Afryka, Grecja i UE

21 sierpnia, 2011, Autor:

To będzie krótki wkurw.

Jak wiemy w Rogu Afryki (koło Somalii) jest klęska głodu, nieurodzaju i wkurwienie zbiera swoje ponure żniwo. Ale UE woli pomóc Grecji, której już nic nie pomoże, zamiast uratować miliony głodujących ludzi przed jebaną śmiercią.

Kurwa od tych interesów w głowach Wam się popierdoliło?! Tam giną kurwa ludzie. Dzieci kurwa, krowy, matki. Chuj z tym, że czarni. Trzeba pomóc. Ja nie ks.Rydz nie proszę kurwa żeby dać mi na tacę, bo zbieram na Cadillaca. Ja proszę kurwa opyziałe rządy skurwiałych biurokratycznych państw krawiaciarzy, by poza pieniądzem poruszyło ich choć trochę ludzkie cierpienie!

Czy my kurwa zawsze byliśmy takimi egoistami kurwa?!Powinniśmy teraz z krzesidłem ogień kurwa próbować palić w jakiejś jaskini, a nie pisać wkurw z taką organizacją. Niech się w śmierdzącą dupe wszyscy pocałują kurwa.

Ja pierdole, dlaczego?!

Eine benkurwazine.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 5,10 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Aktualności, Biurokracja, Chujowo

komentarzy 39 do “Afryka, Grecja i UE”

 1.  luke pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 01:52

  Belfer – co Ty za przeproszeniem pierdolisz – ile kurwa macie czrnuchów w Polsce – trzech kurwa? – przyjedź do USA gdzie już siedem lat jestem to Ci się kurwa odechce tym chujom pomagać – a dwa w tv pokazawyali czarna spasiona kurwa a na ręku mały smoluch jak z Oświęcimia co na nim muchy siędzą – to jak stara spasiona a dziecko zdycha to niech nie pierdoli „Pani daj” jak Rumuni – to jest kurwa natura – słabsi mają zginąć a nie doić kurwa Europę i USA – chuj im w dupę – ruchają się bez opamiętania i kurwa pomoc im wysyłać – wkurwiłeś mnie przeokrutnie kurwa – a jak takiś mądry to wyślij im kurwa forsę i nie pierdol !

 2.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 10:35

  Też mnie wkurwiłeś chłopie. Kurwa co są winne dzieci, kurwa, że głód i giną już 20 tysięcy dzieci pomarło, kurwa z głodu, co Ty pierdolisz, obudź się ze snu kurwa i przejżyj na swoje kurwa egoistyczne oczy człowieku.
  No kurwa jego mać, Rumunom nie pomogę, jabłek też nie wyślę, pieniędzy nie mam więc też nie, ale UE kurwa pomaga Grecji, której uratować nie można, a ludzie giną, można ich przecież kurwa uratować, przynajmniej jakąś część. Prezerwatywy hurtowo po niskiej cenie dowieźć i chuj człowieku wpatrzony jesteś w czubek swojego nosa, gówno widzisz widocznie i nie zgrywaj kurwa znawcy, bo na biedę ludzką wyczulony kurwa jego mać nie jesteś, a to świadczy kurwa o Twojej albo głupocie, albo braku uczuć wyższych, ale raczej to drugie.
  Co z tego, że czarni? A i uwierz mi kurwa, że grubych w Somalii nie ma, a jak prosiła i była gruba to z mleka, które się tam pije. Jakbyś wiedział nie pisał byś takich kurwa z całym szacunkiem głupot.

  Eine benzine

 3.  Faquś pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 13:43

  Belfer, czy Ty kurwa jesteś jakimś jebanym marzycielem ? Marzenia o pokoju, miłości i jedności na świecie ? Socjalizm i te sprawy ? Kurwa, toż to nawet nie trzeba znać prawa międzynarodowego, żeby wiedzieć że sojusznikom się pomaga. A czym jest Unia jak nie sojuszem gospodarczym ? Jestem chujem kurwa.
  Poza tym,kurwa, chociażby na przykładzie Polski. Czy my tu kurwa nie mamy w chuj problemów ? Też jest kurwa bieda, też głodują ludzie. Nam się kraj sypie, a Ty byś chciał pierdolonych czarnych ratować. Właśnie przez takich ludzi jak Ty, jest jak jest. To oni pomagają Afryce dając im rybę, a nie wędkę. A mając zamknięte oczy na własnych rodaków. Poza tym co Ty pierdolisz o wyższych uczuciach ? Co to za biedne kawałki ? Ja pierdolę, po prostu otchłań. I byś, z całym szacunkiem, nie pierdolił takich głupot.
  PS Poczytaj sobie jacy tam ludzie rządzą w Afryce, a potem narzekaj na Europę.

