Ból

14 września, 2010, Autor:

Piszę tego wkurwa ponieważ nie mogę spać.

A dlaczego nie mogę spać?

Bo o trzeciej nad ranem z objęć Morfeusza wyrwał mnie cholerny ból ucha. A jest to najgorszy z możliwych bóli jaki może być.  I do tej pory nadal, kurwa, boli. I oczywiście w moim domu nie tabletek przeciwbólowych.  I będę musiała teraz iść do szkoły z tym bolącym uchem, śpiąca z zerowym stanem przytomności.  Będę musiała iść z tym do lekarza. Bo to ucho pobolewa mnie już tak od 3 miesięcy. A co powie pani Doktor? Że to nic i odeśle mnie do domu. Jak ostatnio u dentysty. Bolał mnie ząb. No idę do dentystki a ta mi mówi że nic tam nie ma. I mnie szlag trafił. Skoro mnie, kurwa,b olał ten ząb to (i to nie raz) coś musi być. Jak ja nienawidzę polskiej służby zdrowia.

I ogółem wstaje słońce a mnie nadal boli.

Kurwa.

PS. Przestaje boleć mnie ucho teraz ból przerzucił się na ząb.

Kurwa. I jeszcze raz kurwa.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 10 raz(y), średnia ocen: 8,40 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Zdrowie

komentarzy 8 do “Ból”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  14 września, 2010 o godzinie 16:51

  z tym uchem to nie żartuj ja coś wiem bo z moim uchem to włóczyłem się przez kurwa całe dzieciństwo po szpitalach kurwa i radzę ci iść do laryngologa i to kurwa jeszcze dziś w nocy !!!!!!!!!!!!!

 2.  ASPIRYNA pisze:
  14 września, 2010 o godzinie 16:52

  a co do zęba u pani dentystki to może ona kurwa że tak powiedziała cyt”No idę do dentystki a ta mi mówi że nic tam nie ma.”może tam zęba nie było…

 3.  Silver">Silver pisze:
  14 września, 2010 o godzinie 23:36

  Od trzech miesięcy napierdalają Cię uszy i zęby i nadal nie masz tabletek?

 4.  Silver">Silver pisze:
  14 września, 2010 o godzinie 23:36

  Od trzech miesięcy napierdalają Cię uszy i zęby i nadal nie masz tabletek?

 5.  AveEgo pisze:
  15 września, 2010 o godzinie 17:25

  Bo nigdy nie bolało mnie aż tak i nigdy też nie przeszkadzało mi to w normalnym funkcjonowaniu. A tabletki już sobie kupiłam.

 6.  magnolia pisze:
  17 września, 2010 o godzinie 20:40

  Rosną Ci pewnie ósemki!

 7.  magnolia pisze:
  17 września, 2010 o godzinie 20:41

  pewnie to ósemki Ci rosną.przejebane!!!

 8.  Wilku pisze:
  19 lipca, 2011 o godzinie 19:36

  Mnie ciągle coś boli,uszy zęby dziąsła pierdolony łeb i nie wiem co mam z tym zrobić.Mam robotę,opcja zarobić trochę hajsu,bo ja jestem człowiek ambitny,a tu chuj zaczynam pracować i jak mnie dziąsła i ucho napierdalają.Do tego mam fobie społeczną przez co nie zdałem roku w szkole i krótko mówiąc żadni lekarze mi nie pomagają.Świat jest dla silnych i zdrowych,tylko tacy osiągają sukces.Ja jestem silny,pracowity ambitny i kurwa CHORUJE NON STOP.Obawiam się że dla takich ludzi jak ja nie ma przyszłości,jak nie przestane chorować to ze sobą skończę,bo żyć powinny tylko jednostki produktywne,i koniec tematu.

Napisz komentarz