Miłe zaskoczenie

16 marca, 2011, Autor:

Witam ponownie. Dziś napiszę o takiej błahej (raczej) rzeczy – chujowym wkurwie, który może mocno wkurwić. Otóż jakiś czas temu nie byłam obecna jednego dnia na lekcjach.  Zapytałam jedną osobę co było na jednej lekcji (resztę już miałam, bo inna osoba podała). Ona odpowiedziała, że była jakaś karteczka i mi nie zeskanuje, bo pani mi da. Dziś patrzę, a tu tyle chujostwa do zrobienia. I oczywiście poszło nieprzygotowanie. Mało osób miało to coś i nauczycielka z takim zapytaniem” To co jedynki mam stawiać za brak pracy domowej”. No się tak wkurwiłam. To ja rzetelnie chce odrabiać prace domowe, a ktoś mnie wprowadza w błąd i muszę zgłaszać jakieś gówniane nieprzygotowania, które mogłabym poświęcić na czarną godzinę. Mnie to wkurwia tym bardziej, że jak ja podaję lekcje to dokładnie i o wszystkim zawsze informuje. Bo później przykro jest, że osoba ma nieprzyjemności, bo czegoś nie podałam. I też tego wymagam od innych.    A morał tej bajki jest krótki i znany: ” Pilnuj się mocno, jeśli nie chcesz być przez innych w coś wpierdalany”.

Często zdarzają się podobne przypadki w pracy, gdzie się wpierdala dobrego kolegę w bagno. I tu jest już o wiele gorzej.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,33 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Edukacja

komentarzy 7 do “Miłe zaskoczenie”

 1.  PioroVelStrus pisze:
  16 marca, 2011 o godzinie 22:26

  A może tak temu komuś,czemuś co nie chciało Ci pomóc ciężki wpierdol spuścić ??? Może by się łachudra nauczyła akulturacji.Kurwa mać! ! !

 2.  Kircia pisze:
  16 marca, 2011 o godzinie 22:30

  Masz racje trzeba opierdolić tą osobę za takie zachowanie, żeby następnym razem już była rzetelna. Ale zazwyczaj po takich incydentach szukam innych osób.

 3.  Pinio pisze:
  16 marca, 2011 o godzinie 23:27

  Gdyby nie szkoła, wkurwiałbym się 90% mniej.

 4.  luke pisze:
  17 marca, 2011 o godzinie 12:34

  u ns była taka kurwa o dmatematyki – ustawilo się do niej 5 osób w kolejce po – nieprzygotowanie – co za chujowa nazwa – a ta suka powiedziała, że nie może dać wiecej niż 3 osobom – pozostałe dwie z kolejki przepytała wiedząc, że chuja umieją – i kurwa laczka dostałem, bo bylem czwarty w kolejce – Kosmacz się ta kurwa nazywała ;|

 5.  Kircia pisze:
  17 marca, 2011 o godzinie 17:45

  Luke, ale miałeś chujowych nauczycieli . Mam nadzieję, że ta debilna nauczycielka już nie uczy od matematyki. Bo tylko krzywdziłaby dzieci.
  A tak nawiasem:
  Ta osoba (co nie podała mi pracy domowej) dziś dostała jedynkę z innego przedmiotu, bo rozmawiała na lekcji.

 6.  mikel pisze:
  17 marca, 2011 o godzinie 19:27

  Ta, a propo pracy: http://www.joemonster.org/filmy/33505/Swiezak_w_kuchni

 7.  luke pisze:
  18 marca, 2011 o godzinie 01:48

  Kircia – z tego co wiem to taż nie uczy baba już nie uczy – śledzę kurwę w internecie – mściwy nie jestem, ale kurwę prawie dwadzieścia lat pamiętam – po drugie – to u was za gadanie jedynki dają ? – przecież to jest zachowanie a nie wiedza do chuja – średnią obniżają – za moich czasow to dawali uwagę do dzienniczka, później matka brała pasek, poźniej mnie dupa bolała, a na końcu rodzicielka ma dawała autograf :)

Napisz komentarz