaliści rządzą większością tzw. panstw wysoko rozwiniętych. Nie wiem czy np. w Szwajcarii z ich obowiązkowym organizowaniem referendów w kazdej ważnej sprawie spolecznej jest większa demokracja niż np. w Niemczech czy u nas. W Skandynawii socjal dla każdego kto nie chce znaleźć pracy poza swoim wyuczonym zawodem. No ale nie każdy siedzi na ropie i gazie. Nie znam normalnego kraju bez wielkich bogactw naturalnych czy własnych wysokich technologii, gdzie żyje się dostatnio i nie chociaż niektórych zasad i praw czlowieka (pomijając prawo do pederastii i adopcji dzieci przez zboczeńców, of course).

 6.  Suav pisze:
  9 listopada, 2011 o godzinie 20:30

  .. i nie łamią chociaż niektórych zasad … (sorry!)

 7.  Faquś pisze:
  11 listopada, 2011 o godzinie 17:29

  Kurwa, zgadzam się w pierdolonych 100 % z Belfrem i Suavem. Żyjemy w świecie, gdzie wszyscy nas ruchają w dupę, ludzie nie mają własnej woli, a państwa to jakaś śmieszna kpina. Kto to widział, żeby nieokrzesany kretyn miał równy głos co wykształcony i obeznany człowiek ? Przecież to jest kurwa kpina. I tyle w tym temacie.

 8.  as400 pisze:
  23 listopada, 2011 o godzinie 14:54

  To wszystko prawda co napisales Belfer. Ale na pocieszenie powiem Ci, ze zauwazam poprawe w kwestii swiadomosci spoleczenstwa. Coraz wiecej osob widzi, ze otaczajacy nas swiat jest sterowany. Coraz wiecej ludzi wkurwia sie na nowoczesne niewolnictwo, w ktorym zyjemy.
  Z tym, ze kiedys niewolnik dostawal od Pana ciuchy, zarcie i dach nad glowa. A teraz musisz na to wszystko zapierdalac sam i jeszcze utrzymywac Panstwo, ktore w zamian nie zapewnia Ci niczego.

Napisz komentarz