Życzenia Noworoczne

1 stycznia, 2010, Autor:

Drodzy Milusińscy oraz pozostali czytelnicy strony megawkurw.pl.
Skończył się już Stary Rok, niech go chuj strzeli, bo takiego beznadziejnego roku dawno już nie pamiętam. Ale nadszedł właśnie Nowy Rok. Co przyniesie? Czy coś się zmieni w naszym szarym, chujowym życiu?

Gówno się zmieni. Ten kraj zawsze będzie chujowy i nawet nie liczcie, że kiedykolwiek będzie inaczej. Tu było, jest, i będzie Chujowo. Ale ja, admin megawkurw.pl, mogę chociaż spróbować Was pocieszyć i przekazać Wam niniejszym moje życzenia na nadchodzący rok.

Oby Was szlag trafiał codziennie. Oby tematów na megawkurw.pl nigdy nie zabrakło. Oby wpisów na tej stronie przybywało w nieskończoność. Oby megawkurw.pl stał się najbardziej płodnym portalem w internecie. A personalnie – oby Wasza praca była jeszcze bardziej wkurwiająca. Oby Wasz szef był jeszcze większym skurwielem. Oby cały czas lało, piździło, waliło gradem, w lecie nie było słońca, a morze żeby miało 12 stopni jebanego Celsjusza. Oby Wasza pensja była systematycznie zmniejszana i oby nie starczało wam kurwa na nic. Jedynie na abonament na internet, żeby móc wejść na megawkurw.pl i wykrzyczeć z siebie głośne: KURWA KURWA KURWA!

Tego serdecznie Wam wszystkim życzę.
admin megawkurw.pl

Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , ,

Kategoria Admin informuje

1 komentarz do “Życzenia Noworoczne”

  1.  Zula pisze:
    1 stycznia, 2010 o godzinie 12:28

    Amen, bracie!

Napisz komentarz