Wkurwiające dziewoje…

24 stycznia, 2011, Autor:

Witam!

Wkurwiam się rzadko, częściej irytuję. Dziś jednak jestem MegaWkurwiony tym co się działo wczoraj. Niewyspanie potęguję wkurwienie więc przelewam swe emocje na tę o tą błogosławioną stronę. Po ciężkich konsultacjach, po których pozostaje jedynie ból głowy i Sahara w mordzie, ustaliliśmy z towarzyszem Xargrr’em, że należy uzupełnić opis jego wkurwienia. Działo się wiele tego dnia więc nie jestem zdziwiony, że zapracowane szare komórki mego kompana nie dały rady tego wszystkiego pomieścić. Studia zaoczne i dzienne różnią się ale mają jedną wspólną cechę – to jest wyścig szczurów. Szczury na naszej uczelni (te określone zaszczytnym tytułem: wkurwiające dziewoje) nie różnią się wcale od tych, które grasują w piwnicach i przegryzają kable co mnie bardzo wkurwia. Szczury podobno są inteligentne. „Toteż przez wieki człowiek zmuszony był do walki z nimi, niejednokrotnie była to walka o przetrwanie jednostek na danym terenie” (wiki). My ciągle trwamy w tej beznadziejnej walce z tymi gryzoniami, dajemy radę ale ile, kurwa, można? Odbiegłem od tematu. Otóż wkurwiłem się. Połowa naszej wybitnej grupy studentów miała to szczęście, że miała wcześniej od reszty grupy zajęcia w sali, w której miał się odbywać niewesoło zapowiadający się egzamin. Byliśmy wcześniej więc zajęliśmy strategiczne miejsca na tyłach. Jak najdalej od wroga nr 1 (wykładowcy). I oto nadchodzą wkurwiające szkodniki. Grupa kilku dziewczyn (przypominają mi one pielęgniarki z gry Silent Hill) stała bardzo niezadowolona z tego, że nie mają możliwości wyboru miejsca. Jak to tak? One? Takie poważane i podziwiane kujonki miałyby usiąść osobno? TAK, KURWA, OSOBNO! I wymyśliły. Zaczęły truć nasze szanowne dupy o zmianę sali. W tej mieliśmy gotowe już wszystkie sprzęty elektroniczne itp. Srały się tak, że było je pewnie słychać w Mongolii. I co tu, kurwa, pisać jak tego się opisać słowami nie da.  Te szmaty odporne są na każdy przejaw logiki. Widzą jedynie kolejną dupę wykładowcy do wylizania. “Jakby nie były babami to bym podszedł i przypierdolił”-i tak właśnie bym zrobił. Nie dość, że dzień zajebany zaliczeniami to one jeszcze chodzą i doprowadzają wszystkich do totalnego wkurwienia. Zwarta mafia zapatrzonych w siebie pizdowatych debilek. Czytając pewnie się zastanawiacie: co w tym takiego wkurwiającego żeby o tym pisać i się tak wkurwiać? Siedzimy w tym gównie z najbliższym moim towarzystwem od dłuższego czasu. One są wybitnymi przedstawicielkami pokolenia skurwielek. Wkurwiały, wkurwiają i będą wkurwiać. Jak nie nas to naszych następców. Chwała temu kto to wytrzyma. Jedną dobrą rzecz mogę o nich powiedzieć: UFO nas nie atakuje, bo wiedzą, że nie poradzą sobie z nimi! Przylecą, wkurwią się i odlecą. Może nawet napiszą posta na tej stronie. Czuję niedosyt. Nie potrafię opisać całkowicie mojego wkurwienia! I to też mnie wkurwia. Te szmaciane terrorystki są tak pojebane, że nawet nie da się o nich opowiedzieć. KURWA MAĆ!

Jedna z nich! (dosyć charakterystyczny ma wygląd więc się strzeżcie!)

Pozdrawiam, trochę mniej wkurwiony….
MasakrycznyWkurw

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarzy 11 do “Wkurwiające dziewoje…”

 1.  Belfer pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 13:16

  Co z pizdy, stary współczuję, mam czasem podobnie.

 2.  luke pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:27

  na takie to sztacheta z płotu nie wystarczy toporem je ogniem i mieczem ;)

 3.  Xargrr pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:29

  i potopem!

 4.  luke pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:32

  i na pal kurwa i na secam !

 5.  Belfer pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:34

  Madejowe łoże, a potem jeszcze kurwa żelazna dama, żeby powiedziały jak bardzo wkurwiały ludzi.

 6.  luke pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:36

  i Guantanamo i Klan im tam puszczać przez 24 h pomieszany z M jak Miłość i Krzyżaków i Dora Explorer i TTR

 7.  MasakrycznyWkurw pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:38

  Ja bym im puścił Justina Biebera. Tylko, że to już będzie przegięcie ;/

 8.  Lena pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 14:44

  Przepraszam,na tym zdjęciu to Ala?
  Dobrze widzę?

 9.  Monomagnum pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 17:10

  Człowiecze! Człowiecze! Z nieba mi spadasz, pojawiasz się jak manna z nieba, albo nie wiem co z czego! Nie ważne, ważne jest to że nie jestem kurwa sam! Kiedy czytałem tego wkurwa widziałem w nim swoje odbicie! Myckol tez się ucieszy, bo mamy kurwa tak samo! Z tym że ja ja jeszcze technikum, ale takich idiotek Ziemia rodzi w każdym chyba roczniku. Współczuje Ci jak jeszcze nikomu na tej stronie chyba, bo na prawdę wiem co czujesz! Stary 3maj się, a czasem odsapnij coś do nich, to zawsze pomaga, jak nie w sytuacji to Tobie samemu!

  Pozdrawiam!

 10.  prywatnyKat pisze:
  24 stycznia, 2011 o godzinie 17:23

  lać kurwy z otwartej ;)

 11.  Kenel_Murewski pisze:
  25 stycznia, 2011 o godzinie 03:47

  Tak się składa, że się nie zgadzam.
  Studiowałem, skończyłem, podyplomowe też.
  KURWA! Czy ktokolwiek z was wie co to jest MIT? I co tam się dzieje? Jak tam uczą?
  Dlaczego w tym naszym kurwa kraju, w większości uczelni na egzaminach się ściąga?
  Po jasny chuj idziecie na te studia? Zdobyć wiedzę czy zdobyć tytuł? Bo tytuł można zdobyć u ruskich na targu. KURWAAAA, i tak większość z was po tych kurwa pościąganych studiach pojedzie na zmywak do Patagonii… a te kujony z których się śmialiście, od których ściągaliście, te pryszczate efemerydy, będą zdobywać Noble i żyć w luksusie.
  A wy będziecie ocierać płyn do zmywania z oczu, w Patagonii.

Napisz komentarz