 4.  RH+ pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 16:04

  Sranie w banie. Najpierw załatwmy sprawy we własnym ogródku, a gdy już my żadnych problemów mieć nie będziemy (ani nasi znajomi), to możemy się wspaniałomyślnie podzielić błogosławieństwem dobrobytu z resztą. No. I ogólnie uważam, że luke i Faquś mają rację.
  A tak z drugiej strony – przyznać trzeba, że jeżeli ma się inne zdanie (tak jak właśnie autor postu) można się nieźle wkurwić!

 5.  luke pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 16:26

  młody jesteś, życia nie znasz to Ci tym razem wybaczę i powiem tak – lepiej pomóc Grecji, bo jak jebnie Grecja to to w Polsce odczujecie, a jak jebnie Somalia to WIG20 na dół nie poleci, a i przepraszam, że się odezwałem,bo przecież wy tam w Polsce i tak wiecie najlepiej, jesteście najmądrzejsi… i kurwa the best…

 6.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 19:37

  Nosz kurwa jego mać. Grecja już jebła- nie odczułem za bardzo, na giełdach nie gram.
  Kurwa jego mać, to co zostawić ludzi na pastwę losu kurwa, jak z Mono gadałem, to by powinniśmy znać to najlepiej jak się świat odwrócił w 1939, zapomnieli kurwa wszyscy? Tak samo jest z nimi, a ONZ czy inne gówno może się wyjebać z tym milionem dolarów, to nie wystarczy nawet na roczną paszę dla kurwa krowy gdzieś w Alpejskich dolinach Szwajcarii.
  Nie obchodzi Cię luke już nic to, że tam umierają dziennie tysiące ludzi, z głodu wycieńczenia, odwodnienia i chuj wie czego, a kurwa Europa i USA siedzą wpatrzone w czubek swojego zasranego noska kurwa? W morde jebani no.
  Mógłbym tu kurwa spisać się jak pojeb, ale nie mam ochoty, bo to jest nudne, ja mam swoje zdanie, Wy swoje, ale wkurwiłem się, bo co jak co, ale luke’a i Faqusia wyobrażałem sobie nieco inaczej niż zapyziałych kurwa egoistów.
  To co w Polsce kurwa ilu ludzi głoduje kurwa tysiąc max, a i tak im pomagamy kurwa jakkolwiek, ale z głodu to niewielu tu pomarło z głodu kurwać mać.
  Faquś pierdolenie o UE zostaw na kogo innego, bo wiem w czym siedzę i co i kurwa jak dobra? Dzięki kurwa :/

 7.  Szturmierz pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 19:42

  Hola kurwa ludzie!!!
  Co to za jakieś popierdolone pociski na Belfra?! Uspokójcie downa – gość ma prawo wyrazić to co myśli do póki mamy te pierdoloną demokracje :/
  Kurwa poza tym Belfer ma racje, podzielam jego zdanie. Bo kurwa kto jak kto, ale my Polacy powinniśmy co najmniej zmienić patrzenie na sprawę głodu w tej Afryce. do nas nikt kurwa reki z pomocą nie wyciągną w 39 – i nie chce słyszeć o bohaterskich, gówno znaczących zrywach Francji i Anglii. Mamy tak kurwa siedzieć i patrzeć na to jak codziennie tysiące LUDZI kurwa ginie z głodu?! Luke kurwa chłopie, piszesz że czarni to syf, że nie wiemy bo nie mieszkamy w USA, ale kurwa człowieku, mało jest tam Polskiego syfu?! inaczej byś kurwa śpiewał gdyby w Polsce nagle zapanował głód czy chuj wie co pod ten deseń- mam nadzieje że inaczej byś śpiewał siedząc za oceanem. Grecja, kurwa jako Polska możemy tylko pompować kasę w wspólnotę (co robimy od wstąpienia w jej szeregi) bo jesteśmy chuja znaczącym, województwem w kraju Unia Europejska. A dopóki ie jesteśmy w strefie pierdolonego Euro, mamy większe szanse na wyjście z tego pierdolnika w miarę cało. Niemcy czy kurwa Francja mają najwięcej do gadania w tej kwestii a my możemy, BA! kurwa nawet musimy spełniać grzecznie jej postulaty i zalecenia by się z tym uporać. Tak czy kurwa siak, KK w Polsce już organizuje zbiórki na pomoc głodującym w Afryce, wiec Polska, chcąc czy nie będzie miała ten jebany wkład!

