USA – nasz przyjaciel

28 listopada, 2009, Autor:

Witam

Otóż już od pewnego czasu mnie wkurwia, że osoby na wyższych stanowiskach ciągle pieprzą o USA. Ja nie wiem co oni w tym kraju widzą? Że kraj ten piękny i bogaty?!

Wczoraj w wiadomościach słyszałam, że proszą, by wysłać polskich żołnierzy do Afganistanu. No i kurwa poślą, by mieć pokój na świecie.  Prezydent i inni się cieszą, że mogą pomóc dla USA.  Nie ważne, że zginęło już 15 osób z naszego kraju. No bo USA prosi to trzeba zrobić, ponieważ to nasz sojusznik i przyjaciel.  Tylko co my w zamian mamy? Gówno.  I to nie chodzi już tylko  o śmierć.  Ci, którzy przyjeżdżają do Polski to ciężko jest się im pozbierać.  Ale nie – lepiej wziąć Polaka,  bo to oni najwyżej umrą, a nie my.  A później jak ktoś umrze to pogadają coś o tym człowieku w wiadomościach i koniec.  Mało było wojny przez stulecia? Kraj nasz wolny to trzeba na drugi koniec świata jeździć, by postrzelać kurwa sobie?

Kolejny przykład to wizy.  USA daje nam bardzo ograniczoną ilość wiz.  Bardzo ciężko tam się dostać. Ale do Polski to mogą kiedy chcą i jak chcą. Widać, że nie chcą, żeby wiele ludzi z naszego kraju przyjeżdżało. Jeszcze mówią oszuści dobre rzeczy, byśmy się od nich odpierdolili. A rząd się cieszy. Ja nie wiem co oni nam takiego pożytecznego zrobili? No chyba że sprzedali nam jakieś zafajdane stare złomy (sprzęt wojenny), których chcą się pozbyć , i to za opłacalną cenę. (Nikt z innych krajów nie kupi, a u nas się cieszą, że taki dobry interes na pojebanych samolocikach ).

1 Wkurwik2 Wkurwiki3 Wkurwiki4 Wkurwiki5 Wkurwików6 Wkurwików7 Wkurwików8 Wkurwików9 Wkurwików10 Wkurwików (oceniano 3 raz(y), średnia ocen: 10,00 na 10)
Loading...
Lubisz to, kurwa?!

Tagi: , , ,

Kategoria Polityka i gospodarka

1 komentarz do “USA – nasz przyjaciel”

  1.  TyrQ">TyrQ pisze:
    28 listopada, 2009 o godzinie 14:22

    Widzisz Kirciu tu masz rację. Oj tak USA to mnie wkurwia na maxa. Raz z tymi wizami dwa kurwa z tym jebanym sprzętem wojskowym. Ale to może nasi politycy mają tak nasrane w głowie żeby 25 letnie F-16 kupować, które za parę lat będzie wpełni gotowe do walki (!). No jakby nie można było nowych Greepenów szwedzkich kupić. Niby na offset polecieli, ale gdzie do chuja ten offset ? Finlandia jak zakupila sprzęt od USA to Nokie jej zrobili. Wpompowali miliardy dolarów w Japonię, Koreę, RFN ale kurwa Polakom przecież nie pomogą bo po chuj ? Czy nasi politycy nie mogliby kurwa zobaczyć wpierw jak inne kraje sobie radziły w negocjacjach z USA i takich samych warunków się domagać ? No ja pierdole zawsze po głupiemu ale po swojemu.

Napisz komentarz