Tak jakoś chujowo. Niesądzisz?

4 stycznia, 2010, Autor:

Sam nie wiem czemu ale coś jest w powietrzu, coś co nie pozwala nam Polakom spokojnie egzystować. Ilość w dniu dzisiejszym poirytowanych spojrzeń, złowrogich min, nadętych bufonów i palantów na drodze była przerażająca. To samo w pracowniczej skrzynce odbiorczej…. Same złe wiadomości o dziwo.

Powoli zaczynam się zastanawiać kto nakręca całe to pesymistyczne gówno. Bo jeśli zacznę się uśmiechać to wszyscy w koło podejrzewają mnie w ciągu sekundy o jakieś oszustwo, krętactwo albo jakieś lewe interesy.

To staje się powoli naprawdę intrygujące.  Skąd w Nas tyle negatywnych emocji.

Poza tym wszystkim to chuj mnie strzela bo otwieram własny biznes i siedzę w robocie na dwa „etaty” starając się pogodzić dzienną pracę z ogarnianiem własnego interesu. Ponieważ oczywiście nie ma szans na spokojne odejście z pracy i zajęcie się przez 3 miesiące rozkręceniem czegoś własnego, z braku kasy, ledwo już funkcjonuję. I niestety muszę z przykrością stwierdzić że wszystkie, podkreślam WSZYSTKIE historie o biurokracji, stosach papierów, nie potrzebnych opłatach i pozwoleniach są żenującą prawdą. Tak zwane „Przepisy” zdają się również w przypadku mojego pomysłu bezpośrednio gwoździem do trumny – pomysł opiera się na zaistnieniu w sezonie zimowym a wg prawa, urzędów, papierów etc. czeka mnie otwarcie interesu zimowego……….  w maju :/. Kurwa.

Ps. I żeby nie było bujam się z tym od roku żebyście nie pomyśleli że wpadłem na pomysł w wigilię.

Jutro idę na rozmowę do nowej pracy. Jak nie pójdzie ok to niestety ale na dłuższą chwilę świadomie dołączę do szarego  stada posępnych, naburmuszonych idiotów chodzących po polskich ulicach….  (a nie wspomniałem? nie wspomniałem, że w Sylwestra miałem stłuczkę i auto stoi na parkingu?? a to przepraszam!)

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 7 raz(y), średnia ocen: 8,29 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!
Kategoria Chujowo, Praca, Życie

1 komentarz do “Tak jakoś chujowo. Niesądzisz?”

 1.  admin pisze:
  4 stycznia, 2010 o godzinie 20:42

  100% racji. Niestety, kurwa, żyjemy w kraju debili.

  Wiecie co nas różni od USA? To, że tam, jak ktoś jest przedsiębiorczy, obrotny i chce założyć własny biznes, to nikt mu w tym nie przeszkadza. Idzie, rejestruje działalność i od razu może handlować, czym chce, bez żadnych jebanych zezwoleń, koncesji, za które trzeba wcisnąć łapówę, bo jak nie to zapomnij o czymkolwiek, wypełnieniu miliona nikomu niepotrzebnych wniosków, pobraniu całej sterty numerków typu REGON, NIP itp (jakby nie wystarczył jeden) itd.

  Mój ojciec jak kiedyś (jeszcze w latach 90tych) chciał otworzyć głupi sklepik, to same pozwolenia na rozpoczęcie tej działalności zbierał przez bite 2 lata. Rozumiecie? 2 lata chodzenia po urzędach, od jednego do drugiego i z powrotem, żeby w ogóle mógł postawić coś na kawałku gruntu i zacząć handlować.

  Jesteśmy najchujowszym krajem jaki znam, szczerze to mówię.

Napisz komentarz