 8.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 19:51

  Ale kurwa mimo, że z klerem nie stoję za pan brat, inaczej z ideą wiary, ale nie o tym, postaram się coś ze swojej jakże skromnej kieszeni wydłubać i dać kurwa. A min. przez takich kurwa ignorantów jak Ty luke (bez obrazy) jest tam głód, jakbyś wyciągnął swoje 30 dolarów, lub ktokolwiek inny sytuacja byłaby zgoła inna, tylko kurwa kżdy egoista umywa ręce. Chuj w dupę.

 9.  Letalne Prącie pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 20:10

  „przez takich kurwa ignorantów jak Ty luke (bez obrazy)” :D
  pomaganie Grecji > pomaganie Afryce
  nie tylko ze względów ekonomicznych, a jak ktoś już naruszył: polityka w Afryce :]

 10.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 20:17

  Kurwa tak, bez obrazy, bo ignorant znaczy kurwa człowieka który jest egoistą i nic go nie obchodzi, a bez obrazy, bo mimo wszystko mam do luke’a szacunek i nie chcę kurwa dalej ciągnąć kłótni. Kurwa i chuj, że polityka, jak chcesz to pomożesz, jak nie to wypierdalaj i morda w dupe.

 11.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 20:22

  Sory letalne prącie, ale to z ,,wypierdalaj i morda w dupe” to nie do Cb, tylko ogólnie, żeby nie było :D

 12.  Letalne Prącie pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 21:00

  (bez obrazy)

 13.  Faquś pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 21:36

  ,,To co w Polsce kurwa ilu ludzi głoduje kurwa tysiąc max, a i tak im pomagamy kurwa jakkolwiek” – Rozjebałeś mnie tym :-D.
  Poza tym, Szturmierz, Polska z Unii pompuje potężne pieniądze dla siebie i dla ludzi prywatnych(wszystkie te programy rozwoju). A przykładem wykorzystania publicznego tych pieniędzy jest Estakada Kwiatkowskiego, gdzie Unia połowę kasy wyłożyła. A suma to była naprawdę ładna. Więc zobacz też dobre strony tego gówna dla Polski, a nie psiocz.
  Ogółem uważam, że ta kłótnia jest bez sensu, bo ludzie mają różne dziwne poglądy(dla mnie jest kompletnie nie zrozumiała pomoc Afryce, kiedy sami toniemy w problemach) i nic się w nich nie zmieni. A wyzywanie od ignorantów i egoistów świadczy o naprawdę niewysokim poziomie rozmówców i sile ich argumentów. Także skończmy tu pierdolić, zanim nas admin banami obdaruje :-D.

 14.  Pinio pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 22:25

  A ja mam tak niejako zdanie pomiędzy. Bo owszem, uważam, że trzeba pomóc tym ludziom z Afryki, ale uważam też, że lepiej się zająć swoim podwórkiem. Ale skoro i tak nikt się nie zajmuje naszym podwórkiem, a kurwa Grecją, to już wolałbym zamiast do Grecji wysłać tę kasę do Afryki.

