Noworoczne wkurwy – 2/2

10 stycznia, 2010, Autor:

14.12 dostałem informacje z uczelni, że został mi wysłany dyplom drogą pocztową (jako priorytet polecony). Ucieszyłem się, a jakże… Ale że do ubiegłego piątku (tj. do 8.01) nic nie dostałem, zadzwoniłem na uczelnię, gdzie poinformowano mnie, że list został wysłany 14.12 i oni mają potwierdzenie nadania (podali mi również numer nadania). Z tym numerem i dowodem osobistym poszedłem więc na pocztę, by dowiedzieć się gdzie jest mój dyplom. I co się okazało ? List rzeczywiście przyszedł na „moją” pocztę, ale nikt nie raczył mi go dostarczyć przez 2 tygodnie, więc został odesłany z powrotem na uczelnię. No żesz KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!

Żeby było śmieszniej, w mojej skrzynce nie znalazłem żadnego awiza, choć według Pani, z którą rozmawiałem na poczcie, przed odesłaniem listu do nadawcy powinienem dostać 2 awiza. Co więcej, listonosz jest w mojej dzielnicy codziennie !!

I teraz muszę zapierdalać na uczelnię, by osobiście odebrać dyplom. Tak oto działa nasza wspaniała poczta…

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 9 raz(y), średnia ocen: 9,67 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Różności

Napisz komentarz