Kasa

5 marca, 2010, Autor:

Treść równie banalna będzie, co tytuł, ale nie znaczy, że sprawa nie może wkurwić.

Podejrzewałem od pewnego czasu na podstawie plotek i szacowania podwyżek, dziś jednak upewniłem się ostatecznie.  W firmie, w której pracuję, w jednym pokoju mogą siedzieć dwie osoby, robiąc dokładnie to samo (nic nienormalnego przecież) i jeden z nich ma ponad 2x tyle kasy co drugi.

A to już kurwa mać normalne nie jest.

Identyczne zadania, ta sama odpowiedzialność, podobna (procentowo) premia, w obu przypadkach gówniana i gówniano liczona.

Dodatkowa nieuczciwość przy podwyżkach, bo są procentowo naliczane jeśli w ogóle się należą.

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (jeszcze nie oceniane)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Kasa”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  5 marca, 2010 o godzinie 22:56

  To jakaś bajka!

 2.  Ark pisze:
  6 marca, 2010 o godzinie 20:14

  Nie, to szczera prawda niestety.

 3.  Kircia pisze:
  6 marca, 2010 o godzinie 06:33

  Ark nie martw się aż tak. Myślę, że masz w miarę rozsądną pracę. Dużo osób jej nie ma, a bezrobocie w Polsce rośnie. Ja jako uczeń nie wiem jakie będą warunki na rynku, kiedy będę już zdolna do pracy. I obawiam się, że może być ciężko ze znalezieniem pracy.

 4.  Ark pisze:
  6 marca, 2010 o godzinie 20:16

  Ty się uczysz, ja mam parę lat pracy na karku. Sam się zastanawiam czasami co bym zrobił gdybym dziś zaczynał szukać pracy i zazwyczaj wycodzi na to, że zmywak albo coś w tym stylu lepsze by było niż jakieś tam bieganie po wykładach.

Napisz komentarz