Łazienka

30 maja, 2011, Autor:

Mieszkam w mieszkaniu z dwoma łazienkami, w jednej jest prysznic, w drugiej wanna. Przypadają na to 4 osoby, przy czym 3 (w tym ja) kąpią się tylko pod prysznicem. I wkurw jest taki, że wczoraj, a właściwie to dzisiaj(z niedzieli na poniedziałek), o godzinie około 0:30 stwierdziłem, że ruszę dupę i się pójdę wykąpać, jak co dzień. I co? Oczywiście matka się drze, że ona teraz idzie, że co ja tak późno chodzę blablabla. Ok, siedziała tam pół godziny, poszedłem w końcu się wymyć i spać. W sumie tego samego dnia, wróciłem z treningu, około godziny 22, siadłem na kompa, przeczytałem streszczenie debilnej książki z której mam sprawdzian jutro. Godzina 23, matka śpi od godziny na kanapie, mówię sobie ok, idę się wykąpać wcześniej. Ledwo przeszedłem przez próg łazienki, a ona nagle startuje, że „Co tak późno! Teraz ja idę! Trzeba się było wcześniej kąpać!” i takie gadanie. Chciałem jej kulturalnie wytłumaczyć, że wczoraj byłem później i też akurat o tej godzinie szła, dzisiaj ponad godzinę wcześniej poszedłem… Nie pyskuj! To chuj, wszedłem do tej zajebanej łazienki, zamknąłem się i pierdolę to. Żeby nie było, szanuję swoją matkę, ale czasami jej zachowania są… dziwne? nielogiczne? WKURWIAJĄCE?!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 8,55 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarze 2 do “Łazienka”

  1.  rybusz pisze:
    31 maja, 2011 o godzinie 07:31

    znam ten ból, kurwa. łączę się z Tobą w tym jakże wielkim bólu.

  2.  prywatnyKat pisze:
    1 czerwca, 2011 o godzinie 14:49

    ciesz się, że masz łazienkę w domu, raz u kola byłem na kwadracie w socjalu mieszkał to chłeptał się w zlewie, zapomnieli im wpierdolić wannę i kibel w kwadracie xD, mieli zbiorczą świniarnię na cały barak jak w oświęcimiu hehehe tam to trza chyba było podanie złożyć żeby raz w miesiącu zobaczyć prysznic…

Napisz komentarz