 15.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 22:36

  Kurwa to ilu tak głoduje, że może umrzeć jutro, lub za kilka dni? Nie mam nic do idei UE, bo gdyby nie ona nadal bylibyśmy tym samym co w 1989, albo kurwa gorzej (Grecja i spółka). Ale kurwa nie zmienia to faktu, że to zniewala po części kraj, czemu zaprzeczyć niemożna.
  Nasze problemy typu kurwa głosowanie do parlamentu i pomoc powodzianom z zeszłego roju, względem Afryki to jest kurwa gówno, a nie problem. Jak kurwa mars i Słońce, jak ziemia i ogień kurwa jak gówno i kibel. Trzeba kurwa pomóc, 30 zł od każdego w Polsce pogrążyłoby nas kurwa jego mać?! Co by się stało? A oni dostaliby około 40 milionów (odliczając dzieci, bezrobotnych i Rumunów), co już jest sumą niemałą, jakby taką zbiórkę zorganizować na całym świecie, OBOWIĄZKOWĄ. Ale nie, bo to przecież u nas demokracja i prawa człowieka złamane jak chuj Woldemorta kurwa.

  @Pinio, ja też uważam podobnie, tyle, że dla mnie pomoc tym ludziom powinna być niesiona od zaraz kurwa!

 16.  Szturmierz pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 22:37

  Faguś okey dostajemy kasę, dofinansowania- dzięki temu powstają nowe budowle. Ale musisz wiedzieć też o tym, że i my dokładamy się do wspólnego skarbca. Wiec nie jest to tak zajebiście że wszystko mamy za darmo. Poza tym jeszcze się nie spotkałem z tym żeby wspólnota wykładała połowę kasy na dane przedsięwzięcie. Jeśli dofinansowanie, to nie finansowanie. Większość kasy wypływa z pieniędzy Polskich podatników + regularne składki do wspólnej Europejskiej skarbonki…
  Nie jest tak różowo jak by się wydawać mogło.

 17.  MehZLasu pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 22:40

  Belfer – zrób se „risercz” o tym jak wygląda życie w plemiennej Afryce. Głód zastępuje ich logiczne myślenie odnośnie rozmnażania – wyślesz żarcie to narobią drugie tyle dzieci co mają. Dlaczego? Bo nie burczy w brzuchu, czyli jest dostatek, czyli jak zrobimy więcej dzieci to na starość będzie lepiej. Właśnie, będzie im lepiej, dzieci to ich taka przyszła „emerytura”, im więcej tym większa szansa na znośną starość. Nazywanie ludzi egoistami poza samymi rodzinami które robią po 12 dzieci wiedząc, że ledwie je wykarmią (a jak nadejdą chudsze lata to nie wykarmią) jest jebaną hipokryzją. Te duże ilości potomstwa to część ich kultury, od tego zależy ich przyszły stan materialny. I może się zdziwisz ale nie, te dzieci nie są wynikiem „miłości do rodziny” a zwykłych kalkulacji. Nie przekładaj standardów wyższej cywilizacji na plemienną Afrykę – to tak nie działa.

 18.  kółko pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 22:51

  a ja kurwa jestem na nie! Od dziesiątek lat czrny dostaje pomoc od białego, a głód w somalii nie zaczął się w zeszłym tygodniu! Problemem jest tu sam kurwa czarny, który jak już raz dostanie coś od białego to już go kurwa nie odstąpi! Co więcej te czarne stwory sami siebie dymają na tą kase co biały tam pompuje! Biały rozdaje biednym, a czarny się organizuje w bandy i okrada swoich, a później zajebiście wzryszony do łez Belfer i Szturmierz łykają obrazek jak młode delfiny!
  Powinniśmy odciąć wszelką pomoc, bo tam jest więcej mercedesów niż kurwa tych obżartych jebanych much!!!!

 19.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 23:32

  Dobra spierdalajcie kurwa, to nie wysyłajcie, lepiej dajcie kasę kurwa na marlboro kurwa zakłamane skąpe chuje, mam w dupie bana kurwa. Prawda taka, że każdy na tej stronie wpatrzony jest w swój kurwa długi jak skurwysyn nos i ma w dupie biedę innych ludzi. To co kurwa, te dzieci są niewarte bytu, kurwa? Bo ja już nie wiem, czy jestem w sztabie Hitlera, czy kurwa w Polsce.
  Nosz ja pierdolę, nie należę do kurwa Caritas Polska, ale no kurwa ludzie cierpią Ci mi tu pierdolą o tym, że u nas kurwa też to jest. Nie pierdol mi jeden z drugim. Kurwać w Polsce w porównaniu z tamtym, to jak kurwa nie wiem Mogolia i Szwajcaria kurwa miasto Zurych i Ułan Bator.
  @kółko co Ty mi tu pierdolisz chłopie. Jakich mercedesów więcej niż much, kurwa myśl co piszesz, bo widać że gówno wiesz i próbujesz swoją ,,mądrość” przelać na klawiaturę co Ci kurwa nie wychodzi.

