Chamstwo w Państwie kurwa !!

17 maja, 2011, Autor:

Kurwa, oglądam wiadomości a tu kurwa mówią o strażaku któremu w wyniku wypadku w pracy zmiażdżyło nogi i musieli mu je uciąć, i co kurwa ?! GÓWNO KURWA!!! Nasz zjebany kraj nie opłaci mu endo protez żeby facet mógł wrócić kurwa do służby bo po CHUJ KURWA ?!?!?! Gość poświęca swoje życie i zdrowie dla ratowania innych a tu CHUJA W DUPĘ MU OD PAŃSTWA WSADZAJĄ kiedy mu się coś stało! W innym kurwa państwie by mu dali protezy i do pracy znowu a nie KURWA! Znajomi robią dla niego zbiórkę pieniędzy, zebrali na razie 2 tyś zł!! a protezy kosztują 200 tyś zł. !! NIŻEJ CHUJA KURWA JEBANA !!! CO ZA KRAJ !!! To samo tyczy się moich kolegów z armii rannych na misji kurwa, dostaną po urwaniu kończyny zjebana protezę za parę tysięcy i CHUJ W DUPE do cywila bo już się nie przyda w MONie. Żołnierze w stanach normalnie kurwa z protezami na misjach nakurwiąją i biegają jak wariaci !! KURWA PEDALSKI KRAJ KTÓRY NAS TYLKO RUCHA W DUPSKO ZAMIAST DAĆ COŚ OD SIEBIE KURWAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,89 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarzy 5 do “Chamstwo w Państwie kurwa !!”

 1.  luke pisze:
  17 maja, 2011 o godzinie 20:08

  strażaka mi żal – żołnierzy na misjach nie – zdaje się, że przymusu nie ma by tam jechać – a jadą dla kasy – ryzyko – a w USA też Ci państwo chuja da – teraz wprowadzili ubezpieczenia i każdy żołnierz, który jedzie krzewić „demokrację” w innym kraju sam sobie musi wykupić ubezpieczenie i dupa.

 2.  ASPIRYNA pisze:
  17 maja, 2011 o godzinie 20:16

  to nie tylko dotyczy strażaków…to przykre ze Polska traktuje ludzi którzy swoje życie poświęcają krajowi w dupie..

 3.  Garbaty pisze:
  17 maja, 2011 o godzinie 20:27

  Luke powiem Ci że gdyby Polacy nie jeździli na ochotnika to zaczęli by jeździć z rozkazu, a że w kraju biedą świszczy to zarobek kusi

 4.  luke pisze:
  18 maja, 2011 o godzinie 01:25

  tak też myślałem i cieszy mnie to, że nie dorabiasz do tego jakiejś pierdolonej ideologi jak minister, że sojusznicy, że wojna w Afganistanie to interes Polski itp.

 5.  Garbaty pisze:
  18 maja, 2011 o godzinie 21:21

  Interes Polski tam jest! Jeden! ZAROBEK !! Dla takich jak Ja !! :D

Napisz komentarz