Jebane celebryty

16 czerwca, 2011, Autor:

Wkurwiają mnie od dłuższego czasu te wybryki natury będące w różnego rodzaju mam talentach itp. Normalnie o tym całym Gienku Alkoholiku bym też pewnie mówił negatywnie, ale kurwa patrząc na taki wybryk jak ta cała Michał Szpak, to radykalnie zmieniam zdanie. Zaczęło się kurwa od tego Madoxa, chyba pierwszym takim wybrykiem on był. Teraz kurwa co jedni to głupsi. Albo ten cały Bieber, Hanny Montany, japierdole, co to kurwa ma być?! Wracając do Polski, warto wspomnieć o jakimś kurwa fenomenie homosiów(„nie używam tego słowa na g, bo mi się z gównem koajrzy”). Pierogi, Biedronki i inne chuje muje tęczowe kurwa. I jeszcze ten cały stylista pedał był, chuj go tam wi. Bananowe kurwa towarzystwo, wybryki natury. Jeszcze kilkanaście lat temu takich cweli tępiło by się w zarodku, a teraz kurwa największe gwiazdy. Homosie, transwestyty, kastraty i inne kurwy. Już nawet ta Doda jest lepsza, bo pomimo, że jest sztuczna. Niedługo jak w radiach telewizjach i internetach będą same takie kurwa szpaki, to jeszcze docenimy Dody czy Mandaryny, bo to się przynajmniej (w pewnym sensie) z naturą nie kłóciło.
Precz z tymi wszystkimi wybrykami!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,60 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 4 do “Jebane celebryty”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  16 czerwca, 2011 o godzinie 15:46

  a wiesz co seoi dziej w filmach..byłem wczoraj na kac vegas w ban-kogu i tam normalnie baba z fiutem ruchał głównego bohatera..było śmieszne..

 2.  Roar pisze:
  16 czerwca, 2011 o godzinie 19:08

  Precz z Piniem!

 3.  luke pisze:
  17 czerwca, 2011 o godzinie 00:11

  Pinio Ty szpakofobie! jest se dziad wygląda jak wygląda – jego sprawa – mnie już takie cuda nie denerwują – ja takie cuda omijam – szkoda życia tracić …

 4.  prywatnyKat pisze:
  18 czerwca, 2011 o godzinie 12:55

  pies im mordę lizał…

Napisz komentarz