Definicja słowa „KURWA” według ASPIRYNY..

14 września, 2010, Autor:

Kurwa – z polskiego po prostu kurwa, określa stan psychiczny, emocjonalny i umysłowy dorosłych Polaków, znane są już przypadki określające stan niemowlaków w dniu narodzin! W języku polskim słowo to znaczy dosłownie wszystko, przecinek, zdanie, myślnik, wykrzyknik, itp., np. A kogo to kurwa obchodzi! Dokąd  kurwa idziesz! Zrób kurwa zakupy, dzień dobry kurwa, a co to kurwa ma być, ty chuju kurwa, kurwa-mać!…itd. Słowo kurwa oznacza też rzeczy, osoby, np. Kurwa – prostytutka, Kurwa co za chuj, Zjeb tę kurwę, widziałeś kurwę, co za jebana  kurwa, kurwa ale się zjebało, itd. Ale największe to słowo ma znaczenie  jako wyraz emocji… np. kurwa, kurwa, kurwa!! ja kurwa jebie, o kurwa w mordę, o kurwa! Tak więc to piękne słowo jest bardzo ważnym słowem w mowie potocznej Polaków, mówi się nawet, że częściej go używamy niż dzień dobry…

Ważne:

Mało kto wie, ale pierwszym słowem które wymówił człowiek pierwotny było słowo wykrzyknięte  „O kurwa!!!!”  było to w momencie, kiedy wdrapując się na pagórek zobaczył w dolinie pasącego się kurwa mamuta!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Definicja słowa „KURWA” według ASPIRYNY..”

  1.  admin pisze:
    14 września, 2010 o godzinie 18:48

    Buahahahahaha :)
    ASPIRYNA – świetne :) Dzieki, kurwa. Wrzucam do naszej megawkurwopedii!

Napisz komentarz