Nasza klasa – wielki śmietnik

14 stycznia, 2010, Autor:

Portal nasza klasa to dawno przereklamowany i zaśmiecony portal. Wcześniej słyszałam pogłoski, że są tam zboczone zdjęcia i widziałam jakieś obrazki parodiujące to (np. demotywatory).  Nie lubię tam wchodzić i chcę usunąć konto (zdjęcia swojego nigdy nie wstawiłam).  Dużo użytkowników też usuwa obecnie swoje konta i nie dziwię się temu.

Dziś wchodzę (ogólnie bardzo rzadko loguję się), by zobaczyć co się zmieniło. A to jakiś nowy śmieć typu komunikator nktalk. Na stronie głównej są ostatnio dodane zdjęcia przez użytkowników i patrzę, a tam tylko piersi w staniku. Żeby wyglądało bardziej kusząco dziewczyna zrobiła z tej strony zdjęcie tak jak kobieta patrzy na dół, więc twarzy nie było widać. Trzymała ręce na cyckach, by nęcić panów. I to nie jest jakieś fikcyjne konto, tylko normalne. Jeszcze jakiś facet napisał, że fajne zdjęcie. Widać, że z nk robi się mini red tube.  Miało się rozpoznawać kolegów z dawnych lat. I co po cyckach ludzie rozpoznają różne osoby? Kolejna sprawa – koniecznie każdy musi mieć jak najwięcej „znajomych”. Miałam taką (realną) znajomą co zapraszała każdą osobę, która wchodziła na profil, zapraszała też konta fikcyjne, by jak największą mieć statystykę.  Zaś realnie nie miała (i nie ma) dobrych kolegów i przyjaciół.

Wiele osób się chwali takim sposobem jacy oni są bogaci, piękni, szczęśliwi i idealni. Wyjeżdżają na wakacje, chwalą się motorami i innymi rzeczami, a później w wiadomościach bębnią, że po takich portalach chodzą przestępcy i są jakieś kłopoty. Dziwne to takie?

Jeszcze promują takie pierdoły na stronie głównej – obrazki prezenty np. „super tata”, wielki bukiet róż po 6.10 zł. A ludzie bezmyślni wydają na to kasę. Twórcy zaś myślą co by tu jeszcze  płatnego wprowadzić.

Obecnie znajduje się tam niezliczona masa kont fikcyjnych.  Konta np.  z Dodą i Krzysztofem Ibiszem.  I po co to wszystko?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 8 raz(y), średnia ocen: 8,38 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

komentarze 4 do “Nasza klasa – wielki śmietnik”

 1.  kolcok">kolcok pisze:
  15 stycznia, 2010 o godzinie 10:59

  nie wiem czy słuchasz Eski Rock, no kij z tym. W każdym bądź razie prowadzący odkryli wielką konkurencję dla nk – http://mojestringi.pl/

  Konta na nk już dawno nie mam, ale moim zdaniem chyba te dwie strony praktycznie niczym się nie różnią.

 2.  TyrQ">TyrQ pisze:
  15 stycznia, 2010 o godzinie 21:19

  nk tez mnie wkurwia na maxa. Kazdy musi sie pochwalic zdjeciami z tunezji i dziecmi. Wkurwiaja mnie te tepe chuje i tepe cipy tamuj.

 3.  prywatnyKat pisze:
  20 listopada, 2010 o godzinie 13:16

  to jest zjebane, lansują się tam kurwa ja pierdole banda obsranych debili wklejająca swoje piękne zdjęcia i myślą, że błyszczą śmiech na sali…

 4.  luke pisze:
  20 listopada, 2010 o godzinie 21:02

  ja kiedyś tam wstąpilem polukać i mnie wkurwiło na maxa bo ludzie co maja 30 lat pierdolą jak weterani wojenni a największy kujon ktory z najwiekszym debilem z klasy slowa w podstawówce nie zamienił teraz sie kurwa kochaja i są kurwa cool – nasza klasa to jest kurwa gówno do kwadratu – moja noga tam nie postanie chuj im w dupę

Napisz komentarz