Wiadomości w tv na czasie

23 sierpnia, 2010, Autor:

Widać już z was nikt nie ogląda „ti-wi”. Ale ja w domu siedzę i często z ciekawości zaglądam na np. tvp info, wiadomości, wydarzenia lub po prostu na internet.  Najgorsze jest to, że ciągle (dosłownie) pierd**ą o krzyżu. Noż kurwa ile już można.  Jeszcze te protesty osiągnęły dno jak jakieś dwa dziady zakłócili spokój pod pałacem. Jeden rzucił  na tablicę słoik gówna, a inny straszył ludzi spod krzyża granatem. Zaś jakiś pijany człowiek zgłosił policji, że gdzieś znajduje się bomba. I po co to kurwa wszystko jest? No po co? Co ci ludzie (głównie emeryci i renciści lub bezrobotni) będą z tego mieli, że tam siedzą? Czasami chciałabym, żeby ten krzyż znikł (i chyba nie tylko ja), ponieważ co raz więcej osób już to wkurwia.  Niby sprawa cichnie, a to kolejny bohater pięciu minut się pojawia. Podtopienia są na drugim miejscu. Szczególnie na topie są skutki nawałnic po ostatnich burzach. Zawsze lubię patrzeć na burze, jednak ostatnie reportaże przeraziły mnie. Jedna stara chata spalona, a druga nowa z piorunochronem w połowie strawiona przez ogień. I właściciele mieli się przenieść do niej za miesiąc. Zaczynam się czasami bać, że we mnie lub gdzieś blisko jebnie piorun. Ostatnio przypominają coś o stadionie na Euro 2012. Mają problemy z budową. No i co większość obywateli może zrobić w takiej sytuacji?  Czwarte miejsce to są te powodzie i jej skutki. Za te powodzie podwyższyli vat, a ten vat i tak nie pójdzie do powodzian. Ostatnio też było coś o chłopczyku co zjadł muchomora i  musieli przeszczepić mu wątrobę. Rodzina biedna i widać oszczędzili na jedzeniu bardzo. Mogliby zapytać kogoś, a nie wjebali grzyby do garnka i się cieszą, że mają co jeść.   Ja zbieram czasami grzyby i jeszcze wiem jak wygląda muchomor. Zbieram głównie takie co znam i się pytam kogoś jak mam wątpliwości.   Przestaję oglądać wiadomości  bo to już tak wkurwia. Szczególnie te powodzie. Mam ciarki na samą myśl, że można swój domek stracić w tak krótkim czasie.  Same jakieś kataklizmy w tym roku, nie wiem co jeszcze się może zdarzyć. Teraz już nie musicie oglądać wiadomości nawet przez pół miesiąca.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 4 raz(y), średnia ocen: 9,50 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

1 komentarz do “Wiadomości w tv na czasie”

  1.  luke pisze:
    23 sierpnia, 2010 o godzinie 23:23

    gdyż „obrona” krzyża wprowadza koloryt w szarość życia emeryta, emeryt to też człowiek lubi gdzieś wyjść, poszaleć, czuć sie potrzebny… ;P

Napisz komentarz