Nowy wkurw

23 sierpnia, 2011, Autor:

Siema Kurwa.
Jestem wkurwiony więc ostrzegam.
Jebane podejście skurwiałych prywaciarzy mnie tak rozjebało. Zapraszają Cię kurwy na rozmowę i co? Masz 5 lat doświadczenia w zawodzie skończone studia zaocznie oczywiście kurwa, a taki pedał ci powie, że jeden język to  w dzisiejszych czasach za mało… Oczywiście studia i pracę skończyłem w tym samym czasie, więc już  jebanej pracy 2 lata szukam. No ja pierdole to wyłożyłem na nich i pisze teraz do pedałów zza zachodniej granicy. Ozdew po skurwym synie jest i tak czekam jak ten chujek aż się znajdzie jakiś łaskawca i mnie kurwa zatrudni. Jeden odpisał zainteresowany oczywiście z zapytaniem co przez te jebane 2 lata robiłem i czy przyjadę na rozmowę  do Holandii 1500 kilometrów w jedną stronę kurwa… Żal. To mu  napisałem co  robiłem, że zaliczyłem Holandię, GB i że pracuję w swojej wiosce jebanej i coś chuj nie odpisuje. Chociaż by napisał, że ma mnie w dupie i że pierdoli takiego a tu kurwa nic.

Pozdrawiam wkurwionych i łącze się w bólu. Amen

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja, Praca

komentarzy 5 do “Nowy wkurw”

 1.  Letalne Prącie pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 14:09

  Kierunek studiów?

  Może ci z Holandii desperatów szukają?
  Kolega opowiadał, że przyjmowali u niego w pracy sekretarkę i rozmowę kwalifikacyjną przeszła bardzo w porządku,jednak jej podziękowali przez ostatnie pytania:
  -A ile by pani chciała zarabiać?
  -Nie mniej niż 10 tys. zł
  -?! Jako sekretarka?
  -A kogo chcecie tu jebać?

 2.  świeżak pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 14:55

  Techniczny. Już po woli zaczyna się rozjaśniać. Być może niedługo pożegnam się z tym kraikiem. :)

 3.  Letalne Prącie pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 15:11

  Czyli z tym,że po technicznych o pracę nozmalną ciężko to nie bajka?
  „Siet, madafakez!” R. Andrzejewski, diss na Liroy’a

 4.  świeżak pisze:
  24 sierpnia, 2011 o godzinie 16:17

  W polsce to po każdych studiach ciężko, bo wszyscy chcą Cię dymać za damski chuj. Za granicą potrzebują specjalistów, tylko „I come from poland” ich odstrasza.

 5.  Sin pisze:
  27 lipca, 2012 o godzinie 06:57

  kiedyś czytałem takie coś:
  jeżeli w Danii, Grecji, Niemczech itd. średnia wypłata wynosiła by 1500 euro, buty 250 euro, paliwo 6 euro, i wynajem mieszkania 1100 euro + opłaty w wysokości ok 300 euro, to by się kurwa pozabijali już pierwszego dnia. a my kurwa jakoś żyjemy. jakim cudem do chuja??? a studia? mam studia i co? chuj wielki jak szelki. pracę fajną ale mało płatną i już na starcie wszystko zjebane. powinienem od razu po technikum iść na budowe i założyć firmę i wszystko pierdolić. wtedy jeszcze się dało normalnie żyć

Napisz komentarz