I chuj…

20 lipca, 2011, Autor:

Kurwa wasza mać, witam!

Dzisiaj powkurwiam się na wiele jebanych rzeczy…

Wiecie co mnie wkurwia? Kurwa wkurwiają mnie pisane po angielsku opisy na GG, dotyczące chociażby kurwa życia,podam nawet przykład wzięty prosto z profilu mojej koleżaneczki…

,,When I’m 80 years old and sitting in my rocking chair, I’ll be reading Harry Potter. And my family say to me: After all this time?

And I will say: Always ”

Nosz do chuja,  gówno mnie obchodzi hary poter  i to że ta jebana saga się skończyła (bardzo dobrze i chuj) i tym większe gówno mnie obchodzi co Ty będziesz robić jak będziesz mieć 80 lat, a może nie dożyjesz kurwa 40stki co Ty kurwa mać wiesz?!

Kurwa i po chuj po angielsku takie chujostwo pisać, że niby jest jakąś kosmopolitką, ja jebie w pizdu! Do kurwy nędzy, żyjemy w Polsce więc takie pierdoły po polsku się pisze, nie?!

I fuck the kurwa system!

Wkurwiłem się też dzisiaj tym, że jednak należę do jebanego polskiego społeczeństwa i czeka mnie przyszłość taka na jaką sobie kurwa zapracuję, czego robić nie chcę, a jak ,,se” kurwa zapracuję to pracy nie znajdę, bo moje ,,kontakty” będą mnie mieć w najciemniejszym zakamarku mojej śmierdzącej dupy… I chuj.

Wkurwiają mnie towarzyskie śmiechy kurwa, jak Ty się śmiejesz to ja też muszę.

I tabloid ,,onetu” kurwa, równie zjebane komercyjne tytuły artykułów na tych stronach dla skurwiałych mas. Kurwa ,,siejmy sensację”.

To ja Wam wszystkim mówię wielkie W Y P I E R D A L A Ć !

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,78 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Aktualności, Biurokracja, Chujowo, Edukacja, Ludzie, Polityka i gospodarka, Praca, Różności, Telewizja i radio

komentarze 3 do “I chuj…”

 1.  Leaiael pisze:
  21 lipca, 2011 o godzinie 10:11

  Kurwa twoja mać (bez urazy :D), zajebiste masz te wkurwy!

 2.  Szturmierz pisze:
  21 lipca, 2011 o godzinie 19:55

  Hahaha! Nową gwiazda tu widzę zostajesz! Masz nieprzeciętną umiejętność przelania tego co czujesz w ten sam sposób, w jaki wyrażasz to na co dzień. Możecie tylko żałować że go nie znacie w realu!

 3.  Belfer pisze:
  21 lipca, 2011 o godzinie 21:04

  Dzięki, kurwa. :D

Napisz komentarz