Pokój w przejściu

29 grudnia, 2010, Autor:

Wkurw mój kumulował się przez ostatnie dni. Żeby niejako wyjaśnić sytuację, muszę wyjaśnić układ mojego jebanego pokoju względem reszty mieszkania. Więc jest sobie wejście do domu, po lewo pokój rodziców, trochę dalej po lewo kuchnia, na wprost „duża” łazienka, na wysokości kuchni, ale po prawej tzw. duży pokój, czyli salon, a na wysokości pokoju rodziców, tylko po prawej stronie mój pierdolony pokój. No i chuj w tym dziwnego? A kurwa to, że z mojego pokoju idzie się jeszcze do drugiej, małej łazienki oraz do pokoju siostry. I tu się kurwa zaczyna problem.
Jest szkoła, codziennie niewyspany do niej zapierdalam, z myślą, kiedy bd wolne i się bd mógł kurwa mać WYSPAĆ! W końcu nadchodzi wolne, raz się może wyspałem, potem tu do kościoła tu coś, no to myślę, w końcu kurwa bd poniedziałek, Mamusia moja Kochana do pracy pojedzie, to się kurwa mać wyśpię. Poszedłem więc później spać, żeby później wstać. I chuj obudzili mnie rano. To samo we Wtorek i dzisiaj. Kurwa mać! A wyglądało to dzisiaj mniej więcej tak, że np. Tatuś sobie szedł kurwa do siostry coś jej powiedzieć i akurat wchodząc do mojego pokoju zachciało mu się kaszleć. Drzwi oczywiście kurwa za sobą nie zamknie, a w małej łazience napierdala pralka… Potem Tatuś wraca, ale czegoś zapomniał od siostry i zamiast pójść jej powiedzieć, to się kurwa mać drze do niej. Tatuś w końcu sobie poszedł, myślę, kurwa spokój, idę spać. To kurwa siostra drzwi zostawia znowu otwarte, pralka napierdala, ona sobie włosy suszy. Opierdoliłem ją i chuj, zamyka drzwi. Ale kurwa łaziła w te i we wte, a drzwi kurwa skrzypią. Wkurwiony już jestem jak kurwa pierdolony bąk. Siostra w dużej łazience, a w jej pokoju zaczyna telefon napierdalać. W końcu się kurwa wyłączył, bo już myślałem, że jej tego ajfona rozpierdole. To ona nagle sobie kurwa z laptopa muzykę puszcza i myśli, że nie usłyszę! No kurwa jak się po niej wydarłem, myślałem, że mnie chuj strzeli. I kurwa nie mam więcej czasu, żeby pisać, bo kurwa idę do biedronki po flaszkę na sylwestra i dlatego to tak kurwa wszystko chujowo wygląda, dziękuję dobranoc.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 14 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi:

Kategoria Różności

komentarzy 9 do “Pokój w przejściu”

 1.  mikel pisze:
  29 grudnia, 2010 o godzinie 11:38

  „po lewo” kurwa…

 2.  luke pisze:
  29 grudnia, 2010 o godzinie 13:43

  kurwa – gdyby ci ludzie obudzili mnie, to by podpisali na siebie wyrok śmierci kurwa – jak mnie ktoś budzi to zabiajam!

 3.  ASPIRYNA pisze:
  29 grudnia, 2010 o godzinie 15:59

  wiesz
  oglądałeś kevin sam w domu…wyspy pineski…

 4.  mikel pisze:
  29 grudnia, 2010 o godzinie 22:10

  Tyyy, aspiryna dobry pomysł podsunął. Weź tak jakiegoś banana (wersja kreskówkowa, raczej nie zadziała), albo… Hm. Co by rozpierdolić żeby bolało? xD

 5.  ASPIRYNA pisze:
  29 grudnia, 2010 o godzinie 22:11

  wylej olej samochodowy na podłogę…

 6.  kółko pisze:
  30 grudnia, 2010 o godzinie 00:41

  ja bym robił tak samo jak oni! budź ich w nocy skoro późno chodzisz spać! bądź jak tommy lee jones w ściganym!

 7.  prywatnyKat pisze:
  30 grudnia, 2010 o godzinie 20:00

  zamuruj wejście do drugiego pokoju i chuj xD

 8.  luke pisze:
  30 grudnia, 2010 o godzinie 20:02

  to nie pokój – to wojna !

 9.  prywatnyKat pisze:
  30 grudnia, 2010 o godzinie 20:17

  heheehe dobre dobre

Napisz komentarz