Sprostowanie dla pewnego pajaca.

30 maja, 2011, Autor:

Wstaję. Humor mam co nie miara zajebisty jak od jakiegoś czasu. Myślę. Chuj, dawno nie wchodziłam zaniedbałam wejdę na megawkurwa.

Wchodzę i czytam komentarze co do mojego kurwa wpisu. Co widzę? jakiemuś kurwa pajacowi nie pasuje to, że lubię wyglądać jak kobieta.  Nosz kurwa, bo on przecież woli naturalność..  ja pierdolę. Takich to mam ochotę od razu wziąć i pierdolnąć w łeb.

A więc kurwa Drogi Pajacyku sprostowanie dla Ciebie.

To, że popierdalam w wysokich obcasach nie oznacza, że jestem wytapetowaną lalunią, która oddała swój mózg za paczkę żelek.  Tak samo Ty kurwa możesz mieć pasję co do np. pierdolonych samochodów, że ślęczysz nad nimi kurwa całe dnie wymieniając pierdoloną skrzynie biegów, bo chcesz żeby Twój samochód dobrze wyglądał, tak samo ja lubię to co noszę i lubię dobrze wyglądać. Więc proszę Cie odpierdol się od kobiet, które  mają na sobie makijaż i lubią wyglądać jak kobieta a nie jak kurwa jebany ciadrach.  nakładając makijaż wcale, nie trzeba wyglądać jak kurwa woskowa maska, więc mnie nie wkurwiaj.  Masz chyba jakąś pierdoloną manię wielkości skoro przeszkadza Ci, że kobieta może być wyższa od mężczyzny.  Nie każdego Bóg karze niskim wzrostem, nie martw się. Pewnie zrekompensował Ci to np dużym hmm.. nosem?

Kończę, bo pewnie to i tak jest kurwa wbrew regulaminowi. No, ale kurwa nie mogłam się powstrzymać.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 8,78 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie

komentarze 2 do “Sprostowanie dla pewnego pajaca.”

 1.  31akzul pisze:
  30 maja, 2011 o godzinie 08:49

  Mnie też wkurwił tylko na takich pajaców szkoda mi klawiatury. Popieram w 100%, debil jeden oblewa wszystkie babki.
  No cóż ale może to ma związek właśnie z MAŁYM…nosem.

 2.  prywatnyKat pisze:
  1 czerwca, 2011 o godzinie 14:54

  może dostał z obcasa w…nos

Napisz komentarz