No to cześć.

10 lipca, 2011, Autor:

Jestem mega słowna więc jak obiecałam tak piszę dzisiaj mojego w cholerę wyjebistego pierwszego posta. Chciałabym od razu przejść do przedstawienia mojego wkurwienia.  Ale nie bo kultura kurwa wymaga się przedstawić. Więc Edyta się nazywam i pochodzę z osady w Podkarpaciu, miasto zapewne najbardziej zgrzybiałe ze wszystkich w tym rejonie i jak twierdzi program „UWAGA” to miasto „Młodocianych bandziorów”. W sumie to się z nimi zgadzam, nie dość że bandziorów nie brakuje to zakutych łbów też. Ale dosyć pierdolenia.

Dołączyłam do tego zacnego grona w tym dniu dzisiejszym bo sie tak niemiłosiernie wkurwiłam że aż sobie wpisałam w google – ja pierdole – i tak oto jestem. Cała sytuacja dzisiejsza rozpoczęła się w mojej zjebanej pracy, którą w sumie lubię ale naraża mnie na takie właśnie zjebane sytuacje kiedy trzęsą mi się wszystkie części ciała i wnętrzności też (acha pracuję w restauracji). Muszę niestety pracować z zakutymi łbami, jebanymi pomiotami szatana ! Kończę dzisiaj zmianę jak normalny człowiek i woła mnie jeden kretyn co mnie zmienia, że mu się kurwa beczka z piwem skończyła a on nie umie jej wymienić ! No kurwa ! jak można być takim spierdoleńcem, pracując chuj wie ile w jakiejś knajpie w Rzeszowie, wielki kelner z kursem barmańskim, wyjebane doświadczenie ma i chuj wie co jeszcze, a nie umie wymienić beczki. Ale myślę sobie może kurwa inną mieli, to idę pomóc. Mówię do kretyna wyciąg tą beczkę, wyciągnął, odpięłam i mówię wynieś ją. To wziął i wyniósł…. podpięłam debilowi nową, patrze piwo leci, i jest gitara to ide do domu w cholerę. Ten za mną leci dziękuje mi niemiłosiernie, mówię weś się pierdolnij w łeb i naucz się na drugi raz. Mało tego wracam się do magazynu po sok i co widzę, stoi ta kurwa beczka na środku, to ją biorę podnoszę, żeby przesunąć a ta kurwa prawie pełna! WHAT THE FUCK ??Przecież debil mówił, że pusta się skończyła…. Ja pierdole! Pytam debila gdzie się mu ta beczka skończyła(?) I co ja mam sobie teraz tą beczkę w dupę chyba wsadzić! Nie znam się na zaworach od kegów ale jak kurwa się nie nada, żeby ją znowu podłączyć to ja pierdole bulić z mojej bidnej wypłaty za to chujostwo prawie 150 zł. Wkurwia mnie strasznie fakt, że moja szefowa wystawiając ogłoszenie o pracę zaznaczyła, że wymagania to min. rok doświadczenia w zawodzie, a przyjmuje takiego debila co chuja się zna, kawy zrobić nie umie o drinkach nie wspomnę !!
A dzisiaj jego pierwszy dzień kiedy został sam ….. żałosne.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,75 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “No to cześć.”

  1.  luke pisze:
    13 lipca, 2011 o godzinie 02:03

    taka Polska właśnie – wszyscy sie na wszystkim znają, a jak kurwa problem to płacz i łolaboga, ale grunt to fason trzymać i robic za fachowca

Napisz komentarz