hwdp jp acab

21 maja, 2011, Autor:

Nie, nie wkuwia mnie policja, wkurwiają mnie te „skróty”. Zawsze uważałem to za debilizm, mimo, że policja w naszym kraju nie zawsze jest święta, tez mnie nie raz wkurwili, ale biegać z takim czymś to wieś. O ile jako tako mogę przeboleć, jak nosi to 20~ latek, który faktycznie został potraktowany chujowo przez policję, to jak widzę synka w tym, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.
I opowiem sytuację, która mi się dzisiaj przydarzyła. Otóż po 6 godzinach pracy przy stawiku, wyciąganiu ton pierdolonych glonów, trawy i chuj wie czego jeszcze, upierdolony mułem ze stawiku, śmierdzący „rybią wodą” postanowiłem pojechać coś zjeść. Na szybko się obmyłem, co oczywiście nie zniwelowało zapachu, ale tam gdzie był staw nie było jak się porządnie wykąpać. No to pożyczyłem od brata czyste spodnie (ledwo w nie wszedłem, bo brat chudzielec, a ja do chudych nie należę, ale dobra) i zabieram się z ojcem do najbliższej knajpy. Podjeżdżamy, wychodzę z samochodu, wchodzę po schodkach, otwieram drzwi a tam jakaś komunia, czy chrzciny. Cała rodzinka odświętnie ubrana, patrzę a tu nagle synek około 12-13 lat, biała koszulka „HWDP! All cops are bastards”. Szkoda, że ojciec był koło mnie, bo bym gnojkowi coś powiedział, a tak to musiałem się powstrzymać. Nagle podchodzi do nas kelnerka i mówi, że zamknięte, bo coś tam coś tam, mamy wypierdalać gdzieś indziej, miało być otwarte do 16, a już była 16:40. No ok, spoko, jedziemy do następnej knajpy, a tam znowu jakaś jebana komunia. Kurwa mać! W końcu głodni podjechaliśmy po siostrę moją, o której już kiedyś pisałem i wpadliśmy na zajebisty pomysł pojechania do McDonnalda, czyli „Wiem, że jem, ale nie wiem co jem”. Dalej już bez wkurwień poza faktem, że mam całe ręce w odciskach i się kurwa spiekłem na słońcu i mnie parzy. Ale chuj z tym. I pamiętajcie, jp chwdp hwdp acab itp. itd.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

1 komentarz do “hwdp jp acab”

  1.  prywatnyKat pisze:
    8 września, 2011 o godzinie 13:28

    to mi się przypomniało, koleś kiedyś miał zajebistą koszulkę w temacie na środku był wybity łeb świni w policyjnej czapce i napis what is your pig?

Napisz komentarz