  Być może narobiłem sobie kurwa wrogów i będę miał same jedyneczki w swoich przyszłych wkurwach, ale w sumie to mam to w dupie. Bo nie obchodzą mnie za bardzo oceny takich kurwa egoistów narzekających polaczków i wkurwia mnie ten jebany
  wizerunek. Jacy my to kurwa nie biedni, jacy nie chujowi. Chuj w czarną dupę kurwa, pomóżcie Rydzykowi, albo sobie zbierać na PS3 kurwa bo PS2 się znudziło jebane konsumpcyjne rządne plotek i rozgłosu społeczeństwo szpanerów i skurwiałych kurwa psów.
  Kurwa wiem jak wygląda tam życie, nie muszę do Afryki zaglądać by wiedzieć. To niech zbudują co kilomer stacje z kondomami kurwa za jedną setną dolara kurwa amerykańskiego. Jebać kurwa, niech ludzie giną, umywajcie ręce, powodzenie kurwa.

  Eine beznine, spłoń kurwo spłoń. Hejters gona hejt kurwa, narobiłem sobie wrogów.

 20.  kółko pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 23:49

  To ty się chlopaku obudź! Poczekaj trochę, jak już będziesz zapierdalał na utrzymanie rodziny, to ciekawe czy ci tak łatwo będzie oddać kasę do somalii!
  Pieprzony idealista – tam się zabijają o tę kasę co świat im wysyła, a tobie głupi człowieku mydlą oczy obrazkami głodujących matek!

 21.  Belfer pisze:
  21 sierpnia, 2011 o godzinie 23:58

  To Wam się kurwa mydlą oczy, bo kurwa tylko własną tłustą zaśmierdziałą dupę widzicie, nic więcej. Wielcy kurwa pracujący. Nie mówię o milionach, lecz o czymkolwiek, a przede wszystkim współczuciu, które jak widać jest Wam kurwa obce. Ja pierdole. Chuj mnie obchodzi to co mówisz, na prawdę wielki chuj i tak kurwa dam, nawet jakby to miała być nędzna dycha kurwa.

 22.  Belfer pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 00:01

  http://fakty.interia.pl/galerie/galeria/glod-zabija-dzieci/zdjecie/duze,855857,1

  Kurwa wejdźcie w ten link i pierdolijcie sobie w te puste łby kokosem. Kurwa mać, nie pierdol jeden z drugim, bo przez takich min. jak wy jest jak kurwa jest. Gdyby nie egoizm jebany świat byłby lepszy, nikt nie jest idealny, ale to Wasze pierdolenie kurwa zakrawa o idiotyzm i to na prawdę wysokiego szczebla.
  Może admin się wypowie?

