Telewizja publiczna

29 sierpnia, 2010, Autor:

Telewizja publiczna (tvp) zeszła na psy.  Nie dość, że zapierdalają reklamami non stop, to jeszcze muszą po setki razy puszczać reklamę z sms-ami. Wyślij sms … i dostaniesz samochód. No kurwa mać po co wciskać taki kit ludziom? Teraz mało kto już na to się nabierze. Jak widzę już takie buźki z  tvp to przełączam na inny program. Gdyby oni mieli tyle samochodów to sami by je z chęcią wzięli, a tu żebrzą o dosłownie kilka złotych.  Wcześniej też widziałam jak w jakiejś reklamie szantażowali prawnie, że jeżeli ktoś nie płaci abonamentu to podlega karze prawnej.  Niby mają tak mało pieniędzy. Tylko dlaczego zrobili taki full nowy budynek?

Druga sprawa to seriale. Takie seriale bardzo popularne, głównie z lat osiemdziesiątych są często oglądane. Ktoś wrzucił z kilka takich na youtube. I minęło kilka miesięcy i itvp pousuwał je. Zaś powstawiali jakieś małe odcineczki, by zachęcić do oglądania na ich stronie. No oczywiście to nie za darmo, bo po promocyjnej cenie- tylko pięć złotych za jeden odcinek. (Aż szczęka opada.) Teraz zaobserwowałam, że dosłownie starają się zdzierać pieniądze gdzie się da i od kogo się da.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,25 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Telewizja i radio

Napisz komentarz