modlitwa

12 stycznia, 2011, Autor:

Z góry mówię, że to jest pewnego rodzaju satyra na otaczający nasz świat i praktycznie żadna z tych rzeczy mnie nie dotyczy. Imiona też użyte przypadkowo. Luke, ja wiem że słowo „modlitwa” Cię odstraszyło, ale możesz doczytać. Tak samo inni.

Drogi Boziu! Tu Michał!

Bardzo chciałbym, aby było moim rodzicom lepiej. Mamusiowi i tatusiowi często brakuje pieniążków i tatuś mówił, że nie będzie wydawał ich na takie głupoty, jak jedzonko dla pieska (nazywa się Burek, ale tatuś nazywa go jebanym sierściuchem), a zamiast tego kupuje taką wodę, której mi nie wolno pić, po której bardzo głośno krzyczy i bije mamę. W nocy, gdy myśli że już śpią, mamusia krzyczy i nie chce, ale bawią się na łóżku i tatuś na nią siada.
Chciałbym też, abyś pomógł mojemu koledze Romkowi, który mi ostatnio mówił, że jego tata też czasem pije tą wodę, a później przychodzi do niego w nocy i go dotyka, mówiąc że to taka zabawa i żeby nikomu nic nie mówił, bo to ich taka tajemnica. Romek bardzo się boi swojego taty i nie chce, żebym komukolwiek to mówił.
Ostatnio w szkole widzieliśmy takie zdjęcia naszych kolegów z Afryki. Im też mógłbyś pomóc, a szczególnie zrobić im mniejsze kości, ponieważ im wystają i bardzo nieładnie to wygląda. Pani nam mówiła, że bardzo brakuje im wody i często trzeba ją wysyłać. Mógłbyś tak wziąć tą całą wodę z kałuż i im wysłać. Ja bym nie miał mokrych butów, a oni by mieli tą wodę do zabawy, no bo w końcu nikt nie będzie pił takiej brudnej wody, prawda?
Moja mamusia chodzi do pracy, po której przychodzi i mówi że jest bardzo zmęczona. Mówiłem jej żeby sobie kiedyś dała spokój i nie poszła, ale ona mówi że musi zarobić pieniążki na chlebek i dlatego tam chodzi. Dziwny ten świat dorosłych. A moja koleżanka Ania (która chyba nie lubi się kąpać, bo jest często brudna i ma takie czarne pod paznokciami. Ja mam takie coś jak się długo bawię w piaskownicy), która też ma podobnie wystające kości jak te dzieci z Afryki, mówiła mi że jej rodzice nigdzie nie wychodzą rano i mama bardzo często płacze jak czyta takie listy, które jej przynosi ze skrzynki. Mówiła, że często rodzice muszą pożyczać od znajomych pieniążki. Na szczęście jej tatuś nie pije tej dziwnej wody i czasem gdzieś wychodzi ładnie ubrany i mówi, że idzie szukać pracy. Dziwne to jest, że niektórzy nie mają pieniędzy. Nie można by ich było tak po prostu wydrukować? Wtedy wszyscy by byli szczęśliwi.
Kiedyś jak szedłem z mamą przez dworzec, to tam leżał taki pan. Mamusia mówiła że jest naćpany i nigdy mam z takimi ludźmi nie rozmawiać. Był bardzo brudny, miał takie fioletowe pod oczami, a obok niego leżała strzykawka, nie lubię strzykawek.
Ostatnio też babcia bardzo płakała, jak mówiła że lekarzom nie udał się jej zabieg. Nie wiem co to jest, ale mówiła że najpierw wbili jej strzykawkę i ona zasnęła. Później coś zepsuli i babcia mówi, że niedługo odejdzie do nieba. Nie wiem co to znaczy, ale mam nadzieję że będzie często dzwonić. Bardzo mi smutno jest z tego powodu.
Jak tak szedłem z mamą przez dworzec, to też widziałem jak kilka osób w białych czapkach biło takiego innego chłopca, który był ubrany na czarno i miał długie włosy. Mamusia mówiła, że jak mnie będą chcieli bić to mam uciekać jak najszybciej, a później zadzwonić na policję.
W telewizji widziałem, jak taka pani mówiła że gdzieś jest wojna. Mówili że zabito kilkuset żołnierzy. Mamusia mi powiedziała, że żołnierz to taki pan, który broni państwa. Szkoda, że mój tatuś nie jest żołnierzem, miałbym się czym pochwalić w szkole. Chociaż ostatnio Adaś powiedział, że jego tatuś jest żołnierzem gdzieś w Afryce i widują się bardzo rzadko. Może przynajmniej tatuś przestałby pić, sam nie wiem czy nie lepiej by było gdyby mamusia się z nim nie widywała. I Adaś też mówił, że taki inny tatuś umarł w Afryce i już nigdy nie wróci, ale jego mamusia dostała dużo pieniążków za to. Podobno ta cała wojna się zaczęła od tego, że jakiś zły człowiek chciał popełnić samobójstwo i wybuchł w centrum handlowym, przez co razem z nim zmarło dużo innych ludzi. Nie chciałbym tak umrzeć przez kogoś.
Ostatnio w szkole też jedna dziewczyna przyszła z pociętymi rękami. Basia się zapytała co się stało, to ona powiedziała że nic i żeby ona też spróbowała, bo to jest fajne. Basia pokazała mi zakrwawione ręce i powiedziała, że to nie boli, żebym też spróbował, że to fajna zabawa. A co jeżeli to boli?
Chciałbym, żebyś pomógł tym wszystkim ludziom i żeby nikomu nie było smutno. Idę spać, bo zaraz tatuś znowu będzie krzyczał, jeszcze zobaczy że nie śpię i mnie będzie chciał uderzyć. W imię ojca […]