 23.  Szturmierz pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 09:26

  okej kurwa widzę że wszyscy napierdalacie słodko po czarnych z Czarnego Lądu, , Belfrze i mnie.
  Kółko Ty i twoja popierdolona teoria jakoby w Afryce jeździło więcej mercedesów niż much tam istnieje jest śmieszna, jest niedorzeczna, jest po prostu popierrrrrdolona!!! Sam wiesz dla czego, chyba że po przeczytaniu tego co napisałeś nie masz nic sobie do zarzucenia, to zajebisty kurwa poziom reprezentujesz. Pierdolisz tez że cały czas czarny dostaje pomoc od białego przez co się czarni panosza i nie chcą sami pracować, a wolą żerować na życiodajnych Europejczykach czy Amerykanach. Wszystko kurwa dobrze, ale gdybyśmy biali, przed laty nie wpierdolili swoich wszędobylskich dup, nie zaczęli wytyczać im pierdolonych granic (gdzie w jednym Afrykańskim państwie może mieścić się kurwa 50 wrogich sobie klanów – przykładem Sudan :/) to nie było by tylu wojen na tym kontynencie, biedy i głodu. Bo nawet jeśli wysyłamy im jakąś pomoc finansową, czy żarcie i wodę w chuj z tego nie trafia do ludzi, tylko idzie na rzecz skorumpowanego rządu i wojska, które traktuje społeczeństwo jak nas niegdyś traktowali np. oddziały czarnowłosego, niskiego fanatyka z Austrii. Uważam więc kurwa wasza mać, że jako Biali Europejczycy jesteśmy zobowiązani do niesienia pomocy Afrykanom, a poza tym kurwa, litości do jasnej kurwy- jesteśmy do chuja ludźmi, więc samo to powinno nas pchać do tego by m w jakikolwiek sposób kurwa pomóc!!!
  @MehZLasu
  Tak, masz sporo racji, z tym że gdybyśmy my biali kolonizatorzy inaczej niż tylko napierdalali kolonie dla siebie bogacąc się ich złożami, traktując ich jak zwierzęta kurwa zaprzęgowe do roboty na swoją rzecz, wszystko wyglądało by inaczej. Za pewne lepiej kurwa. Bo prawda jest jedna i kurwa nie próbujcie mi nawet zaprzeczać, gdzie biały się wpierdoli, tam wszystko rozpierdoli, nagrabi do siebie a gdy już nie będzie miał czego grabić i rozpierdalać wróci do matczynej Europy, chyba ze zostanie w danym miejscu, rozmnoży się jak króliki i wpierdoli swoją brudna kulturę, niszcząc inne, pierwotne jakie tam kurwa były zanim się biały skurwysyn zjechał!

 24.  kółko pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 11:23

  Nie kurwa! Sami są sobie winni do chuja! UN pakuje miliony na pomoc dla głodujących, a ci sprytniejsi czarni u władzy im podpierdalają, żeby utrzymać partyzantkę i dalej walczyć o więcej władzy! Czy u nas ktoś wybija Kaszubów czy ślązaków? Nie kurwa! Ale tam potrafią zajebać inne plemię ot tak, bo mówią innym językiem. I mi nie mów, że to wina białego. Patrz co się działo w RPA jak biali oddali władzą czarnym. Rozpierdol totalny!

 25.  luke pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 12:02

  z racji, że nie jestem człowiekiem konfliktowym tym razem idę na ugodę w postaci : proponuję aby Polska przyjęła 5 milionów głodujących emigrantów z Afryki, dała im polskie obywatelstwo, mieszkania, pracę, opiekę socjalną i zdrowotną i zapłaciła im składki ZUS na 35 lat wstecz – widzisz jakie mam dobre serce?

 26.  Belfer pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 13:44

  KURWA tak się składa, że to biali po wpierdoleniu się do Afryki skłócali handlujące ze sobą plemiona i czerpali zyski. Od tamtych kurwa czasów (XVII-XIX wiek) plemiona ze sobą walczą, wtedy aż tylu wojen tam kurwa nie było. Kółko jakbyś o tym wiedział, to byś kurwa nie pierdolił farmazonów.
  Kółko, gdyby się biali nie wjebali do RPA, nie byłoby tam rozpierdolu, apartheidu i kurwa Nelsona Mandeli.
  Luke nie pierdol i nie wyolbrzymiaj, mi chodzi o skromną pomoc kurwa, co do emigrantów chyba wszyscy wiedzą jaki mam stosunek.

 27.  Szturmierz pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 14:03

  U nas nikt Kaszubów czy Ślązaków nie wybija, bo tworzymy wspólne pierdolone państwo, jeden Naród Polski i nikt co do tego, większych zastrzeżeń niema. Inaczej sytuacja przedstawia się w Afryce, gdzie biały się wjebał, nakradł, narozpierdalał, ogólne narobił szumu i wypierdolił do siebie.
  A to że w RPA biali oddali władze czarnym w najmniejszym kurwa stopniu mnie nie dziwi, dziwi mnie za to fakt że tam jeszcze duży odsetek ludzi to właśnie biali, ze nie ma narodowych zrywów i wielkiego rasizmu, takiego jak np. w USA lata 60 a nawet wcześniej.
  luke nikt kurwa nie mówi żeby od razu z Polski robić druga Francję czy Stany Spierdolone. Mamy już 6 rodzin Libijczyków – wystarczy kurwa! Zaangażować się w pomoc humanitarną i kurwa koniec. Ja pierdole ludzie!

