kurwa chcę spać !!!!!!

24 marca, 2011, Autor:

Witam kurwa i przechodzę do sedna,
jebana w dupe kurewska polityka ZDM lub innego kurestwa doprowadziła mnie wczoraj z moją kobietą do prawdziwego orgazmu megawkurwa,mianowicie po 11 godzinach w mojej zakichanej najwspanialszej pierdolonej pracy ,wróciłem zajechany do chaty ,nawpierdalałem się jakiejś kolacji,tylko ja, bo moją babę napierdala ząb po extracji((kurwa wyrwaniu)i stwierdziliśmy że idziemy spać i niech ten dzień obsrany się skończy.
Kiedy już z morfeuszem zacząłęm się pomaludku bratać NAGLE SŁYSZĘ …
no właśnie była godzina 23 minut 33 i kurwa jakieś pajace zaczynąją czyścić piasek z obrzeża jezdni,napierdalają maszynami z dzwiękiem piły mechanicznej tuż pod naszym oknem bo moja 12 metrowa willa jest z widokiem na zajebiście uczęszczaną drogę !!!
Baba dostała wkurwa ,i zostałem zjebany że mam coś z tym zrobić bo jak nie to mnie zajebie.
kURWA CO MI ZOSTAŁO?
Drzeć mordy że mają wypierdalać nie było sensu bo i tak w tym hałasie nic nie było słychać,ubierać i wyłazić też kurwa sie nie chciało,zostało tylko jedno wyjście.(tylko sie kurwa nie śmiejcie!!!)
Wyszperałem pistolet replikę beretty na kulki miedziane i napęd na co2,

co kupiłem kiedyś na wakacjach po pijaku,
(kurwa jestem jednak popierdolony!)
Wygarnąłem w ich zasraną ciężarówke i panowie natychmiast spierdalali do autka i już debilom odechciało sie takich pomysłów ,

(brzmi jak rambo,z małym wyjątkiem..)dostałem zjebę od baby ,psa,babci ,a dziś rano sąsiadka pytała mi się czy coś się stało bo słyszała strzały?

i kurwa znowu dostałem zjebę od wyżej wymienionego towarzystwa kurwa mać !!!!!!!!

Czy człowiek zawsze musi się liczyć z tym że w dzisiejszych czasach na sen trzeba sobie zasłużyć? jak na cukier albo zakupy z Jarusiem?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 16 raz(y), średnia ocen: 9,13 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Różności, Zachowanie, Życie

komentarzy 5 do “kurwa chcę spać !!!!!!”

 1.  luke pisze:
  25 marca, 2011 o godzinie 01:58

  następnym razem napierdalaj z panzerfausta co go dziadek zakopał za niemca na ciężkie czasy w ogrodzie, przynajmniej będzie o Tobie w WTK i chuje juz więcej nie przyjadą napierdalć pod balkon – 100% :)

 2.  wujawentylek pisze:
  25 marca, 2011 o godzinie 16:08

  I love wtk !!!hehehehehhehe

 3.  gorg pisze:
  25 marca, 2011 o godzinie 17:34

  Ale dziadek był z Tuskiem i J23 w grupie rozpoznania,to jak miał czas zakopać pancerfaustyny?Spakowała mu koleżanka i wysłała dhelem do palestyny i tu miała rację,bo teraz się przydały w północnej Africe….uhuhehu

 4.  Kircia pisze:
  26 marca, 2011 o godzinie 19:17

  No i dobrze zrobiłeś. Debilizm trzeba tępić, a tymi babami się nie przejmuj. Widać fajne rzeczy po pijaku kupujesz :). Dla mnie spanie to priorytet. Bo co to kurwa jest? O takich godzinach hałasować. Polska to kraj absurdów.

 5.  Letalne Prącie pisze:
  4 kwietnia, 2011 o godzinie 19:07

  medal za reakcję :D

Napisz komentarz