Inwalida…!

24 lipca, 2010, Autor:

Kurwa co to się już porobiło dziś pojechałem do marketu kupić coś do jedzenia i co kurwa widzę na parkingu że kurwa pół parkingu jest przeznaczone dla kurwa inwalidów!Ja rozumiem..i współczuje tym ludziom ale żeby kurwa pół parkingu przeznaczyć dla nie pełnosprawnych to już szczyt możliwości tym bardziej ze oni chcą się czuć jak zdrowi ludzie a skoro chcą się czuć pełnosprawnymi to kurwa po chuj im tyle tego parkingu .Druga rzecz pech kurwa chciał ze stanąłem w kasie przeznaczonej w pierwszeństwie dla inwalidów bo kurwa wydawało mi się ze mimo małego tłoku przy tej kasie będzie zajebiście szybko i kurwa wiecie co za miast  być krotko to się zrobiło długo bo aż trzech inwalidów w bezczelny sposób się wpierdoliło przede mną w mawiając  mi ze są osobami nie pełnosprawnymi przychodząc kurwa  z osobami sprawnymi .!Kurwa czy meni jako osobie sprawnej nie należy się kurwa pierwszeństwo ja wszystko kurwa rozumiem i wiem ze trzeba pomagać nie pełnosprawnym ale kurwa bez przesady!Dziś kurwa poczułem się jak kurwa murzyn w apartheidzie!

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 9,80 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 2 do “Inwalida…!”

  1.  lukasz26stg pisze:
    25 lipca, 2010 o godzinie 12:11

    Co do kasy dla inwalidów to Twoja wina, po co się wpierdoliłeś do takiej kasy- 100% pewności, że przyjdzie/przyjedzie inwalida. Co do miejsc parkingowych to czasem masz racje. U mnie pod blokiem jest 5 miejsc z czego 2 dla inwalidów.

  2.  Łukasz pisze:
    21 stycznia, 2011 o godzinie 20:29

    Połowa parkingu to pewnie jakieś 2 miejsca na 20… a co do kolejki to o co masz pretensje? Przecież sam stanąłeś w kolejce z pierwszeństwem dla osób niepełnosprawnych… trzeba było stanąć w normalnej kolejce to nikt by Ci się nie wpierdolił

Napisz komentarz