 28.  TyrQ pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 14:39

  Belfer pisałem już na temat Afryki we wkurwie „Afryka” w 2009 roku :). MehZlasu, luke i Farquś dobrze piszą. Niestety ale to pomoc materialna Afryce SZKODZI. Tworzy w Afryce Pandy (Pan da ! Pan da !). Afrykanie nauczyli się, że się nie pracuje, a żywność się należy. Sami Afrykańczycy (ci inteligentniejsi apeluja aby zaprzestac pomocy w dotychczasowej formie tj. dostarczanie żywności).
  W Afryce należałoby przeprowadzic pozytywistyczną prace u podstaw. Dac rosliny zmodyfikowane genetycznie – odporne na suszę, pokazac jak uprawiac, gospodarowac polem, uprawami, zrobic system nawadniania nawet a nie dawac gotowe produkty. Nie chca pracowac i sie edukowac – niech gina, ja nie bede za nich dymal. Belfer jakbys glodowal to bys poszedl do pracy czy na ulice jako Panda ?

 29.  Belfer pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 15:19

  Bez pierdolenia ludzie, Afrykanie w pocie czoła zapierdalają kurwa, prawie każdy, a jak nieurodzaj to co mają kurwa robić i jako kto? Dziwka? Dziwek kurwa? Czy jaki chuj, bo już mi się od Was wszystkich we łbie popierdoliło. Dobra kurwa, to mój ostatni post tutaj kurwa pod tym wkurwem.
  Oficjalnie przepraszam: luke’a, Faqusia, TyrQa. Letalne Prącie, kółko, MehZLasu i RH+, ale zdania nie zmienię.

  PZDR. Belfer

 30.  TyrQ pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 15:24

  „In the past fifty years, more than $1 trillion in development-related aid has been transferred from rich countries to Africa. Has this assistance improved the lives of Africans? No. In fact, across the continent, the recipients of this aid are not better off as a result of it, but worse—much worse.”

 31.  Belfer pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 15:35

  Dobra kurwa, to wysyłajmy nadal pomoc upadającej Grecji, kupujmy kurwa papierosy i najdroższe prezerwatywy Durexa. I kurwa koniec tematu. Pokurwiony świat.

 32.  MehZLasu pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 17:12

  Wiesz co się dzieje jak idealiści chcą zmieniać świat na siłę według swoich upodobań? Wpisz sobie w googla „Wielki głód w Chinach” albo najlepiej na wiki. Zgadzam się że to biali są odpowiedzialni za obecną falę śmierci głodowej. Ale biali komuniści/socjaliści/idealiści. Ci którzy przesyłali tony żarcia w tamten region nie panując nad tempem rozmnażania. Myśleli, że to się będzie dało nad tym zapanować z zewnątrz, ale nie da rady. Gdyby znów się poważnie zaangażować w Afrykę to trzeba by było wrócić do kolonializmu. Nie tak otwartego, ale bez wojsk państw rozwiniętych nie dałoby się nad tym zapanować, czyli kolejne „misje stabilizacyjne” i okupacja. Lokalni muszą sami przejść ewolucję z plemion w społeczeństwo, to od nich zależy i nic nam do tego na siłę nikogo nie pogodzisz. Albo czarni SAMI zrobią u siebie porządek albo niech giną. Ale z tym kolonializmem to racja – było zostawić i jak było i dalej by umierało ich dwa razy tyle niż teraz z powodu chorób, słabych warunków bytu i braku żywności a wszyscy żyli by długo i szczęśliwie w swoich glinianych chatkach… Innymi słowy pomyśl co by było w Afryce środkowej i południowej bez zachodniej cywilizacji.