Kurwa, trudnego zadania się podjąłem. Chciałem na początku to w formie żeńskiej napisać, ale zmieniłem zdanie. Masakra jakaś. Wiecie jak się trudno pisze na megawkurwie bez przekleństw?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 11 raz(y), średnia ocen: 7,55 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Ludzie, Świat

komentarzy 11 do “modlitwa”

 1.  Pinio pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:18

  „tą wodę”
  http://img109.imageshack.us/img109/1391/958984da390.jpg
  :D

 2.  prywatnyKat pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:41

  też mam słownie jednego posta gdzie celowo nie użyłem ani jednego niecenzuralnego słowa i kurwa powiem że ciężko w chuj xD

 3.  kółko pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:42

  co to kurwa…pamiętnik młodego mikela-wertera? zryty masz beret m8 i tyle! tatuś powinien się mocno opić w nocy i ci wpierdolić i to tak stosownie!

 4.  prywatnyKat pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:45

  aaaaahahahaaha niezła patologia xD

 5.  prywatnyKat pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:48

  „…też czasem pije tą wodę, a później przychodzi do niego w nocy i go dotyka…” aaaaaaaaaahaahha

 6.  TyrQ pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 16:48

  nie ma wkurwa nie ma zabawy :/

 7.  mikel pisze:
  12 stycznia, 2011 o godzinie 22:24

  kółko, rozumiem że to był żart z serii „słaby humor”? TyrQ, jest wkurw, jest ^.^

 8.  luke pisze:
  13 stycznia, 2011 o godzinie 04:17

  kurwa doczytałem do końca, ale ciężko było – Mikel ja wiem, że w Polsce jest chujowo, ale żeby aż tak…

 9.  ASPIRYNA pisze:
  13 stycznia, 2011 o godzinie 14:41

  Bożę..aleś ty odpierdolił fuszerę z tym świtem czy też żeś pił taka wodę..?

 10.  Monomagnum pisze:
  15 stycznia, 2011 o godzinie 16:49

  hymm kurde artystycznie. Zajebiste opowiadanie, luke może aż tak źle nie jest, chociaż „pkt. widzenia zależy od punktu siedzenia”
  Pozdrawiam!

 11.  godla pisze:
  18 stycznia, 2011 o godzinie 17:14

  nie ma w tym nic śmiesznego

Napisz komentarz