Komentarze

30 czerwca, 2011, Autor:

Witam, to znowu ja. Jak sugeruje tytuł, dziś będzie o komentarzach. Nie o tych na megawkurwie, bo tu wszyscy są wkurwieni, ale o komentarzach na serwisach Wideo. Przeglądałem sobie dzisiaj muzykę, bo postanowiłem rozszerzyć swoje horyzonty. Włączam utwór, a w między czasie przeglądam komentarze. I tu mnie chuj jasny trafia. Komentarz w stylu: ,, Co za chuj kliknął „nie lubię”?” i takich komentarzy w ilości hurtowej. Wkurwiony tym zdarzeniem, włączyłem filmik i, nie powiem, nie powalił mnie utwór. Nie rozumiem tych pojebów: po chuj pisać komuś, że jest chujem ze wzglęgu na to, że nie podoba mu się dany utwór ? Toż to jest pojebane do reszty ! Chociaż, jak dzisiaj spiker w radio powiedział: ,,Język Polski jest językiem ataku”.

I tyle.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Ludzie, Różności, Telewizja i radio

komentarze 4 do “Komentarze”

 1.  Pinio pisze:
  30 czerwca, 2011 o godzinie 22:24

  Dokładnie albo te komentarze pod połową filmików w stylu „xx osób słucha biebera”, „xx osób to”, „xx osób tamto”. Japierdolę!

 2.  luke pisze:
  1 lipca, 2011 o godzinie 16:36

  mnie najbardziej wkurwia : „I like it” – kurwa czy wszystko co oglądam muszę lubić lub nie, jak można kurwa lubić informacje czy inne news’y – to sie ogląda żeby się czegoś dowiedzieć a nie zakładać kurwa fan kluby.

 3.  Letalne Prącie pisze:
  1 lipca, 2011 o godzinie 23:22

  Moja druga zasada życiowa brzmi: Ludzie to debile.
  Przekroczyłem granicę wkurwienia na debilizm i osiągnąłem spokój stateczny jak Chasey Lain w związkach

 4.  galanonim pisze:
  3 lipca, 2011 o godzinie 23:56

  idioci to towar ogólnodostępny, nigdzie ich kurwa nie brakuje…

Napisz komentarz