 33.  luke pisze:
  22 sierpnia, 2011 o godzinie 21:19

  każdy ma swoje zdanie i bardzo dobrze – ja jestem przeciw, Ty jesteś za, czyli ja palcem nie kiwnę żeby im pomóc, a Ty wyszedłeś ze szlachetną inicjatywą tylko jedyny problem jest taki, żeby tę inicjatywę inni zrealizowali…

 34.  Szturmierz pisze:
  23 sierpnia, 2011 o godzinie 08:31

  Jeśli nie pomoc materialna, poprzez przesyłanie żywności i wody, to chociaż powinniśmy jako bardziej rozwinięci społecznie ludzie pomóc, pokierować Afrykanami i ich rządem. Wprowadzić tam taki model rządzenia i ogólnie polityki jaką mamy w Europie czy USA lub innych wysokorozwiniętych (kurwa teraz to pierdolnąłem że jesteśmy wysoko rozwinięci x/) krajach świata. Nawet kurwa w Chinach jeśli zajdzie potrzeba.
  Osobiście też nie mam już ochoty kłócić się o to gdzie należy przepierdalać państwowe pieniądze, bo oba przypadki, zarówno bankrut Grecja jak i głodująca, pogrążona w chaosie wojny i chorób Afryka i jej kraje, to maszyny do wpierdalania pieniędzy.
  Za wszelkie przejawy prowokowania do konfliktów przepraszam!

 35.  tyrq pisze:
  23 sierpnia, 2011 o godzinie 09:49

  czyli powrot do kolonializmu ? :)

 36.  Belfer pisze:
  23 sierpnia, 2011 o godzinie 10:46

  Bardziej cywilizowanego ;) Dobra koniec już definitywnie ;)

 37.  Szturmierz pisze:
  23 sierpnia, 2011 o godzinie 14:04

  zara jeszcze ja! xD
  Nie tam, od razu kolonializm. Po prostu trzeba im pokazać co i jak, by mieli na czym sie wzorować. Tyle…

 38.  gal pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 14:31

  „-No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek… Byłeś w Stanach?
  -Nie…
  -No właśnie… a ja znam kogoś kto był… i opowiedział mi to i owo… Wiesz skąd przyjechali czarni do Ameryki?!?
  -Z Afryki…
  -No właśnie… handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki… A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean?!?
  -Chyba nie…
  -No jasne, że nie… udało im się to zrobić ponieważ wywozili tylko takich co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci… świat poszedł do przodu… pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew, są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu…
  kapujesz?!?” z Chłopaków nie płaczą a w temacie to chuj im w dupe w tej somali czy ki chuj, mało jest ludzi na świecie! kurwa mnożą się chuje bez opamiętania i potem chcą pomocy bo nie ma co żryć, w chuju mam ich czarne głodne dupska, im mniej ich będzie tym lepiej dla nas, dlatego niech się powypierdalają nawzajem albo pozdychaja z głodu, tak jak wspomniał luke słabsi nie mają prawa bytu w tych czasach, selekcja naturalna, wojny, klęski żywiołowe wszystko to jest niezbędne, bo inaczej dawno byśmy wyginęli z przeludnienia i wyczerpania surowców, jedzenia etc.

 39.  gal pisze:
  25 sierpnia, 2011 o godzinie 14:48

  zresztą i tak zmierzamy w tym kierunku, praktycznie od odkrycia ropy i bumu cywilizacyjnego przez same sto ostatnich lat zużycie surowców, żywności wzrosło o tyle samo co przez kilka tysięcy lat naszego bytu na ziemi, zobacz kurwa na wskaźniki ludności, przez 80 lat liczba wzrosła prawie o 1/3! Kurwa przy takiej expansji i namnażaniu niedługo wszędzie będzie panował głód, syf i malaria, brniemy w samozagładę z przeludnienia a ty pierdolisz o pomocy dla jakiś kunta kinta w somali, gdzie kurwa na jednym metrze jest stu pierdolonych bambusów ruchających się kurwa i namnażających jak króliki. Im mniej nas będzie tym mamy większe szanse na przeżycie jeszcze kilkuset lat na tym pierdolniku, bo zasoby ziemi nie są kurwa niewyczerpane

Napisz komentarz