I jak tu przeżyć dzień bez wkurwienia ?!?!?!?

27 kwietnia, 2011, Autor:

Siedzę sobie kurwa … dzwoni telefon …. przemiła kurwa Pani z windykacji ;| myślę sobie „What the fuck?!”. Miła Pani mówi mi iż zalegam im 3781.36zł za rzekomo wystawioną przez Liberty Direct polisę OC na moje auto … przysłali mi te pacany jebane 2 miesiące temu propozycje polisy OC na moje auto na właśnie taką kwotę, przeczytawszy ową propozycję pomyślałem „Co za kurwy tępe” i wyjebałem ją do kosza. Jakim chujem polisa OC na bmw w 2001r. wynosi kurwa prawie 4 tyś zł !! JAKIM KURWA CHUJEM!! No to wykupiłem polisę w innej firmie, za jedyne 784zł ! MAKS KURWA CO ?? I te kurwy teraz chcą ode mnie 3781.36zł za rzekomo wystawioną polisę, skoro ja kurwa nawet nie podpisywałem żadnej umowy ani kurwa przez telefon ani nic kurwa !!! a zjebane polskie prawo podobno mówi że polisa OC automatycznie przechodzi na następny rok…. Jebnę się zaraz w łep i ochujeję !!! o co tu kurwa chodzi ?! Ktoś mi wytłumaczy ? nawet mi tej rzekomej polisy nie śmiali wysłać pocztą zjeby tępe …. NOSZ KURWA MAĆ !!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “I jak tu przeżyć dzień bez wkurwienia ?!?!?!?”

  1.  luke pisze:
    27 kwietnia, 2011 o godzinie 13:03

    bo przechodzi na następny rok i od tego się nie wywiniesz – mnie to też spotkało i pani kurwa dopiero po fakcie mnie poinformawała, że polisę OC należało rozwiązać jeden dzień wcześniej przed jej zakończeniem, ale jak polisę podpisywałem to mi nikt tego kurwa nie powiedział!

  2.  Garbaty pisze:
    27 kwietnia, 2011 o godzinie 14:09

    czuje jak ten OChuj wchodzi w moje dupsko coraz głębiej, wychodzi na to że teraz mam dwie polisy kurwa na to samo auto … niżej kutasa …

Napisz komentarz