Kiedy Mikołaj?

13 grudnia, 2009, Autor:

Jak wszyscy to wszyscy, babcia też. To tak apropoz postów o świętach.

Wkurwia mnie niesamowicie, że polską tradycję Świętego Mikołaja zastępuje się debilną amerykańską papką. Mikołaj nie ma już pastorału, zamiast tego ma czapkę krasnala. Kurwa! I pochodzi z Laponi i jeździ w zaprzęgu z reniferem. Ja pierdolę, co za głupoty.

Ale nie to mnie najbardziej wkurwia.

Jak byłem dzieckiem to zawsze było tak, że Mikołaj przychodził 6 grudnia, a pod choinkę prezenty przynosiła gwiazdka. Dziś chyba też tak jeszcze jest, przynajmniej u mnie. Ale to powoli się zmienia. Dlaczego?

Bo kurwa u debilnych amerykańców w kalendarzu nie ma Mikołaja 6 grudnia. Tam w ogóle nie ma Mikołaja w kalendarzu. A ten spasiony krasnal w czerwonym przychodzi przed Wigilią. Więc co robią Polaczki, które wszystko kupują od innych? Oczywiście przesiadają się na amerykańską tradycję, no bo jeśli tak robi jakaś pinda w kretyńskim serialu, jeśli tak jest na MTV, to przecież tak musi być.

Kurwa kurwa kurwa. Czemu ten naród jest tak popierdolony i musi wszystko zrzynać od innych?

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 5 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Zwyczaje

komentarze 4 do “Kiedy Mikołaj?”

 1.  TyrQ">TyrQ pisze:
  14 grudnia, 2009 o godzinie 13:12

  To chyba zależy od regionu Polski.
  Na Mazowszu od zawsze w wigilię przynosił prezenty Mikołaj, za to 6 grudnia jakoś było o tym cicho. W Wielkopolsce prezenty przynosi Gwiazdor…a na Śląsku prezenty są i w Wigilię i w Wielkanoc, gdzie prezenty przynosi Zajączek.

 2.  Kircia pisze:
  14 grudnia, 2009 o godzinie 18:34

  Admin pisał, że taki Mikołaj czerwony krasnal to symbol coca coli. Tak to prawda – ta firma wypromowała taką postać i nie dziwcie się, że występuje np. na samochodzie ( w innych reklamach jak zauważyliście nie ma takiego czegoś).
  Ja jestem jeszcze młoda i pamiętam jak pod choinkę (w styczniu była, w grudniu jakoś nikt nie chciał nic organizować) przychodził z jakiś naburmuszony młody facet z ostro podrabianą bródką i z łaski swojej rozdawał prezenty.

 3.  anonim pisze:
  14 grudnia, 2009 o godzinie 18:56

  Mikolaj na 6 grudnia przychodzil zawsze tylko w Malopolsce albo szerzej w Galicji. Ale mial do kurwy nedzy czapke biskupa i pastoral. To byl prawdziwy Swiety Mikolaj a nie ten skrzat czy krasnal co zapierdala nawet po markecie.

 4.  jajnick pisze:
  15 grudnia, 2009 o godzinie 20:40

  Do mnie Mikołaj przychodził zawsze co roku 6 grudnia. Na święta, czy jak tak kto woli na „gwiazdkę” ni chuja nigdy nie dostałem. I tyle w temacie.

Napisz komentarz