Pracuj kurwa

11 września, 2010, Autor:

Przepraszam, że to kolejny wkurw o szkole. Ale ja nie pracuję, tylko się uczę. Z matematyki, fizyki lecą kurwa szybko. Zaś z angola to już było apogeum. Przez te 3 lekcje ciągle pisaliśmy jakieś teksty. Jednak ja kurwa zacofana jestem , ponieważ nie chodziłam na empiki i inne anglojęzyczne dyrdymały, ponieważ one są drogie, a dobre kilka lat temu nie stać było moich rodziców.  W gimnazjum mieliśmy jakieś uzupełnianki i każdy się bulwersował jak pani czasami jakiś tekst zadała. Piszę zdania, ale występują problemy (chodzi o dany temat).  I na końcu lekcji mieliśmy dialogi powymyślać. Siedziałam z pewnym chłopakiem i powiedziałam, żeby mówił dialog, a on mruczał i nie chciał pisać. Żadnej pomocy ze strony nauczyciela, tylko dla takich lepszych oczywiście. I nagle  się do mnie przypierdoliła i do kolegi, że za takie coś w przyszłości obniży oceny. To co ja kurwa zrobię, że miałam 3 pytania i nic na myśl nie przychodziło. Już nie chodzi o wkurw, ale mi się przykro zrobiło, bo ona na pierwszy rzut oka była normalna, a nagle tak chamsko zaczęła do nas gadać, jakbym coś bardzo złego zrobiła. To niesprawiedliwe, ze przez te empiki i inne chujnie niektórzy moi znajomi tak dobrze sobie radzą. Bo w szkole poziom z angielskiego jest zazwyczaj denny.

Po drugie informatyka na poziomie rozszerzonym. Po prostu jakieś szambo. Mamy programowanie. Pan był przez jeden dzień, a resztę mieli zastępstwo starsi uczniowie, którzy myślą, że są super z infy, a my do dupy.  Coś tłumaczyli, ale mało kto zrozumiał.  Na szczęście nauczyciel wytłumaczy nam jak wróci.

Nie wiem jak to kurwa będzie. Teraz już cisną.  (A myślałam, że będzie kurwa kolorowo. Jak ja tak mogłam myśleć?)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 7,86 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Pracuj kurwa”

  1.  mikel pisze:
    12 września, 2010 o godzinie 09:07

    Mat-fiz-inf ^.^ Mi jeszcze na rozszerzeniu ta denna chemia doszła. Masakra, oj masakra. Trzeba się uczyć Kircia, co poradzić?

  2.  luke pisze:
    12 września, 2010 o godzinie 19:02

    odpisuje zbiorczo na wkurwy szkolne – nauczyciele to patologiczni desperaci psychopaci- a polowa – chuja 90% tych glupot co sie uczycie za chuja wam sie nigdzie nie przyda – chyba, ze w teleturnieju

Napisz komentarz