Nowi użytkownicy

17 lutego, 2010, Autor:

Wkurwia mnie, że nowi użytkownicy, którzy niedawno dostali konta na megawkurwie, o co bardzo ładnie poprosili, nic nie piszą. Normalnie kamień w wodę, odkąd założyłem im konta. Co jest grane? Nie rozumiem tego. Albo jestem wkurwiony i proszę o konto, bo chcę tutaj pisać, albo nie. Po co prosić o konto i potem się nie odzywać? Wkurwia mnie to.

Widzę, że to staje się ostatnio nagminne. Widzę również, że sam fakt przysłania uprzejmej prośby nie jest gwarancją na to, że dana osoba będzie sumiennym i aktywnie wkurwionym członkiem naszej społeczności. W związku z tym wracam do wprowadzonej kiedyś zasady, że nowy adept megawkurwa musi wraz z uprzejmą prośbą o rejestrację nadesłać kontynuację opowiadania. Został do napisania ostatni odcinek tego pierwszego opowiadania (bo AfricanDevil gdzieś zniknął) i jest jeszcze opowiadanie o Ziemowicie na Dzikim Zachodzie (wiem, to pierwsze było lepsze, ale co Wam kurwa zrobię?).

Howgh (kurwa)!

Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Admin informuje

komentarze 3 do “Nowi użytkownicy”

 1.  ASPIRYNA pisze:
  17 lutego, 2010 o godzinie 14:51

  A może się wstydzą co..?

 2.  ASPIRYNA pisze:
  17 lutego, 2010 o godzinie 14:52

  „Howgh (kurwa)!” a to kurwa po Szwedzku?

 3.  Kircia pisze:
  17 lutego, 2010 o godzinie 14:58

  Widać często ostatnio takie sytuacje występują. Może chcą raz coś napisać i odchodzą. Rozumiem twoje rozczarowanie i też trochę jestem rozczarowana, ponieważ użytkowników tak jakby nie przybywa .

Napisz komentarz