Antena satelitarna…..

28 grudnia, 2010, Autor:

Kurwa ja pierdole ta końcówka remontu w domu mnie zajebie…. mam tak kurwa pod górkę że Syzyf to przymnie pikuś…… Kurwa już nie mogę albo to kurwa dokończę albo mi żyłka kurwa pęknie na mózgu albo rozjebie jakiś komisariat w stylu Terminatora!!! Kurwa kurwa kurwa….. nawet gdy kupiłem telewizor to bateryjki kurwa zostały na sklepie i musiałem się kurwa udać przed północą do sklepu kupić kurwa bateryjki do pilota by sprawdzić czy telewizor działa!!! A zrobiłem to dopiero kurwa w nocy ja pierdole… wracając do jebanej anteny kurwa która zamówiłem w połowie grudnia i kurwa co do dnia dzisiejszego nie mam satelitarnej i ani kurwa zamontowanej anteny i co… i wszyscy maja cie głęboko w dupie montażysta nie wlezie na dach z powodu zalegającego śniegu i lodu bo się kurwa boi że się kurwa zjebie z dachu w dół…i święta mógłby spędzić na ojomie… i przez kurwa chuja nie mogę kurwa oglądać telewizji i przepadł mi Avatar.. …gdy kupowałem antenę to pani sprzedawczyni mnie kurwa zapewniła ze oni maja alpinistów w swojej firmie kurwa zatrudnionych i nic kurwa nie stoi na przeszkodzie by antena została sprawnie zainstalowana ja pierdole… musiałem zadzwonić do cyfry bo tam kurwa mam wykupiony abonament w promocji i zanim się dodzwoniłem  to kurwa musiałem wysłuchać jascy to oni kurwa są zajebiście fajni ….po czym zostałem poinformowany ze ich to chuja nic nie obchodzi!!!I  w takim przypadku kazano mi napisać pismo by mogli się pośmiać…. Kurwa…. kiedy patrze przez okno i widzę jak śniegiem napierdala to już czuje ze satelitarną pooglądam na wiosnę.. a jeśli zima się kurwa przedłuży, to może w czerwcu z boża pomocą zacznę mieć programy  w telewizorze….

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 9,71 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Antena satelitarna…..”

  1.  kółko pisze:
    28 grudnia, 2010 o godzinie 23:25

    aspiryna bo masz dach w stylu himalajów i taki emerytowany alpinista już tam nie wpełznie! potrzebny ci kurwa himalajista!

  2.  ASPIRYNA pisze:
    29 grudnia, 2010 o godzinie 00:00

    huj z Himalajami ..wkurwia mnie to że lecą w chuja

Napisz komentarz