By to chuj.

22 lipca, 2011, Autor:

Ja pierdole jakie to wszystko pourwione jest ostatnio, że aż brak mi słów i energii żeby się kurwa denerwować, ale resztami jeszcze jakoś jestem w stanie. Mam jebane 3 dni wolne. Nareszcie !! Kurwa nareszcie od 2 miesięcy mam 3 dni z rzędu wolnego. Wiecie jaka to jest radość, dla mojej skromnej osoby?? Kurwa cieszę się jak dziecko…. to znaczy cieszyłam.

Wszystko miało być pięknie, dziś wieczorem z kolegą miałam jechać na sajgonki, jutro grill, – karkóweczka mmmm….Ale kurwa nie! wszystko szlag trafił bo nie wiem co mnie podkusiło akurat teraz iść wyrwać jebanego zęba(!!). Nie czuję pół twarzy, nawet ucho mam kurwa zdrętwiałe, nie mogę się uśmiechnąć, palić, a ten chuj jebany zaczyna mnie boleć! No nie ząb a dziura po tym szmaciarzu. I jak tu można być zdrowym człowiekiem?? Nosz kurwa jebne zaraz nie mam nic przeciwbólowego.

I tyle kurwa w tym temacie!

Ja pierdole noooo…..

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 6,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności, Zdrowie

komentarze 2 do “By to chuj.”

  1.  Szturmierz pisze:
    22 lipca, 2011 o godzinie 19:28

    Mam dwa spierdolone zęby. Dwa miałem wyrwane, sama odpowiedziałaś sobie na niezadane jeszcze przeze mnie pytanie… Współczuje Ci, wiem co to znaczy.

  2.  luke pisze:
    24 lipca, 2011 o godzinie 03:38

    zęby są przesrane – tu ewolucja spierdoliła po całości – nie dosyć że tam kurwa nerw siedzi i napierdala to materiał niekwasoodporny, wykonanie chujowe i w ryju pełno bakterii – kurwa zęba mać!

Napisz komentarz