Wkurw wyborny

17 grudnia, 2010, Autor:

Powitał! Dziś wam opiszę co mnie dziś wkurwiło a i nie tylko dziś ale od dłuższego czasu. Otóż tych rzeczy jest tyle że mnie chyba jakaś kurwica bierze bo boli mnie w takim hujowym miejscu i to podobno się kurwice wtedy dostaje ale żyje jeszcze. A wszystko zaczęło się od opadów zajebistej wody z postaci śniegu która musiała oczywiście spaść na moje skurwiałe stare poddasze gdzie dachówka prześwituje i połowa śniegu leci na dach. Co trochę trzeba to było odśnieżać bo jak stopnieje to mi na łep będzie kapało. Ale na tym nie koniec bo od nowego roku mnie tu wreszcie nie będzie, jadę na wyzysk do szwabów i mi przesiąknie wszystko wiosną i będzie jeden syf jak wrócę więc trzeba to zrobić bo zaś nie wiem gdzie będę siedział. Pojechałem do dachów mają założyć folie wycenili mi całość na 3200 jebanych polskich złotówek i 00 jebanych groszy no i trzeba to kurwa zrobić. Wszystko fajnie ale zostało mi się parę groszy żeby wyjechać i nie wiem jak to zrobić żeby wystarczyło. Roboty normalnej nie ma bo z akwizycją pożegnałem się na początku miesiąca bo stwierdziłem że przeżyje do końca roku a tu jeb! Zawsze się coś spierdoli :/ Dalej to wkurwiają mnie oczywiście te cholerne święta bo znów trzeba będzie jechać do ciotki co będzie słodko pierdolić bo ona nic robić już nie musi. Nie lubię dostawać prezentów bo musiał bym też coś dać a nie mam co dać chyba że mogę się postarać i dać mocnego kopa w dupsko! Wkurwiają mnie starzy bo ciągle krytykują co bym nie zrobił i właśnie przez to jestem u babki w chałupie gdzie wszystko się sypie ale huj przynajmniej jest spokój i nikt mi nie farmazoni. Wkurwiają mnie baby bo każda też ma jakieś dziwne wyobrażenie o świecie wszystko zawsze starzy kupili to zaś tak jest że gorszych od siebie mają w dupie. Wkurwia mnie też ta zjebana reklama na TVP o tych śmiesznych prezentach te ich słodkie kurwa uśmieszki i wogle święta są dla bogatych!! Cieszyć się z życia pfff kurwa z czego tu się cieszyć? że wszędzie jest hujowo i każdy ma cię w obsranej dupie? A i wkurwiają mnie jeszcze te zjebane M jak murzyńska dupa czy te głupie cholerstwo się nie może skończyć ? Równie mocno wkurwia mnie hujowy internet radiowy gdzie mam słaby zasięg w tej starej chałupie i zanim zobaczę sobie film na YT to mi się odechce. Pamiętam jak kiedyś jak jeszcze sobie chodziłem do szkoły pierdoliła baba że pieniądze szczęścia nie dają otóż nasuwa mi się takie dziwne odczucie jak można być tak skrajnie głupim żeby tak gadać ? No to bym jej teraz odpowiedział że niech sobie spierdala i żyje bez kasy bo w tych szkołach to jak mają ławkę przenieść uczniów wołają bo kto by się przemęczał. Wkurwia mnie to że znów kolejny rok mija a tu z roku na rok jest coraz gorzej. To by było tak po trochu tych spraw. Idę na stare i niewygodne łóżko a jak wstanę znów będę myślał co za pokurwiony dzień mnie dziś czeka ??

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 6 raz(y), średnia ocen: 8,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Życie

komentarzy 8 do “Wkurw wyborny”

 1.  kółko pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 05:43

  Weź sie do roboty – opierdol jakiś bank albo napadnij 1000 staruszek zaraz po dostarczeniu renty! Jak będziesz w tym dobry i miał fantazje to cie nigdy nie złapią!A jak nie to jedź do tego wspaniałego kraju za wielką wodą, tam gdzie teraz jest luk! Postawisz kilka hektarowych sraczy i będziesz się później rozbijał Golfami w Polsce!!

 2.  kółko pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 05:44

  sorrrrrry… nie luk tylko luke

 3.  luke pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 09:04

  masz dwie ręce i głowę? – napraw sam

 4.  Michku pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 10:08

  Latem to robiłem kurwa wszystko bo leciała woda z deszczu bo w tym roku jej nie brakło nigdzie. Ale teraz wieje każdą dziurą. Kłopot leży w tym że to ma być dobrze żeby jak zaś przyjadę nie było syfu.

 5.  luke pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 10:44

  poczytaj na internecie, zamów foldery od jakiejś dobrej firmy co kupczy materiałami na dachy – powiedz chujom, ze jesteś zainteresowany współpracą i naprawisz – proste – tylko się nie spierdol, bo nigdzie nie wyjedziesz, ja już z dachu leciałem, jakbym się kurwa rynny nie chwycił to już bym tu nie pisał – zielony kurwa byłem ze strachu i wlazłem na dach z powrotem i paliłem jednego kiepa za drugim ;)

 6.  Michku pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 10:51

  Luke – spokojnie ja to trochę po znajomości robię bo wyślą mi 1 pracownika i mam z nim robić większość tego to dechy, folia i wełna szklana. Kumpel tam robi i mi załatwił że on mi pomoże do tego materiały w dobrej cenie ale i tak tj dużo ale nie zostawię chałupy żeby się tam działo co chce. Sam nie zrobię bo bym kurwice dostał przy tym. Chyba ostatni tydzień wszędzie jeździłem się pytać to nawet po 8tys chcieli ze mnie zerżnąć.

 7.  luke pisze:
  17 grudnia, 2010 o godzinie 10:56

  i chuj ważne, że robota idzie – nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które trzeba poświęcić wiecej czasu ;)

 8.  Anonim pisze:
  5 stycznia, 2011 o godzinie 18:47

  Ciekawy zasięg pewnej firmy w telefonie mam ful zasięg a w modemie internetowym tej samej firmy zasięgu nie mam. a antena tej sieci jest o 523 metry ode mnie i wyobraźcie sobie ile bym chętnie tutaj k…..u………..w chętnie wstawił.

Napisz komentarz