wkurwiająca praca

26 sierpnia, 2010, Autor:

Dawno mnie tu nie było, no ale musiałam trafić znowu. No bo nic tak nie wkurwia jak praca.

Otóż od kilku miesięcy mam nową pracę. Kiedy zaczynałam byłam pełna zaangażowania! Niech mi ktoś powie dlaczego wszyscy pracodawcy potrafią tak bardzo zdemotywować własnych pracowników? No dlaczego? Teraz tu siedzę, bo muszę. Nie mam ochoty robić nic więcej niż muszę co oznacza, że nie ma tu ano szans na rozwój zawodowy, ani żadnych perspektyw. Może pensja nie jest taka zła, ale dlaczego kurwa co miesiąc musi być to samo? Zawsze brakuje mi kasy. Przecież nie mogę być aż tak rozrzutna! Nie mam perspektyw na podwyżkę, na rozwój zawodowy ani na to ze będzie lepiej i co kurwa znowu mam szukać nowej pracy. Po prostu ja pierdolę! Oby dzisiaj wygrać szóstkę w totka!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 7,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 3 do “wkurwiająca praca”

 1.  Silver">Silver pisze:
  26 sierpnia, 2010 o godzinie 14:26

  Polka i nie wie co robić w takiej sytuacji?
  Weź L4 na miesiąc, odpocznij, poszukaj nowej roboty, przedłuż l4, przeglądaj leniwie oferty wyczekaj moment jak Cię będą chcieli wywalić i chwile wcześniej złóż wymówienie, oczywiście miesięczne najlepiej, bo muszą Ci płacić spytaj grzecznie czy chcą żebyś świadczyła im pracę w tym okresie, i znajdź nową robotę. żegnając się powiedz szefowi że tak wyszło przez niego i gdyby nie był takim chamem to byś była jego najlepszym pracownikiem i żeby się trochę zastanowił bo z jakiegoś powodu wydajność jego pracowników jest w chuj poniżej normy, a Ty masz zbyt wysokie ambicje żeby się taplać w takim gównie :)

 2.  Judicious pisze:
  26 sierpnia, 2010 o godzinie 14:57

  Już w zeszłym roku chorowałam ponad 5 miesięcy. No ile można chorować? Kurwa!

 3.  ASPIRYNA pisze:
  26 sierpnia, 2010 o godzinie 19:43

  no to zacznij chorować po 6miesiecy!:)

Napisz komentarz